lorne bay — lorne bay
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay znalazła schronienie przed przeraźliwą przeszłością. I chociaż boi się dotyku, cholernie ciągnie ją do ludzi, bo wierzy w to, że nowe miasteczko da jej nowe życie...
Lu Blanchard
Pewne traumatyczne wydarzenia sprawiły, że Lu zdecydowała się na ucieczkę z Perth. Do Lorne Bay przybyła około miesiąc temu. Pomieszkuje w motelu, a czasem zaszywa się w pokojach socjalnych w Sanktuarium, gdzie dostała jakąś mało znaczącą posadkę. Jest trochę nieśmiała, a przy tym lęk przed dotykiem sprawia, że trudno jej zaufać innym z drugiej strony ma już dość bycia samotniczką i liczy na to, że nowy rozdział jej życia dopiero się rozpoczyna...
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
nick
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Nie ma to jak zakładać relki miesiąc po zrobieniu postaci, ale lepiej późno, niż wcale! :lol: <3
Już raz się wpisywałam, ale widzę, że tutaj Lucy w piękniejszej odsłonie :hihihi:
No to tak, z Francisem wiemy, jak poprzednio, w sumie to wszystko, jak poprzednio. Z Mari też wiadomo, że totalnie by się mogły dogadać, póki rudzielec żyje :lol: Co prawda jest młodsza, ale no... jej typ jest stary, więc prawie jakby była w wieku Lu :lol:
Także tak, raz, dwa, trzy, zaczynasz grę ty <33

lucille blanchard
właściciel / barman — moonlight bar
41 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Agent federalny, którego na dno posłały narkotyki. Nie pamięta wielu lat swojego życia, więc czeka już tylko niecierpliwie na śmierć.
Wpadam z moją bandą :welcome: Najbardziej chciałam dać Juda, ale przez jej relki z Geordanem nie mogę ;( Wiec wszystkich innych sobie weź na co chcesz, łącznie z Briss, bo ja u niej w relkach pewnie nigdy nie odpisze :lol:

lucille blanchard <33
leoś
katastrofa
benjamin | jude | pericles | othello | monty | cassius | vincent | dante | hyacinth
ODPOWIEDZ