lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Szukając własnej drogi, nieoczekiwanie porzucił karierę ekonomisty, by gasić pożary w Lorne Bay.
Thadeus Woodsworth
Absolwent Harvardu, który porzucił karierę ekonomisty, by zrealizować dziecięce marzenie o zostaniu strażakiem. Przeciętny mężczyzna przed trzydziestką o nieprzeciętnym podział humoru. Oczywiście, gdy uprzednio ktoś nie nadepnął mu na odcisk.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
e.
instruktor boksu — lorne bay gym
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi treningi boksu, mocno tęskni za Grishamem i stara się nie panikować na myśl o tym, że za kilka miesięcy dołączy do nich ktoś jeszcze.
siemka Thadeus Woodsworth, jeśli masz ochotę, mogę podrzucić którąś z moich pań :hihihi:
niedościgniony kangur
Magda
lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Szukając własnej drogi, nieoczekiwanie porzucił karierę ekonomisty, by gasić pożary w Lorne Bay.
hejka Gale Hobart, chętnie przygarnęłabym jakąś relkę z Posy! Myślę, że mogli poznać się na jakimś proteście dotyczącym wycinki drzew, propagowania weganizmu, czegokolwiek. Tadek zdecydowanie nie wpadłby na tego typu zgromadzenie z własnej woli, ale z pewnością pokusiłby się o wybadanie przyczyn dzikich okrzyków ekipy pikietującej pod jego balkonem. Mógłby obrać sobie za cel Posy i wtórować głupimi rymowankami na każde wykrzykiwane przez nią hasło :lol:
ambitny krab
e.
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Ten sam wiek i ta sama praca to nie ma bata by się nie znali, więc podrzucam Blake <3

Thadeus Woodsworth
lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Szukając własnej drogi, nieoczekiwanie porzucił karierę ekonomisty, by gasić pożary w Lorne Bay.
Blake Hargrove myślę, że mogliby się zaprzyjaźnić lub powoli zmierzać w tym kierunku! Przyzwyczajony do cyferek i siedzenia za biurkiem Tadek, pewnie z początku zaliczył wiele wpadek w pracy i Blake okazjonalnie mogła wyciągać pomocną dłoń, by pomóc mu wyjść z tych drobnych tarapatów bez szwanku. A poza tym:
Uwielbia zwierzęta. Chciałaby mieć psa, ale jest na tyle odpowiedzialna, że wie, iż przez pracę nie miałaby dla niego czasu. Nie mniej w wolnych chwilach pomaga jako wolontariuszka w schronisku.
Sama planowałam, aby w fabularnej przyszłości Thadeus rozejrzał się za jakimś czworonogiem, Mogliby to kiedyś przegadać i Blake na próbę wciągnęłaby go w wolontariat, aby sprawdził się, zanim postanowi zaadoptować psiaka na stałe? <3
ambitny krab
e.
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Thadeus Woodsworth pójście w przyjaźń bardzo mi odpowiada, a tym chętniej wciągnie go w wolontariat by się sprawdził przed adopcją <33 Blake bardzo popiera! :exited:
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
Thadeus Woodsworth pisze: 02 wrz 2021, 14:17
hejka Gale Hobart, chętnie przygarnęłabym jakąś relkę z Posy! Myślę, że mogli poznać się na jakimś proteście dotyczącym wycinki drzew, propagowania weganizmu, czegokolwiek. Tadek zdecydowanie nie wpadłby na tego typu zgromadzenie z własnej woli, ale z pewnością pokusiłby się o wybadanie przyczyn dzikich okrzyków ekipy pikietującej pod jego balkonem. Mógłby obrać sobie za cel Posy i wtórować głupimi rymowankami na każde wykrzykiwane przez nią hasło :lol:
jeśli nie opowiedział się za drugą stroną, to mogła nawet podzielić się z nim jednym z transparentów, bo kolejnych ust do skandowania nigdy zbyt wiele :hero:
Pysiule
Magda
lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Szukając własnej drogi, nieoczekiwanie porzucił karierę ekonomisty, by gasić pożary w Lorne Bay.
Blake Hargrove no to super, przyda mu się pokrewna dusza w nowym miejscu <3 Jakby co, to chętnie coś rozegram, więc w razie wolnej lokacji wal śmiało na pw i coś sobie dogadamy 8)

Carlie Faulkner myślę, że byłby to teksty z gatunku tych głupawych, byleby tylko ją rozbawić i wyprowadzić z bojowego nastroju aktywistki. Także jest szansa, że przyjął ten transparent, wymachując nim jak oszalały, co by zasłonić facjatę, gdy tylko na miejsce zajechałaby policja. I jak wyżej, jakbyś chciała kiedyś zagrać to daj znać :hihi:
ambitny krab
e.
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
Thadeus Woodsworth, może zechcesz być moim kolegą z lat dzieciństwa? :oops:
ambitny krab
jonas
lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Szukając własnej drogi, nieoczekiwanie porzucił karierę ekonomisty, by gasić pożary w Lorne Bay.
Lorry Irving pisze: 02 wrz 2021, 16:24
Thadeus Woodsworth, może zechcesz być moim kolegą z lat dzieciństwa? :oops:
Pewnie! Myślę, że mogli być najlepszymi kompanami z piaskownicy, ale z czasem dostrzegli różnice charakteru, które niegdyś nie przeszkadzały im w zabawach. Gdy Thadeus wyjechał z kraju na studia, ich drogi się rozeszły, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by ponownie na siebie wpadli. 8)
ambitny krab
e.
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
Thadeus Woodsworth, po prostu jestem łasa na te babcine bułeczki z dzieciństwa. :roll: Byli dziećmi, więc nie czuli za bardzo różnic w charakterze. Później po prostu mogli już przywyknąć do siebie i różnic ich dzielących. A teraz Lorka na pewno się ucieszy spotykając kolegę ze szkolnych lat <33
ambitny krab
jonas
lorne bay — lorne bay
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Szukając własnej drogi, nieoczekiwanie porzucił karierę ekonomisty, by gasić pożary w Lorne Bay.
Lorry Irving to wszystko tłumaczy! Plus, też mi się wydaje, że mogli po prostu zaakceptować te różnice i starali się jakoś je przepracować z różnym rezultatem. A spotkanie po latach na pewno będzie interesujące, biorąc pod uwagę, że w życiu zarówno Tadka jak i Lorki, wiele się pozmieniało <3
ambitny krab
e.
ODPOWIEDZ