22 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
zostałam barmanką, w szemranym klubie nocnym choć marzy mi się kariera aktorki.
Ezgi Hammond
Barmanka, w Shadow która robi najlepsze drinki i marzy jej się kariera aktorki. Oprócz tego chętnie zrobi coś szalonego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
Ezgi Hammond na pewno ze względu na teatr mogę Ci podrzucić nadir al khansa - może nawet teraz w ostatnich miesiącach jej uczelnia zaczęła jakąś współpracę z teatrem, w którym on pracuje?

A z Phineasem niech grają w te karty na śmierć i życie - czy spotkali się w Shadow gdzieś nad ranem? A może natknął się nad grobami na jedyną żywą duszyczkę, kiedy wędrował cmentarnymi ścieżkami po pracy? Nie wiem czemu, ale widzę spore predyspozycje na coś szalonego w ich relacji!
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
no to cześć Ezgi Hammond, akurat Gemma jest najbliższa wiekiem i do tego też lubi być w towarzystwie alkoholu, więc ją podrzucam 8)
przyjazna koala
-
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
A my będziemy znać się z pracy :jupi: Co prawda od niedawna, ale znamy się, lubmy się ^^ Ezgi Hammond
41 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
big bear with fluffy heart, doker w porcie, czasem barman, ale przede wszystkim najstarszy brat na pełen etat
Siostrzyczko *.* Jestem tym bratem co totalnie na Ciebie krzyczy, gdy się przemęczasz, ale też tym bratem, co pożartuje, pogada, pocieszy. Kochajmy się!
Ezgi Hammond
powitalny kokos
razmara.razgroza#5816
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Siostrunia!
Pewnie to ze mną robisz wszystkie szalone rzeczy! Może to Ty słuchasz o tym, jak to marzy mi się własny gabinecik i razem z Waru namawiasz mnie do założenia go?
Ezgi Hammond
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ