dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
Rusty Overgaard
Dziennikarz, czasem żeglarz, miłośnik czarnych notesów i psiarz bez psa. Kilka miesięcy temu rozstał się z (prawie) narzeczoną, a odtąd jedyne romantyczne relacje, jakie udało mu się nawiązać, są tylko przelotne i takich też mogę poszukać, tak samo jak kumpli od piwa i różnych różności <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
nata#9784
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
sumienny żółwik
nie#5225
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
Odette Overgaard pisze: 03 wrz 2021, 23:18
Tanczymy tez wspolny układ? :hihihi:
przyjazna koala
nata#9784
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
elko Rusty Overgaard, chcesz kogoś?
Pysiule
Magda
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
no elo, a kogoś mojego chcesz? :lol:
patriotyczna dusza
-
lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Szukając własnej drogi, nieoczekiwanie porzucił karierę ekonomisty, by gasić pożary w Lorne Bay.
Przychodzę tutaj z Tadkiem! Jest, jaki jest, może nie do rany przyłóż, ale do czegoś może się nadać. :lol:
Rusty Overgaard
ambitny krab
e.
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
Carlie Faulkner pisze: 04 wrz 2021, 10:40
elko Rusty Overgaard, chcesz kogoś?
To skoro Posy jest taką aktywistką, mogli się poznać przy okazji jakiegoś wydarzenia, może akurat najgłośniej krzyczała, albo miała największy transparent? I może niekoniecznie przeprowadzał z nią wywiad, czy szukał większego spojrzenia na sytuację, ale po prostu zagadał, tak off the record? To tak na początek, bo nie wiem w sumie co byś z nim chciała :hihi:
Thadeus Woodsworth pisze: 04 wrz 2021, 20:15
Przychodzę tutaj z Tadkiem! Jest, jaki jest, może nie do rany przyłóż, ale do czegoś może się nadać. :lol:
Rusty Overgaard
Dobra, są właściwie w tym samym wieku, obaj mają jakieś powiązania z wodą i lubią siedzieć w domu, więc może czasem Tadek wpada z Rustym popływać wypożyczoną łódką, żeby dotrzymać towarzystwa, a może czasem wyruszają razem na szlak? Dałabym im tu kumpli, bo myślę, że się jakoś dogadają! ^^
przyjazna koala
nata#9784
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
Ekstra, pasuje mi wszystko 8)
patriotyczna dusza
-
lorne bay — lorne bay
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
blame it on Bianca
Rusty Overgaard
elo buraku
ambitny krab
Bianca Del Rio
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
kirby mattel pisze: 11 paź 2021, 21:06
Rusty Overgaard
elo buraku
elo, wszystko mi pasuje
przyjazna koala
nata#9784
lorne bay — lorne bay
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
blame it on Bianca
Rusty Overgaard pisze: 11 paź 2021, 21:07
kirby mattel pisze: 11 paź 2021, 21:06
Rusty Overgaard
elo buraku
elo, wszystko mi pasuje
no i zajebiście. czekam na posta. pozdrawiam.
Rusty Overgaard
Rusty Overgaard
Rusty Overgaard
Rusty Overgaard
ambitny krab
Bianca Del Rio
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Rusty Overgaard, podobno złamałeś mojej siostrzyczce serduszko. Więc ja i Dawson Buckley, chyba musimy połamać Ci rączki. I nóżki. I nosek. I...
Dobra, pogroziłam Ci, teraz napiszę już normalnie - Duke pewnie raz czy nie dwa zgrzytał zębami i choć próbuje być Szwajcarią, to nie idzie mu to za dobrze. Regan to jest jego oczko w głowie i to, że mocno ją rozstanie bolało, sprawia, że pewnie ciężko trzymać mu nerwy na wodzy. :lol:
sumienny żółwik
13#9694
ODPOWIEDZ