27 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
egipska księżniczka w swojej aptece, nadal mieszka z mamą i boi się wyjść sięgnąć po swoje marzenia
Menna Al Khansa
miejscowa farmaceutka, niespełniona geniuszka, która boi się wyściubić nos poza granice Lorne Bay, marzy o wielkich podróżach, w które udał się jej brat i wielkiej miłości.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
28 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
𝐼 𝑠ℎ𝑢𝑡 𝑚𝑦 𝑒𝑦𝑒𝑠 𝑎𝑛𝑑 𝑎𝑙𝑙 𝑡ℎ𝑒 𝑤𝑜𝑟𝑙𝑑 𝑑𝑟𝑜𝑝𝑠 𝑑𝑒𝑎𝑑;
𝐼 𝑙𝑖𝑓𝑡 𝑚𝑦 𝑒𝑦𝑒𝑠 𝑎𝑛𝑑 𝑎𝑙𝑙 𝑖𝑠 𝑏𝑜𝑟𝑛 𝑎𝑔𝑎𝑖𝑛.
moja najukochańsza siostro, słońce dla tej ziemi <3

a phineasa na pewno bardzo interesowałyby jej umiejętności i możliwości jako farmaceutki (leki bez ważnej recepty, ekhm, nie ja to powiedziałam!) - i spokojnie, on też swojej rodziny nienawidzi!
  • your song fades in like morning
    your song creeps into my dawn
ambitny krab
-
brak multikont
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
menna al khansa wpadam z Rustym, może poznali się kiedyś przy okazji jakiegoś sensacyjnego materiału o próbie włamania do apteki, który on opisywał, albo potrzebował wypowiedzi jakiegoś fachowca i któryś z ich wspólnych znajomych ich sobie przedstawił? I nie widzę powodu, żeby z tego iść w jakiś negatyw, ale brakuje mi też myslenia, żeby powiedzieć co dalej, więc liczę na pomoc :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
27 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
egipska księżniczka w swojej aptece, nadal mieszka z mamą i boi się wyjść sięgnąć po swoje marzenia
nadir al khansa kochany braciszku <3
możemy się dogadać, pewnie menna traktuje fineasza jak młodszego braciszka, którym ktoś musi się zaopiekować <3

Raine Barlowe jasne, jak najbardziej mi to pasuje, myślę, że rusty miał niemały problem wyciągnąć coś z menny, bo ona to jest zawsze rozemocjonowana i bojaźliwa, więc można nawet uznać, że w celu uzyskania konkretów musieli spotkać się przynajmniej dwa razy! może potem też mennie zrobiło się jakoś głupio za jej zachowanie, a artykuł rusty'ego pomógł złapać sprawcę więc w ramach podziękowania rusty dostał jakieś egipskie ciasteczka w ramach podziękowania i tak jakoś wyszło, że się polubili i teraz mają stały kontakt? menna też może mu pomagać przy artykułach, kiedy on chce potwierdzić jakieś naukowe info? menna ma łeb jak sklep i dosyć sporo wiedzy, której no nie wykorzystuje na co dzień
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
28 yo — 194 cm
Awatar użytkownika
about
𝐼 𝑠ℎ𝑢𝑡 𝑚𝑦 𝑒𝑦𝑒𝑠 𝑎𝑛𝑑 𝑎𝑙𝑙 𝑡ℎ𝑒 𝑤𝑜𝑟𝑙𝑑 𝑑𝑟𝑜𝑝𝑠 𝑑𝑒𝑎𝑑;
𝐼 𝑙𝑖𝑓𝑡 𝑚𝑦 𝑒𝑦𝑒𝑠 𝑎𝑛𝑑 𝑎𝑙𝑙 𝑖𝑠 𝑏𝑜𝑟𝑛 𝑎𝑔𝑎𝑖𝑛.
menna al khansa pisze: 10 wrz 2021, 17:58
nadir al khansa kochany braciszku <3
możemy się dogadać, pewnie menna traktuje fineasza jak młodszego braciszka, którym ktoś musi się zaopiekować <3
o nie, czy to oznacza brak leków bez ważnej recepty dla phineasa? ;(
  • your song fades in like morning
    your song creeps into my dawn
ambitny krab
-
brak multikont
27 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
egipska księżniczka w swojej aptece, nadal mieszka z mamą i boi się wyjść sięgnąć po swoje marzenia
nadir al khansa pewnie jak po prostu zaspał z terminem to menna przymknie oko, bo lepiej żeby miał leki, jeżeli ich potrzebuje niż ich nie miał, ale pewnie zawsze dostaje najpierw opakowaniem po głowie xD
powitalny kokos
nick
32 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart.
I am, I am, I am.
menna al khansa w tym rzecz, że on ich zdecydowanie nie potrzebuje, bo zazwyczaj są przypisane pani Woodsworth :lol:
powitalny kokos
no szalona
ODPOWIEDZ