35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
The city's an urban trampoline.
Go bouncing in and out the scene.
Levi Hill
Urodził i wychował się w Lorne Bay, więc za dzieciaka pewnie ziomkował się ze wszystkimi lokalnymi milenialsami. Od czasu do czasu spotkać go można na siłowni. Chętnie zapali z kimś przed jakimś barem, chociaż on sam nie częstuje fajkami, więc lepiej mieć swoje. Ogólnie mówiąc Levi to przyjemny typek, który tylko wygląda, jakby chciał Cię pobić za to, że nie zasmakował Ci jeden z jego dziesięciu sposobów na przyrządzenie jajka.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Piłsudski
lorne bay — lorne bay
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay znalazła schronienie przed przeraźliwą przeszłością. I chociaż boi się dotyku, cholernie ciągnie ją do ludzi, bo wierzy w to, że nowe miasteczko da jej nowe życie...
Hejka Levi Hill <3!

Z chęcią podrzuciłabym Lucille do jakiejś relacji. Lu jest w mieście od niedawna i jeszcze nie do końca się w nim odnajduje. Myślę, że mogliby wpaść na siebie w jakimś markecie, gdzie Blanchard robiłaby zakupy. Uwielbia piec (akurat ona nie jest kucharzem, a cukiernikiem :hihi:) mogłaby wpaść na Leviego, a wielka torba mąki rozsypać się wszędzie wokół, a w tym wpaść do oczu mężczyzny, przez co musiałby zdjąć soczewkę, czy cokolwiek... Ogólnie jakieś niefortunne zdarzenie mogłoby ich połączyć, albo wręcz przeciwnie mogą się też poznać gdzieś na mieście, może w jakimś barze, ale Lucille zwykle przed zmierzchem wraca do bezpiecznego schronienia. Boi się ciemności.
Z chęcią podrzucę też któregoś z moich panów. Może Anthony Huntington by pasował. W sumie wiele ich łączy, bo Tony także opuścił Lorne Bay i wyjechał na kilka lat poza miasto. Niedawno wrócił i jest zupełnie innym człowiekiem, a przynajmniej za takiego się uważa. Może panowie przyjaźnili się za dzieciaka i albo ich przyjaźń nadal trwa, albo coś ich poróżniło i po latach mogą próbować naprawić tę relację, albo wręcz przeciwnie...
ambitny krab
nick
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
The city's an urban trampoline.
Go bouncing in and out the scene.
lucille blanchard pisze: 11 wrz 2021, 14:31
Hejka Levi Hill <3!

Z chęcią podrzuciłabym Lucille do jakiejś relacji. Lu jest w mieście od niedawna i jeszcze nie do końca się w nim odnajduje. Myślę, że mogliby wpaść na siebie w jakimś markecie, gdzie Blanchard robiłaby zakupy. Uwielbia piec (akurat ona nie jest kucharzem, a cukiernikiem :hihi:) mogłaby wpaść na Leviego, a wielka torba mąki rozsypać się wszędzie wokół, a w tym wpaść do oczu mężczyzny, przez co musiałby zdjąć soczewkę, czy cokolwiek... Ogólnie jakieś niefortunne zdarzenie mogłoby ich połączyć, albo wręcz przeciwnie mogą się też poznać gdzieś na mieście, może w jakimś barze, ale Lucille zwykle przed zmierzchem wraca do bezpiecznego schronienia. Boi się ciemności.
Z chęcią podrzucę też któregoś z moich panów. Może Anthony Huntington by pasował. W sumie wiele ich łączy, bo Tony także opuścił Lorne Bay i wyjechał na kilka lat poza miasto. Niedawno wrócił i jest zupełnie innym człowiekiem, a przynajmniej za takiego się uważa. Może panowie przyjaźnili się za dzieciaka i albo ich przyjaźń nadal trwa, albo coś ich poróżniło i po latach mogą próbować naprawić tę relację, albo wręcz przeciwnie...
Na Lu odpisałem na priv, więc tutaj trochę o Tonym :llama: .
Levi i Tony są niemalże w tym samym wieku, więc idealnie pasuje, aby za dzieciaka albo nawet jeszcze w liceum się przyjaźnili. Myślę, że powinno ich coś poróżnić, bo oboje nie są teraz tymi samymi osobami co kilka lat temu. Tony pracuje na poważnym stanowisku, planuje ślub, kupił dom, podczas gdy Levi wynajmuję kawalerkę, pracuje w restauracji i jeszcze niedawno chodził na spotkania dla narkomanów. Może, teraz kiedy oboje są w Lorne Bay, czują, że nadal powinni się przyjaźnić jak za czasów nastoletnich, jednak ta pewna przepaść tworzy między nimi napiętą atmosferę. Hill może mieć teraz Tony'ego, za takiego snobistycznego Anthony'ego.

lucille blanchard
powitalny kokos
Piłsudski
24 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
"Ona nie wie, że ma do czynienia z bestią
I jeśli będzie miała dalej, diabeł to jej dziecko
Kto zapłaci jak za studia, jak za ciuchy
Wiesz o co chodzi, dwa tysiące za buty
Chodzę tak jakbym miał skrzydła na sobie
Rozumiem wasz ból, bo też byłem na dole
I to co zrozumiałem, trzeba pracować ciągle
Bo sukces w żaden sposób nigdy nie istniał w szkole"
Mało mam znajomych, a tu widzę potencjał z Sydney. Znajomość od max. roku. Raczej luźna, chociaż na przyszłość by mi pasowało wiedzieć o odwyku i zmaganiach Leviego ze skutkami nałogu. Co ty na to?
Levi Hill
I nawet kiedy Ciebie nie chcę
I nawet kiedy już nie mogę
Obrazek
To zawsze idę w Twoją stronę
Uzależniłem się, to chore
Wiem to chore
powitalny kokos
Costa
ODPOWIEDZ