doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archer Brooks
Doradca klienta, który pracuje w banku i który ma więcej szczęścia niż rozumu. Kocha cyferki, grę na ukulele i nie potraf odmówić żadnego zakładu, co niekiedy kończy się tragicznie. Cudem uszedł z życiem po tym, jak spadł ze słupa wysokiego napięcia, a skutkiem tego nieszczęśliwego wypadku jest nie do końca sprawna lewa noga.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

mistyczny poszukiwacz
-
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
Prosze mi tu coś super dla JO ^^ W PODSKOKACH
Archer Brooks
Bo ja w pociągu i nie mam jak, o.
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Jo King pisze: 05 wrz 2021, 22:05
Prosze mi tu coś super dla JO ^^ W PODSKOKACH
Bo ja w pociągu i nie mam jak, o.
z Jo to jednak zła kobieta jest, żeby tak podpuszczać do łażenia po słupach wysokiego napięcia, co? (:

Jo King
mistyczny poszukiwacz
-
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
Archer Brooks pisze: 06 wrz 2021, 16:21
Jo King pisze: 05 wrz 2021, 22:05
Prosze mi tu coś super dla JO ^^ W PODSKOKACH
Bo ja w pociągu i nie mam jak, o.
z Jo to jednak zła kobieta jest, żeby tak podpuszczać do łażenia po słupach wysokiego napięcia, co? (:

Jo King
Albo z niego taki głupek, żeby się na to zgadzać (:
Archer Brooks
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Archer Brooks podrzucam Rydera na ziomka od naklaniania do wszelakich głupot, byleby się tylko nie pozabijali i Raine też podrzucam, może być na przykład do czegoś super :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Raine Barlowe pisze: 08 wrz 2021, 20:13
Archer Brooks podrzucam Rydera na ziomka od naklaniania do wszelakich głupot, byleby się tylko nie pozabijali i Raine też podrzucam, może być na przykład do czegoś super :lol:
Raine Barlowe. oczywiście biorę Rydera na ziomka od najdurniejszych pomysłów świata, a Raine mogłaby ładnie opowiadać Archerowi o tych turbinach wiatrowych, które ją tak jarają. A Archie będzie uważnie słuchał, dziwił się i robił duże oczy, bo nie ma nic lepszego od okazywania zainteresowania ładnej dziewczynie ^^
mistyczny poszukiwacz
-
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Archer Brooks pisze: 09 wrz 2021, 09:28
Raine Barlowe pisze: 08 wrz 2021, 20:13
Archer Brooks podrzucam Rydera na ziomka od naklaniania do wszelakich głupot, byleby się tylko nie pozabijali i Raine też podrzucam, może być na przykład do czegoś super :lol:
Raine Barlowe. oczywiście biorę Rydera na ziomka od najdurniejszych pomysłów świata, a Raine mogłaby ładnie opowiadać Archerowi o tych turbinach wiatrowych, które ją tak jarają. A Archie będzie uważnie słuchał, dziwił się i robił duże oczy, bo nie ma nic lepszego od okazywania zainteresowania ładnej dziewczynie ^^
W takim razie superancko, wszystko mi pasuje i nic, tylko grać :crab:
ryder fitzgerald
nata#9784
22 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
zostałam barmanką, w szemranym klubie nocnym choć marzy mi się kariera aktorki.
Archer Brooks hej, przyjacielu :oops:
powitalny kokos
nick
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Ezgi Hammond pisze: 09 wrz 2021, 22:42
Archer Brooks hej, przyjacielu :oops:
I cóż mi po przyjacielu,
Który ma parę warkoczy,
I ma najsłodsze usta
I najpiękniejsze oczy? :idk:

Ezgi Hammond
mistyczny poszukiwacz
-
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Archer Brooks znajdziesz coś dla mnie? Elisha co prawda jest troszkę młodsza, ale poza tym i tym, że bywa dość irytująca, to jest uroczą istotką <33
powitalny kokos
Lama
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Elisha Polanski pisze: 27 paź 2021, 13:17
Archer Brooks znajdziesz coś dla mnie? Elisha co prawda jest troszkę młodsza, ale poza tym i tym, że bywa dość irytująca, to jest uroczą istotką <33
Pewnie! Myślę, że Archer może traktować Elishę jak młodszą siostrę, której nigdy nie miał. Włącza mu się taki braterski instynkt i troska, więc groźną miną odstrasza wszystkich tych młokosów, co się koło Polanskiej kręcą :lol:
mistyczny poszukiwacz
-
lorne bay — lorne bay
18 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Archer Brooks Ooo, super! <3 No Eli się przyda ktoś taki! Taki, który pogłaszcze po główce jak jest źle ale i jak trzeba to też w łeb da, żeby się ogarnęła :hihihi:
powitalny kokos
Lama
ODPOWIEDZ