34 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lekarz rodzinny, który potrzebuje kogoś, kto wyleczy jego złamane serce.
Alden Harwood
Najstarszy z rodzeństwa Harwood, miejscowy lekarz rodzinny, który jeszcze kilka lat temu pracował jako kardiolog na oddziale dziecięcym. Ambasador ekologicznego stylu życia, zawsze potrzebującym wrzuci coś do puszki i przyjmie wizytę po godzinach.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nikt
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Łap Olivia Westbrook, znajmy się jeszcze ze szpitala i całej reszty medycznego świata :jupi: Alden Harwood
lorne bay — lorne bay
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
obiecujący architekt, który lubi się bawić życiem, ma psa Batmana i szczerze nienawidzi swojej siostry bliźniaczki, Babycino. Przy okazji jest ślepy na uczucia swojej przyjaciółki, którą zamknął we friendzonie lata temu.
Cześć, mam nadzieje ze lubisz mnie bardziej niż tę szuję Babycino Harwood

Alden Harwood
sumienny żółwik
-
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
halko Alden Harwood, kumpluj się z Nevą, co? :oops:
Ebenhartowie
Magda
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
</3 z Zoya to wiemy, mogę podrzucić jeszcze Chandlera, on co prawda dawno wyjechał z Lorne Bay, ale też jest trochę eco świrem xd No i jak kogoś jeszcze chcesz to bierz xd
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Zoya Henderson pisze: 11 wrz 2021, 09:17
</3 z Zoya to wiemy, mogę podrzucić jeszcze Chandlera, on co prawda dawno wyjechał z Lorne Bay, ale też jest trochę eco świrem xd No i jak kogoś jeszcze chcesz to bierz xd

Alden Harwood nie wiem co dokładnie masz z moją siostrą, ale chyba się będziemy znać! :lol:
happy halloween
-
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
no cześć Alden Harwood! Chcesz Milesa/Julka na kumpla?
przyjazna koala
naleśnik puchaty
ODPOWIEDZ