28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
Lorry Irving
Nigdy w życiu nie wyściubiła nosa poza Lorne Bay. Mistrzowsko zaparza kawę w Once Upon a Tart i uśmiecha się ładnie jak te wszystkie panie z okładek magazynów o modzie. Przekracza prędkość na swoim różowym rowerze i zapewne nie raz wyjechała Ci prosto pod koła auta a potem uciekła bez słowa.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
jonas
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Lorry Irving wyglądasz na spoko kompankę dla mnie, więc wpadam po jakiś pozytyw 8)
babeczka
-
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
darby maclerie z nieba mi spadasz! Bądź dobrą duszyczką dla mojej Lorry, niech się wzajemnie wspierają i pieką babeczki na smutki. A Lorka to nawet może jej superowego psa wyprowadzać na spacerki, coby kilka rzeczy przemyśleć i przewietrzyć głowę. <33
ambitny krab
jonas
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Lorry Irving Rusty wprost uwielbia przeróżne kawiarenki i do tej, w ktorej pracuje Lorry też często wpada, wiec podrzucam tutaj stałego klienta 8)
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
Raine Barlowe w takim razie dla stałego klienta Lorry zawsze przemyci jakieś ciacho na koszt firmy. Wzamian jednak zagaduje mężczyznę o tematy jego najnowszych artykułów, podpytuje jak to jest mieć stałą, fajną pracę i z zaciekawieniem słucha mężczyzny do tej pory aż szefostwo nie przywróci jej do porządku. :lol:
ambitny krab
jonas
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Lorry Irving pisze: 09 wrz 2021, 09:49
Raine Barlowe w takim razie dla stałego klienta Larry zawsze przemyci jakieś ciacho na koszt firmy. Wzamian jednak zagaduje mężczyznę o tematy jego najnowszych artykułów, podpytuje jak to jest mieć stałą, fajną pracę i z zaciekawieniem słucha mężczyzny do tej pory aż szefostwo nie przywróci jej do porządku. :lol:
A Rusty nauczył się ja kryć i na widok szefowej donośnym głosem pyta o powtórzenie wszystkich rodzajów dostępnego mleka :lol:
ryder fitzgerald
nata#9784
ODPOWIEDZ