Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Bell Whittemore
ꭖ Pasjonatka surfingu i projektowania ubrań ꭖ Blogerka spędzająca mnóstwo czasu w sieci ꭖ Wcześniej mieszkała w Sydney ꭖ Całkiem miła z niej dziewczyna, tylko trochę cicha
Layla Whittemore
Trochę denerwująca i czasem nadopiekuńcza, ale kochana starsza siostra

Teddy Wood
Starszy kolega, którego poznała w Sydney na zawodach surfingowych. Trochę ją wkurza, ale chyba trochę go lubi

Ernest Thornton
Kumpel ze szkoły, choć poznali się w szpitalu

Hudson Duke
Trochę mu podpadła. Wraz z Minnie przyłapali ją jak całowała się z jego (ex) chłopakiem i od tamtej pory otwarcie się nie lubią.

Minnie Goldberg
Niezbyt się lubią, a głównym tego powodem jest Hudson

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
-
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Nawet w KP masz wpisaną koleżankę Emily, więc myślę, że to totalnie ja! Dziewczyny pewnie znają się i lubią odkąd Bell przeprowadziła się do Lorne Bay i tak to sobie trwa? Na dodatek mama Em jest pielęgniarką, więc w razie potrzeby na pewno będzie pomagać czy załatwiać jakieś tam rzeczy w szpitalu.
No chyba, że wolisz coś negatywnego, to możemy pomyśleć :lol:

Bell Whittemore
przyjazna koala
scarlett
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Sama se zbierałam, żeby Ci do relek wpaść <3
Totalnie tak to widzę. Gdy tylko Bell lądowała w szpitalu, od razu mówiła Emily i wymagała od niej, żeby wszystko jej relacjonowała na żywo, jak się tylko da i wysyłała snapy z imprez na których nie mogła być. Ogólnie widzę to tak, że Emily to jest ta jej prawdziwa przyjaciółka na którą może liczyć i która wie, że Bell np w dużej ilości pić nie może, więc gdy ktoś próbuje ją namówić to prostuje sytuację. Whittemore jest dość cicha i spokojna, nie ma szczególnie mocno wybuchowego charakteru, więc tutaj razem z Emily mogłyby się dopełniać <3

Hejtu nie chce, wystarczy, że nie lubie się z Minnie i Hudsonem, ale też nie wiem dokładnie jaka relka jest między Emily i Damienem i jaka będzie między Bell a Damienem o ile w ogóle jakaś będzie! xD

Emily Hawkins
ambitny krab
-
23 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
and everything
we need
is just too far
przychodzę z haydnem, który często był zmuszony obserwować lekarzy, obecnych wokół jego chorej siostry bliźniaczki. Myślę, że możemy utworzyć jakąś pozytywną relację <3 z racji, że greenwoodowie należą do jednych z bogatszych mieszkańców lorne bay i sami mieszkają w pearl lagune, nasze postacie mogłyby poznać się dzięki znajomości ich rodziców. Haydn studiował w sydney, więc mógł jej opowiadać też trochę o własnych wrażeniach z miasta

Bell Whittemore
Obrazek
ambitny krab
pierogi leniwe#8581
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
Super, mnie pasuje! Jak znajdziesz czas i ochotę na grę, to daj znać <3

Z Minnie Emily się lubi, z Hudsonem jeszcze nie ma relek, a z Damienem to mocno skomplikowane. :roll: Dosłownie nienawidzą się od piaskownicy, ale ostatnio do czegoś między nimi doszło iii trochę namąciło im to w głowach. Oczywiście nikomu nie powiedzieli, chociaż może niebawem Em wygada się Bell, ale na razie jest skonfundowana i przestraszona. :lol: Jedyne co się zmieniło, to to, że przestała się non stop kłócić z Damienem, więc może Bell coś widzi :hihihi:

Bell Whittemore
przyjazna koala
scarlett
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Haydn Greenwood

Rodzice Belli od dziesięciu lat pracują w tutejszym szpitalu.
Siostra Haydna mogła być pod opieką jej matki i pewnie nieraz próbowała jakoś poprawić nastrój Haydnowi, gdy kolejny dzień spędzał przy łóżku siostry. Na pewno też nawiązała pozytywne relacje z jego rodzicami.
Któregoś razu Bell mogła przybyć do nich na oddział, pewnie miała jakąś sprawę do matki i poznała Greenwooda.
Jej rodzice sprawiali wrażenie pozytywnych, godnych zaufania fachowców, więc na pewno zdołali przejść z jego rodzicami na prywatniejszy szczebelek znajomości, a Bell... Pewnie gdy była młodsza trochę się go bała, ale na pewno ją zainspirował, bo ona wyjątkowo mocno lubi ludzi i mocno do nich lgnie, zwłaszcza do ciekawych ludzi, bo Greenwood od razu skojarzył jej się z artystą.
Pewnie prosiła, żeby przychodził do jej pokoju i coś opowiedział, jak to na ogół bywa z dziećmi. Teraz, gdy poznała go lepiej, jest nim mocno zafascynowana i zauroczona tym, że tworzy ilustracje do książeczek dla maluchów. Uważnie słucha, gdy opowiada jej o kolejnych projektach, arcydziełach i chciałaby, żeby wdrążył ją w ten cały świat sztuki.
Dodatkowo sama rysuje, bo chciałaby zostać projektantką, więc może do Niego przychodzić, żeby ocenił kolejny jej rysunek <3
Nawet myślę, że po cichutku mógł jej się podobać, wiadomo jak to jest z nastolatkami, zawsze mają jakiś swój obiekt westchnień, ale doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że przecież jest od niej starszy i tak być nie powinno


Emily Hawkins
Myślę, że na pewno zauważyła jakąś zmianę w Emily. Pewnie podpytuje dlaczego ogląda się za nim tak nagle na szkolnym korytarzu, albo często zerka w telefon <3
Zagrać mogę w każdej chwili, dla mnie to nie problem!
ambitny krab
-
23 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
and everything
we need
is just too far
super, kupuję to wszystko, łącznie z emocjonalną komplikacją <3

jak będziesz chciała coś zagrać, uderzaj do mnie na pw lub discorda!

Bell Whittemore
Obrazek
ambitny krab
pierogi leniwe#8581
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Moja najukochańsza kluseczka na świecie <33
Bell Whittemore
ambitny krab
Martyna
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Będziemy narzekać na świat, obgadywać chłopaków i malować paznokcie! <3

Aurora Hammond
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ