21 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
instruktor tańca, mieszka na farmie z rodziną, ma dwoje partnerów i uwielbia horrory
Reggie Langley
Instruktor tańca, od urodzenia w Lorne Bay, uśmiechnięty i lubiący czekoladę, zakochany w swoim przyjacielu i przyjaciółce, z którymi tworzy niesamowite poliamoryczne trio. Gra na gitarze, trochę gotuje i kocha horrory.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
reggie
23 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
and everything
we need
is just too far
skoro Reggie Langley bywa dość często w tingaree, może kojarzyć haydna, który sprzedaje w antykwariacie mieszczącym się w tej dzielnicy! Oprócz tego są w całkiem podobnym wieku. Celowałabym w coś pozytywnego <3
Obrazek
ambitny krab
pierogi leniwe#8581
21 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
instruktor tańca, mieszka na farmie z rodziną, ma dwoje partnerów i uwielbia horrory
Haydn Greenwood pisze: 01 wrz 2021, 17:06
skoro Reggie Langley bywa dość często w tingaree, może kojarzyć haydna, który sprzedaje w antykwariacie mieszczącym się w tej dzielnicy! Oprócz tego są w całkiem podobnym wieku. Celowałabym w coś pozytywnego <3
Haydn Greenwood

Myślę że Reggie często wpadał do antykwariatu pooglądać starocia, a być może i czasem nawet coś nabył :D Dodatkowo od pierwszego wejrzenia zakochał się w psiaku Haydna, bo psiaki są super, zwłaszcza buldożki :hihi: także będzie wpadał do antykwariatu na mizianie pieska!
powitalny kokos
reggie
23 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
and everything
we need
is just too far
Reggie Langley co prawda haydn nie przyprowadza do pracy psiaka, ale reggie mógł się dowiedzieć, że ma pupila i spotkać ich na spacerze! <3
Obrazek
ambitny krab
pierogi leniwe#8581
20 yo — 000 cm
Awatar użytkownika
about
dziecko uciekające przed problemami pokroju dorosłości, do lorne bay z kolei wróciła i robi za studentkę czegoś tam poważnego, z czego będą hajsy
polizane zaklepane :lick:
powitalny kokos
nikt
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hudson z chęcią by posłuchał o tym trójkącie. Mogę się założyć, że to przez Reggiego chłopak Hudsona znalazł sobie koleżankę do związku. Trójkątów mu się zachciało!!
A tak serio, to bym coś chciał, nie wiem tylko co. Myślę jednak, że gra między naszymi panami byłaby całkiem ciekawa.
Reggie Langley
sumienny żółwik
Hudson
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
rolnik sam w dolinie, samotny ojciec czwórki dzieci, który dopiero otrząsa się z żałoby po zmarłej żonie, prowadzi sklep rolniczy i stara się z uśmiechem iść przez życie
Cześć młody, jak zwykle przychodzę zrobić ci lekki przypał xD
ambitny krab
nikt
21 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
instruktor tańca, mieszka na farmie z rodziną, ma dwoje partnerów i uwielbia horrory
Steven Langley wiesz tatusiu, ostatecznie zezwalam ci na robienie mi przypału, znaj moją dobroć :lol:

Hudson Duke ach ten zgubny wpływ trójkątów na normalne pary :lol: Możemy się lubić, nie widzę problemu, no i bardzo chętnie rozegram coś z tobą, bo też mam przeczucie, że gra może wyjść całkiem fajna :hihi:

nori barton jak najbardziej, złotko <3

Haydn Greenwood o, pomysł ze spacerkiem też jest super! To możemy tak założyć :D
powitalny kokos
reggie
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Reggie Langley bo wiesz, to że chłopak go zdradził , musi być winą wszystkich osób dookoła.
Zawsze się pisz na gry! Masz jakiś pomysł, czy myślimy wspólnie?
sumienny żółwik
Hudson
21 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
instruktor tańca, mieszka na farmie z rodziną, ma dwoje partnerów i uwielbia horrory
Hudson Duke skoro zdradził cię chłopak, to może pójdziemy wspólnie opić twoje problemy? :P Najprostsze wyjście, żeby o nich zapomnieć. A co będzie potem, to się zobaczy ^^
powitalny kokos
reggie
18 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Mi pasuje, a jeszcze bardziej, jak będziemy wspólnie oglądać horrory! <33
sumienny żółwik
Hudson
21 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
instruktor tańca, mieszka na farmie z rodziną, ma dwoje partnerów i uwielbia horrory
Hudson Duke och, masz to jak w banku! Jak będziesz wolny to daj znać, a popiszemy coś <3
powitalny kokos
reggie
ODPOWIEDZ