tancerz i choreograf — lorne bay
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
You’ve mistaken the stars reflected on the surface of the lake at night for the heavens
MarlonVanderberg
W jego życiu taniec stał się żarówo kwintesencją jego osoby jak i ucieczką przed tym co nieuniknione. Wrażliwy, bardziej niż możesz przypuszczać. Skromniejszy niż jest to wskazane. O gołębim sercu, które nie raz ucierpiało na dziecięcej wręcz naiwności Marlona.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
-
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
rolnik sam w dolinie, samotny ojciec czwórki dzieci, który dopiero otrząsa się z żałoby po zmarłej żonie, prowadzi sklep rolniczy i stara się z uśmiechem iść przez życie
hejka! podrzucam swoją świętą trójcę!
ambitny krab
nikt
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejeczka, wpadam póki pamiętam wszystko :hihihi:
To tak, mogłabym dać Lisbeth Westbrook, wiem, że ona jest gówniakiem (mam większość gówniaków :tear: ), ale też jej życie to były treningi i dopieszczanie wszystkich szczegółów, więc myślę, że mogliby się w jakiś sposób rozumieć :hihihi: Poza tym mam jeszcze Divinę, która zgodnie z ustaleniami z Milesem była przy wypadku ich brata i ona wezwała pomoc, ale potem zwiała, grała też na pogrzebie na pewno (brzmi to strasznie kripi :lol: ), no, a najbliżej wiekowo mam Laurissę, jakbyś na coś ją chciała <3

Marlon Vanderberg
28 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Pielęgniarka w Cairns, od pięciu lat bezmiennie zakochana w Milesie. Zbyt często, stawiająca dobro innych nad swoje własne.
Marlon Vanderberg spotykam się z Twoim bratem od ponad pięciu lat i nadal czekam, aż oficjalnie będziemy rodziną *.* pewnie, widujemy się jak nadarza się okazja!
powitalny kokos
la la la layla
nauczycielka angielskiego — Lorne Bay State School
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiodła się, straciła dziecko i zgrywa świetną nauczycielkę angielskiego. Po ucieczce do Sydney wraca z podkulonym ogonem pogrzebać byłego męża i chciałaby kogoś pokochać.
hej Marlon Vanderberg, przypominam, że rodzinie mnie nie przedstawiłeś, więc nie kojarzę, że ten gnojek cały Miles Vanderberg to twój brat, ale strasznie cię lubiłam w szkole i żałowałam, że taki jesteś nieśmiały, bo czułam, że byśmy się polubili, no ale :tear: wpadnij na herbatę do brata, póki go nie ma, a ja jestem, to sobie powspominamy twoje złodziejskie zwyczaje :lol: (i powiem ci, co z niego za kretyn)
przyjazna koala
viol#9498
tancerz i choreograf — lorne bay
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
You’ve mistaken the stars reflected on the surface of the lake at night for the heavens
Steven Langley, tym razem niech padnie na Larę! Myślę, że przez wzgląd na wiek i podobne środowisko, w którym to zwykli obracać się jako dzieci, mogli się nawet swego czasu zaprzyjaźnić. Za czasów szkolnych mogła podać mu pomocną dłoń, a on jak to on, przyczepił się do niej, aż do czasu kiedy to jako pierwsza opuściła szkolne mury. Mimo wielu perturbacji, jakie miała przed sobą nasza dwójka, znajomość przetrwała próbę czasu i mimo wielu dzielących ich różnić potrafią się wzajemnie wysłuchać, by w końcu ruszyć sobie z pomocą w ciężkich chwilach, których w ich życiach nie mało.



Co do Lisbeth Westbrook to myślę, że mimo różnicy wieku mogliby znaleźć wspólny język. Możemy założyć, że poznali się, gdy Marlon ćwiczył sobie na jednej z sal gimnastycznych, które podnajmował, właśnie w tym ośrodku treningowym, w którym to do zawodów trenuje Liz. Marlon z natury jest raczej serdeczny i pogodny, toteż jestem pewna, że z miejsca uraczyłby ją całą salwą komplementów odnośnie jej formy i precyzji, z jaką wykonuje każdą kolejną figurę. Pewnie byłby pod wrażeniem olimpijskiej kariery dziewczyny i z pewnością wyraziłby chęć zrealizowania w przyszłości wspólnego treningu, tak by każde mogło coś od siebie podpatrzeć <3
A co do Divina Norwood to myślę, że w takim razie znają się z Marlonem, pytanie tylko jak dobrze? Marlon raczej wierzący nie jest, ale z pewnością od czasu do czasu po śmierci brata pojawił się w kościele co by kwestionować w nim pod nosem istnienie jakiejkolwiek siły wyższej. Wtem mógł ponownie wpaść na grającą na organach Divinę, ale z pewnością w tamtym okresie nie był zbyt skory do rozmowy na żaden temat.

Laurissa Hemingway mogłaby w zasadzie zająć się ogrodem Marlona! Przeczytałam sobie kartę L. i myślę, że ich charaktery mogłyby ze sobą naprawdę ciekawie współgrać, a i same florystyczne dysputy, z kimś tam zielonym w tej kwestii jak Marlon mógłby wprowadzić coś nowego i nieoczekiwanego. Tak, więc tutaj chętnie rozegrałabym coś od zera, zakładając, że Vanderberg postanowił zlecić Hemingway doprowadzenie do ładu zapuszczonych już terenów zielonych wokół swego domu.


layla whittemore nie jestem do końca na bieżąco jeśli chodzi o miłosne życie Milesa, ale zakołatam, że póki co całkiem się lubimy? Marlon wychodzi z założenia, że jeśli jego brat jest z nią szczęśliwy to i jemu nie powinna ta znajomość przeszkadzać, tak więc jego podejście jest zupełnie na plus. <3



hejka Violet Swan to ja twój ulubiony miłośnik kradzionych drugich śniadań. Marlon pewnie po dziś dzień wspomina tę nieszczęsną kajzerkę z żółtym serem, która zrujnowała dokumencie szansę na zacienienie przyjacielskich więzów z Violką. Na herbatę za to wpadnie na pewno, w końcu kto wie co tym razem uda mu się zawinąć pod nieuwagę pani domu :lol:
ambitny krab
-
32 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart.
I am, I am, I am.
Marlon Vanderberg chcesz, żeby Lancelot go nie pamiętał?
powitalny kokos
no szalona
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Marlon Vanderberg

Wszystko mi jak najbardziej pasuje. Lisbeth byłaby na pewno zawstydzona, bo ona sobie nie radzi w kontaktach z ludźmi za bardzo, ale sportowców sobie ceni, więc wspólny trening byłby superka <3 Co do Diviny, to "znają się" mogłoby być za dużym słowem, bo ona jest jednak dziwaczką unikającą ludzi, ale w kościele na pewno by się spotykali i... myślę, że jej nie przeszkadza, gdy ktoś nie jest skory do rozmów. To ten typ, który sam lepiej radzi sobie w ciszy, więc może ta nienapastliwa natura Viny pomogłaby Marlonowy zrzucić coś ze swoich ramion, skoro już odwiedził kościół? :3 No i z Laurissą też jak najbardziej mi odpowiada, żeby to było od zera, wątki związane z pracą zawsze spoko!
Jak będziesz chciała coś grać, to łap mnie na priv <33
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Marlon Vanderberg kochaj mnie!! :poke:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
tancerz i choreograf — lorne bay
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
You’ve mistaken the stars reflected on the surface of the lake at night for the heavens
lance hannigan trochę łezka, ale Marlon na pewno znajdzie sposób, by ten nieszczęśnik sobie o nim przypomniał </3

Laurissa Hemingway z Viny myślę, że faktycznie, mogłoby to go skłonić do kościelnych refleksji! I niedługo podbiję na pw po jakąś grę <3





Miles Vanderberg oczywiście! <3 Chociaż po wtajemniczeniu w miłosne życie brata, pewnie się trochę Marlon pogubi
ambitny krab
-
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Marlon Vanderberg Cześć! Od trzech lat Twoja siostra tkwi w relacji z takim jednym gościem, z którym ciągle się rozchodzi, kłóci i schodzi... I tak się składa, że tym typem jestem ja, więc pewnie mieliśmy okazję się poznać - jeśli nie osobiście, to w opowieściach!
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
rezydentka onkologii — cairns hospital
31 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.
dzień dobry, najnowsze ustalenia wykazały, że Lean była zawsze #teammarlon i tak jej się marzy, żeby jej siostra się ogarnęła i do niego wróciła, bo to przecież jedyny porządny typ, więc nachodzi go i przekonuje, że Maven jest 10000/10, ok???

Marlon Golightly
sumienny żółwik
-
ODPOWIEDZ