sprzedawca — w Sugar Bakeshop
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedaję słodycze i chciałabym sama dostać od życia coś słodkiego
ObrazekObrazek
Aphrodite Goldfish
może tobie spełni trzy życzenia?
w Lorne Bay od urodzenia. była biedna, przez chwilę bogata, znów jest biedna. jeśli po Lorne biegnie jakaś przypałowa plotka, to istnieje duża szansa, że dotyczy ona właśnie Effy. rozwódka, nie ma szczęścia w miłości, ale sypia z kim popadnie (może właśnie z tobą?), choć niestety później nie pamięta większości tych mężczyzn (ups!). sprzedaje ubrania w second-handzie i ubranka/zabawki diy dla lalek na instagramie. a, no i rak pozbawił ją macicy i czasem przez to schizuje (w dół lub w górę, nie przewidzisz), choć plus taki, że przynajmniej nie złapie nikogo na ciążę! roztrzepana, ale pozytywna, z każdym na pewno się dogada!
zapraszam <3
ambitny krab
try to guess
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
siemka Aphrodite Goldfish, tak czytając po opisie, to chyba byśmy się dogadały! :hm: :lol: :lol:
babeczka
-
sprzedawca — w Sugar Bakeshop
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedaję słodycze i chciałabym sama dostać od życia coś słodkiego
darby maclerie ja mam tylko jeden komentarz po przeczytaniu karty
Obrazek
totalnie by się dogadały! TO-TAL-NIE! :lol: i ja chcę coś super odpałowego, bo tu aż się prosi o dziką akcję! i coś pomyślę, ale bliżej końca weekendu, do końca weekendu jestem zombiakiem :lol:
ambitny krab
try to guess
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
<3 <3 <3
towarzyska meduza
kwiatek
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
Hejka! Mogę Ci podrzucić mojego Chandlera jak potrzebujesz randomowego chłopa do łóżka, bo on zdradza swoją narzeczoną na prawo i lewo więc myślę, że by się nadał xd Aphrodite Goldfish
sumienny żółwik
catlady#7921
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Aphrodite Goldfish pisze: 16 wrz 2021, 21:58
darby maclerie ja mam tylko jeden komentarz po przeczytaniu karty
Obrazek
totalnie by się dogadały! TO-TAL-NIE! :lol: i ja chcę coś super odpałowego, bo tu aż się prosi o dziką akcję! i coś pomyślę, ale bliżej końca weekendu, do końca weekendu jestem zombiakiem :lol:
dobra kminiłam, kminiłam i proponuję boob attack :lol: Poznały się tuż po tym, jak cukiernia w której pracuje Darby zmieniła się w ero ciastka, kiedy Darby próbowała jakoś z tym handlować! I kiedy jej pechowe usposobienie przyprawiało ją o same tarapaty! Poznała Ditę kiedy pakowała jedno z pierwszych dużych zamówień na cycko-torty, ale zapomniała o jednym z nich, który został na blacie obok, bo dorabiała do niego piercing, według zamówienia :lol: Zauważyła, że dostawa odjeżdża bez niego, więc złapała go i pobiegła nawet bez pudełka w stronę furgonetki, potknęła się... a wtedy właśnie Dita szła chodnikiem i tort wylądował na jej twarzy, zamiast w furgonetce. Przerażona i zawstydzona Darby z rozwalonym kolanem przez upadek, zabrała ją do cukierni, żeby mogła się umyć i przebrać, dostała też pewnie w ramach przeprosin od niej ciasto z obciętym z niego penisem, żeby nie było sprośnie, a do tego fartuch w cycki :lol: I pożegnały się, myśląc że to koniec znajomości, ale innego dnia to Dita przez zepsutą pralkę szła do publicznej pralni, żeby ogarnąć swoje cichy i to z jej koszyka wyfrunął stanik i zaatakował Darby, która sobie piła kawkę na ławce obok. I mogły uznać że to przeznaczenie je ze sobą spycha, wybrały się na wspólne picie, które o mały włos skończyło się zrobieniem sobie cyckowych tatuaży, zanim Darby nie zepsuła przypadkiem (i na szczęście) maszynki tatuażysty. Więc ostatecznie poprzestały na zamówieniu naszyjników z cyckami, które przyszły w kształcie nie ludzkich, a krowich, więc noszą je z sentymentem! Bo co jest lepszą podwaliną przyjaźni, jak nie właśnie duża ilość cycków i psucia razem rzeczy? :roll: :lol:
babeczka
-
sprzedawca — w Sugar Bakeshop
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
sprzedaję słodycze i chciałabym sama dostać od życia coś słodkiego
Marianne Harding <3 <3 <3

Raja Bishara a bardzo chętnie, bardzo chętnie! ^^ Effy nie ma w zwyczaju dopytywać się, czy dany mężczyzna nosi obrączkę na palcu czy też jest w jakimś innym związku, ot, zainteresowanie, to zainteresowanie, jak dobrze wchodzi alkohol, to po co wnikać w szczegóły? :lol: zwykle jak już z kimś wyląduje w łóżku i go nie pamięta, to stara się unikać delikwenta, ale w tym przypadku możemy sobie założyć, że albo A) Afphrodite - zbierając po wspólnej nocy swoje rzeczy, zabrała coś należącego do Chandlera? ale na tyle ważnego, że summa summarum warto byłoby oddać właścicielowi? albo wręcz przeciwnie B) zostawiła coś swojego ważnego u Chandlera i teraz głupio się odezwać, bo raz że nie pamięta imienia, dwa, że no ogólnie nie utrzymuje kontaktów ze swoimi ONS :lol:

darby maclerie mój mózg pomimo trzech dni od teoretycznego zaprzestania bycia zombie dalej niestety nie zmartwychwstał jakoś mocno, ale na ten pomysł mam jedną reakcję: OMG w wykonaniu Janice x2 :monkey: taka kompilacja cycków w wykonaniu jednej i drugiej to totalnie to, na co obie nic nie robiły, a totalnie zasłużyły! :lol: to nawet lepsza podwalina przyjaźni niż wspólny wróg, chociaż i tego mogą sobie znaleźć, żaden problem, za każdym razem inny, bo po co się ograniczać? :lol: jak będziesz miała chęć coś zagrać, to zapraszam na PW, teraz ja pomyślę nad jakąś kolejną przypałową akcją! :lol:
ambitny krab
try to guess
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Aphrodite Goldfish pisze: 22 wrz 2021, 20:08


darby maclerie mój mózg pomimo trzech dni od teoretycznego zaprzestania bycia zombie dalej niestety nie zmartwychwstał jakoś mocno, ale na ten pomysł mam jedną reakcję: OMG w wykonaniu Janice x2 :monkey: taka kompilacja cycków w wykonaniu jednej i drugiej to totalnie to, na co obie nic nie robiły, a totalnie zasłużyły! :lol: to nawet lepsza podwalina przyjaźni niż wspólny wróg, chociaż i tego mogą sobie znaleźć, żaden problem, za każdym razem inny, bo po co się ograniczać? :lol: jak będziesz miała chęć coś zagrać, to zapraszam na PW, teraz ja pomyślę nad jakąś kolejną przypałową akcją! :lol:
hehe, no i zacnie, nie musi być wyszukana historia, grunt żeby była oryginalna! I jestem jak najbardziej za, ogarnę sobie tylko ile w końcu mam na niej gier i jak liczba mnie nie zabije, będę wołać na pw <33
babeczka
-
ODPOWIEDZ