34 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Beverly Winston
W tym miejscu możesz wpisać kilka podstawowych informacji o swojej postaci
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nie powiem
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Przychodzę z Miłoszem po coś fajnego! <3 A jeśli chcesz, to łap też Julka do kompletu!
powitalny kokos
naleśnik puchaty
34 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miles Vanderberg , będzie ok czy szukamy dalej?
Miloszowi mogę dać przyjaźń i wybaczenie. Bev ciągle mu powtarzała, że to nie była jego wina i nie powinien uciekać od życia. Że nadal może je ratować i powinien to robić, dla Fina. Może w tamtym czasie nawet bardziej była kumpelą Fina?
Na pogrzebie podeszła i złapała go za rękę, powiedziała "padło na ciebie, ale to mógł być każdy z nas". Może Finn uczył ją jeździć nocami po bocznych drogach, a przecież nigdy nie była w stanie poradzić sobie z autem. To równie dobrze mogło się stać, gdy ona kierowała.
powitalny kokos
nie powiem
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Pasuje mi idealnie! Jak mi coś się zwolni, będę krzyczeć o grę! <3 Beverly Winston
przyjazna koala
naleśnik puchaty
ODPOWIEDZ