projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Leonie Turner
Urodziła się i dorastała w Lorne, ostatnie mniej więcej 16 lat spędziła w głównej mierze na walizkach, a teraz znów zajmuje swój stary pokój w domu matki. Przyjmę więc dosłownie każdą znajomość - czy to ze świata, czy to z miasteczka ;) O, aktualnie jest mamą i jeszcze żoną, a zawodowo zajmuje się projektowaniem ubrań. To tyle w skrócie :)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Na znajomość ze świata podrzucę ci Andrew Finnigan, bo bywał w Stanach i różnych innych miejscach, na znajomość z miasta daję Gwen :hihi: leonie turner
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Andrew Finnigan jest ciut młodszy, ale co ty na to, że początek znajomości jest jeszcze z Lorne Bay? Może kiedyś, całkiem obciachowo przegrał na podwórku z drużyną, w której była dziewucha? I tak jakoś zapadło mu w pamięć? Później jak najbardziej mogli spotkać się gdzieś w Stanach, w totalnie innej okolicy, wyjść na kawę, a może i rewanż tym razem 1na1 po latach ? Generalnie jestem otwarta na wiele po latach, bo why not :idk: Teraz też widzę szansę na odnowienie znajomości, bo oboje mają córki. Turner nieco starszą, ale może to dobrze, bo jakąś radą będzie mogła służyć albo i wsparciem?
Gwen Fitzgerald przeczytałam caluśką kartę i po prostu chcę obdarzyć Gwen miłością, ale nie wiem czy ich drogi mogły się jakoś mocniej spleść milion lat temu, kiedy Leonie bywała tu częściej. Może ich matki się przyjaźniły? Przez to i one miały dość dobry kontakt, jakiś może po wyjeździe, ale wiadomo, że słabszy. Może też jakoś mało się jako dobra kumpela/przyjaciółka Leo wykazała, kiedy zmarli rodzice Gwen? I został między nimi jakiś żal oraz niechęć...? A teraz sama nie wiem jaki status im dać, ale może... To skomplikowane? :hm: Co sądzisz?
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Przegrać? Z babą? Z BABĄ? Pewnie! Zdecydowanie biorę! :lol: Andrzej chętnie przyjmie wszystkie rady dotyczące córki, chętnie porwie kiedyś Leonie i jej córkę na jakieś komisyjne spacerowe szukanie fajnych placów zabaw albo innych atrakcji dla dzieci :jupi:
O, a z Gwen bardzo mi pasują takie komplikacje i taki etap znajomości *.* Kiedyś rozwiniemy to wszystko fabularnie :evil:
ambitny krab
pan Finnigan
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Ej, wypraszam sobie ta baba grała całkiem poważnie w czasach nastoletnich :lol: okej?
Jak będziesz mieć slot na grę to zapraszam, bo chętnie zagram <3 Czy to z Gwen, czy z Andiu ;)
Andrew Finnigan
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
manager pracujący tam — gdzie pracuje Pandora
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Finniganów. Do niedawna był managerem znanej aktorki, z którą przypadkiem ma dziecko. Półroczną Charlotte wychowuje sam, bo jej matka wylądowała na odwyku.
Planuje teraz ponadrabiać zaległości, jak tylko będę miała luźniej w życiu, to dam ci Andrew. Na nim mam mniej gier, muszę tylko odżyć :grave: <3
ambitny krab
pan Finnigan
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Są w całkiem podobnym wieku z Milesem, a że Lorne Bay metropolią nie jest, to z pewnością znali się ze szkolnych lat! I jeśli chcesz mogę podesłać Ci też Julka Crane'a, który dopiero od roku jest w miasteczku <3
przyjazna koala
naleśnik puchaty
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Jesteśmy w tym samym wieku więc musimy się poznać! leonie turner
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Andrew Finnigan trzymam kciuki za odżywanie <3 8)

Miles Vanderberg nie jest metropolią, może nawet razem gdzieś na jakimś przyszkolnym boisku grali sobie w wolnym czasie w kosza? :hm: Później może widzieli się z raz, czy dwa, jak poszła w świat, ale jak chcesz to mogła mu z fajnych miejsc wysyłać pocztówki :lol:
A co do Julka... Chciałam zaproponować jakiś romans, ale masz w karcie, że nie zdradziłby żony pomimo jej ekscesów więc no nie wiem z deczka, co i jak. ;c

Julia Crane-Hale okej, a podpowiedz mi gdzie najwięcej ze swojego życia spędziła? Gdzie mogłyby się spotkać? To raczej miałaby być świeża relacja, czy coś trwającego ciut dłużej? Czytałam KP i rzuciło mi się w oczy jedynie Melbourne :roll: także proszę o podpowiedź ;]
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Ooo pasuje mi! Mogliby wciąż utrzymywać kontakt i mogłoby to iść w stronę jakieś spoczko przyjaźni, bo jak wróciła do Lorne to pewnie Miles się do niej odezwał, nawet na Insta :lol: A co do Julka, to też mogli znać się ze szkoły, przynajmniej on by ją kojarzył z podwórka, bo jest w wieku jego siostry (nie wiem jakie tam relacje będziecie mieć), ALE on teraz w separacji jest! Więc mogłoby być jakieś spotkanie, w którym romans dopiero mógłby się zacząć! Tylko nie wiem jak bardzo Leonie by się na to pisała, skoro ma męża :exited:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Miles Vanderberg tak totalnie mógł zagadać na insta nawet z propozycją, by wreszcie przedstawiła wujkowi na żywo małą Tessie :lol:

Julian Crane no właśnie nie wiem jak to z wami jest, czyli że dzieciństwo spędzaliście w Lorne? Jeśli tak, to bardzo chętnie dałabym Leo na przyjaciółkę z piaskownicy dla Julia Crane-Hale , tak więc też wtedy i Julian i Leonie mogliby się znać. A co do małżeństwa Leonie... Ciężką ma kondycję, a jeszcze ciężej mi określić jak bardzo, skoro na razie nie ma chętnych na stworzenie tego męża i kłótnie fabularne o nieświadome sekrety, kłamstwa itepe. :lol: Więc w sumie kwestia tego co się w czasie ich separacji będzie działo w sumie pozostaje otwarta :hm:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
leonie turner Dobra, ja zakręciłam - przyznaję, oni są z Perth :lol: Więc licealne lata nie wchodzą w rachubę, tylko z Milesem (sorki, dzisiaj taki dzień :lol: ). Może na razie niech się spotykają i zobaczymy, co wyjdzie? Możemy zacząć od całkowitego zera, ewentualnie poznaliby się przez jakichś wspólnych znajomych i teraz on by jej zaproponował spotkanie? I w razie czego, jeśli jesteś wolniejsza, możemy zagrać! <33
przyjazna koala
naleśnik puchaty
ODPOWIEDZ