25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Philip More
25-letnia ex-gwiazda reality-show; pomoże Ci pogadać z martwym krewnym; miły ale niezbyt towarzyski; reszta w KP.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Philip
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
Philip More U mnie to postaci z trupami w historii to pod dostatkiem :lol: Phineas za to obcuje z nimi codziennie, więc na cmentarzu można zrobić nawet bal ze zmarłymi. Jego nawet nie trzeba zbytnio namawiać na takie rozmowy, gdyż sam próbował nawet przeprawić się przez Styks wpław!

Nadir pewnie mógłby kiedyś nieszczęśliwie skusić się na rozmowę z tragicznie zmarłym ukochanym z młodzieńczych lat, ale jeśli mu brzydko naściemnia, to będzie wielki smutek!
25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Musimy koniecznie coś ogarnąć! Uwielbiam takie troszkę spooky rozgrywki na cmentarzach. <33
phineas woodsworth
ambitny krab
Philip
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
Philip More cudnie, to daj znać i chętnie Ci podrzucę do gry <3
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Philip More moje guilty pleasure to wszelkiego rodzaju reality show, a mój tata uwielbia programy kryminalne i paranormalne więc pewnie widziałam każdy odcinek Twojego programu i pewnie byłam fanką (w dodatku moje dwie przyjaciółki tragicznie zmarły więc pewnie byłam ciekawa czy wszystko u nich w porządku)... Na trzeźwo pewnie się nie przyznam, ale dałabym wiele za autograf :oops:
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Philip More siemka, mogłeś mnie naciągnąć na jakieś seanse, bo mnie się da naciągnąć na wszystko :lol: :lol:
babeczka
-
25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Audrey Bree Clark pisze: 15 wrz 2021, 21:20
Philip More moje guilty pleasure to wszelkiego rodzaju reality show, a mój tata uwielbia programy kryminalne i paranormalne więc pewnie widziałam każdy odcinek Twojego programu i pewnie byłam fanką (w dodatku moje dwie przyjaciółki tragicznie zmarły więc pewnie byłam ciekawa czy wszystko u nich w porządku)... Na trzeźwo pewnie się nie przyznam, ale dałabym wiele za autograf :oops:
Tak, Philip raczej nie jest dumny ze swojej kariery jako gwiazda reality-show, które obdarło go z resztek prywatności, więc różnie może zareagować na fanów, a autografy rozdaje wyjątkowo niechętnie, ale możmey coś pomyśleć! Audrey Bree Clark
darby maclerie pisze: 15 wrz 2021, 22:03
Philip More siemka, mogłeś mnie naciągnąć na jakieś seanse, bo mnie się da naciągnąć na wszystko :lol: :lol:
Jeśli Darby ma kogoś po "tamtej stronie" z kim chciałaby porozmawiać, to może Philip zgodziłby się na jakiś seans. :hihi: darby maclerie
ambitny krab
Philip
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Philip More tak totalnie szczerze, to Darby by chciała pogadać z każdym, z Marilyn Monroe, z mamą potwora z Loch Ness, ze swoją kotką z dzieciństwa... no znaleźliby się kandydaci! :lol: I jak tylko jakąś grę zakończę na niej, to ci ją mogę przysłać na seans :lol:
babeczka
-
25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
darby maclerie pisze: 16 wrz 2021, 17:02
Philip More tak totalnie szczerze, to Darby by chciała pogadać z każdym, z Marilyn Monroe, z mamą potwora z Loch Ness, ze swoją kotką z dzieciństwa... no znaleźliby się kandydaci! :lol: I jak tylko jakąś grę zakończę na niej, to ci ją mogę przysłać na seans :lol:
Jasne, będę czekać, ale to tak łatwo nie ma. Będziemy rozmawiać z tym, kto się pojawi. darby maclerie :hihi:
ambitny krab
Philip
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
haha, czekam na to i to bardzo! 8)
babeczka
-
doktor biologii — póki co bezrobotna
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
w butach na obcasie uchodzi za wysoką, a pod maską kobiety sukcesu - nawet za stabilną. jej rodzina jest dziwna, a wychowanie odbiło się na niej tak, że do dziś przepracowuje je na terapii, do czego przenigdy się przed tobą nie przyzna.
Philip More no to ja wpadam po tę przyjaźń <3 jest wprawdzie odrobinę od niej młodszy, ale myślę, że sobie poradzimy? :hihihi:
powitalny kokos
astrobzdura
25 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Och, myślę, że może być ciekawie, jak się zderzy świat nauki z światem duchów. Koniecznie musimy coś wymyślić. <3
steinbeck lewis
ambitny krab
Philip
ODPOWIEDZ