20 yo — 000 cm
Awatar użytkownika
about
dziecko uciekające przed problemami pokroju dorosłości, do lorne bay z kolei wróciła i robi za studentkę czegoś tam poważnego, z czego będą hajsy
nori barton
Słodka bułka, której rodzice wymyślili że zostanie rekinem biznesu, także studiuje sobie finanse, choć na razie przypomina raczej płotkę. Nie bardzo wie co ze sobą zrobić w życiu i strasznie się na tych studiach nudzi, także na pewno zawsze chętnie popełni jakąś głupotkę.

Gorąco polecam szukajki na pana, u którego okupywała (okupuje?) kanapę klik. Przydadzą się też na pewno jacyś byłi, burzliwe negatywy i wszelkie inne zawirowania (mogą być i nawet pozytywne)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nikt
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Halko nori barton mam Raine rok starsza i Rydera 3 lata starszego od Nori! Co prawda żadnych eksowych zawirowań chyba nie mogę zaoferować, ale z chęcią Ci ich do czegoś podrzucę (i bardzo chciałam przyjść z propozycja, ale nic nie wymyśliłam, a jak nie napisze teraz, to zapomnę :lol: )
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
Hejka nori barton, jak dorabia sobie czasem na przyjęciach, a moja Laurissa czasem je organizuje, to mogą się znać z tej pracy! Rodzice Laurissy też się nie dogadywali, co prawda oni w końcu wzięli rozwód, a sama Laurissa swoimi życiowymi wyborami żadnemu z rodzicieli nie sprostała, więc może być taką fajną starszą koleżanką/ciocią, która wysłucha i doradzi :hihihi: Mam też najbliżej wiekowo Lisbeth, którą spokojnie mogę dać na jakiś burzliwy negatyw, bo jest raczej specyficzna, asocjalna i z nikim się nie trzyma praktycznie, a rówieśnicy mają ją za wyniosłą :lol: No i jakbyś chciała jeszcze kogoś ode mnie, to śmiało <3
ODPOWIEDZ