robi kawę — i koci grzbiet
24 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
hejka, przyszłam po jakąś sąsiedzką znajomość! :hihi: Lenny dość niedawno zamieszkała w Opal Moonlane, ale może od razu poznała Linka w jakiejś trochę przypałowej sytuacji? mógł ją spotkać, kiedy próbowała samodzielnie dociągnąć nowy stół do mieszkania, więc zlitował się i jej pomógł, więc teraz dostaje... dobra, nie wiem jaki gratis w ramach wdzięczności mógłby dostać w kawiarni Lenny, ale na pewno bardzo się stara jak rysuje mu te wszystkie serduszka na jego latte. :D Link Burke
powitalny kokos
nick
adwokat — WINSTON & STRAWN
32 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik, troskliwy brat, trochę zgryźliwy, lekkoduch, miłośnik podróży.
rhett howard witaj w moich skromnych progach, kolego z kancelarii :lol: rywalizację niezdrową już mam, więc przyjmę tę jak najbardziej zdrową do mojej kolekcji :lol: do tego przyda mi się męski kumpel, który zrozumie całkowicie pojmowanie świata jakie ma Lincoln :lol: tak więc mam nadzieję, że nie będą gustować w tych samych pannach, co by nam się żadna rysa na tej bromance relacji nie pojawiła i czekam na grę z nadzieją, że będa o siebie może ciut zazdrośni nawet (ale zdrowo!) ^^

lenny o'sullivan jeśli nie przeraża cię to, że do mieszkania Lincolna regularnie wchodzi pewna, szatynka, wariatka, a czasem i inne kobiety, to jak najbardziej przyjmę każdy gratis za stół, krzesła czy co tam jeszcze trzeba było pomóc ^^ złotą rączką może wielką Burke nie jest, ale wierzę, że dla uroczego uśmiechu wspiął się na wyżyny, a to trzeba docenić, więc śmiało doceniaj, sąsiadko :) nawet bardziej niż tylko serduszkiem na latte ^^
przyjazna koala
leośka#3525
ODPOWIEDZ