26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Obrazek
Obiecuje, kiedyś tu ogarne :twerk:
powitalny kokos
Kasik#0245
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zbir i dealer w Shadow, z wykształcenia chemik, który przerwał doktorat z farmakologii po śmierci męża, właściciel dwóch psów, groźny jak nigdy dotąd
hej Timothy Collins wyczuwam tu bromance!
powitalny kokos
enchante #8234
27 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
wiele znaków zapytania
wpadłam po ciasteczko
I don't know who you think you are,
But before the night is through,
I wanna do bad things with you.
ambitny krab
anubis#9958
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bazyl Godlewski pisze: 30 sie 2021, 23:46
hej Timothy Collins wyczuwam tu bromance!
Po pierwsze przepraszam, musze zapytac - CZY BAZYL JEST W JAKIKOLWIEK SPOSÓB SPOKREWNIONY Z SIOSTRAMI GODLEWSKIMI? Bo jak tak to chce autograf.
A co do ich bromance - zdecydowanie jestem jak najbardziej na tak! Można powiedzieć, że timek się świeży w Lorne, zna bardzo mało ludzi, przyda mu się kumpel i to jeszcze taki jak Bazio.
Bazyl Godlewski
Anubis D'Asaro pisze: 30 sie 2021, 23:47
wpadłam po ciasteczko
A jakie to ciasteczko? Owsiane, czekoladowe, bezglutenowe? W końcu teraz trzeba mieć odpowiedni lifestajl, żeby się wozić po mieście :twerk:
Co do An - zapewne poznali się w klubie nocnym. Timothy przyszedł wydać resztki wypłaty, które się ostały po spłaceniu rachunków na alkohol i może nawet postawił jej drinka albo dwa? Może nawet dała się wyciągnąć na parkiet i polecieć w balety?
Anubis D'Asaro
powitalny kokos
Kasik#0245
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
zbir i dealer w Shadow, z wykształcenia chemik, który przerwał doktorat z farmakologii po śmierci męża, właściciel dwóch psów, groźny jak nigdy dotąd
Timothy Collins pisze: 31 sie 2021, 00:03
Bazyl Godlewski pisze: 30 sie 2021, 23:46
hej Timothy Collins wyczuwam tu bromance!
Po pierwsze przepraszam, musze zapytac - CZY BAZYL JEST W JAKIKOLWIEK SPOSÓB SPOKREWNIONY Z SIOSTRAMI GODLEWSKIMI? Bo jak tak to chce autograf.
A co do ich bromance - zdecydowanie jestem jak najbardziej na tak! Można powiedzieć, że timek się świeży w Lorne, zna bardzo mało ludzi, przyda mu się kumpel i to jeszcze taki jak Bazio.
Bazyl Godlewski
mąż pewnie był ale zdążylo mu się zejść z tego świata zanim się przyznał, skubaniec :hahaha: Bazyl chętnie wypije z nim piwo, wyrwie panienki, nawet psa pożyczy!
Timothy Collins
powitalny kokos
enchante #8234
27 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
wiele znaków zapytania
Timothy Collins pisze: 31 sie 2021, 00:03
A jakie to ciasteczko? Owsiane, czekoladowe, bezglutenowe?
na topie ponoć nadal słony karmel
Timothy przyszedł wydać resztki wypłaty, które się ostały po spłaceniu rachunków na alkohol i może nawet postawił jej drinka albo dwa? Może nawet dała się wyciągnąć na parkiet i polecieć w balety?
3xTak, teraz tylko czas to powtórzyć na fabule :hihihi: powiedzmy, że Timothy Collins ma jej numer
I don't know who you think you are,
But before the night is through,
I wanna do bad things with you.
ambitny krab
anubis#9958
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Hejo, a ja wpadnę z Mavis Miller. Nie wiem czy ogarnia memy bo to bizneswoman ale chcę coś pozytywnego <3 tak słowem wstępu, a jak coś mi do głowy wpadnie ambitnego to dam znać <3


Timothy Collins
ambitny krab
-
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bell Whittemore pisze: 31 sie 2021, 09:11
Hejo, a ja wpadnę z Mavis Miller. Nie wiem czy ogarnia memy bo to bizneswoman ale chcę coś pozytywnego <3 tak słowem wstępu, a jak coś mi do głowy wpadnie ambitnego to dam znać <3


Timothy Collins
Cześć, czołem i łokciem (bo teraz to w modzie) <3
Na pewno nie znali się wcześniej, biorąc pod uwagę jak świeży Timothy jest w mieście (i fakt, że wyszedł właśnie z pierdla, gdzie siedział z nie swojej winy). Dlatego bardzo chętnie rzuciłabym im taką serię niefortunnych wydarzeń i przypadkowych spotkań. Może któregoś dnia spotkali się gdzieś przy plaży, kiedy Mavis podziwiała gwiazdy, a on znienacka strzelił jej fotkę analogiem i głupio zagadał, finalnie przysiadając się? Może potem, kilka dni później znowu się spotkali, równie przypadkowo? Może Miller zatrzasnęła się w kiblu w kawiarni i dostała ataku paniki przez niewielką przestrzeń, a ten brał sobie tam kawe i finalnie jak ostatni debil wspiął się po ścianie, wszedł przez okno i pomógł się wydostać? 👀
Your call Mavis Miller
powitalny kokos
Kasik#0245
fotograf — freelancer
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda pani fotograf, która niedawno wróciła do Lorne po studiach w Sydney i chce pomóc matce w remoncie chaty, a później wyjechać zwiedzać świat.
SIEMKA! Mogę podrzucić którąś z moich pań, myślę że najbardziej by pasowała Nina albo Lizzie, bo wiekowo zbliżeni xd

Timothy Collins
przyjazna koala
catlady#7921
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lizzie Blackford pisze: 31 sie 2021, 18:55
SIEMKA! Mogę podrzucić którąś z moich pań, myślę że najbardziej by pasowała Nina albo Lizzie, bo wiekowo zbliżeni xd

Timothy Collins
Timothy wszędzie łazi z analogiem, pstrykając foteczki najbardziej durnych kadrów, jakie widział świat. Może kiedyś Lizzie też przechadzała się z aparatem, jedno zagadało do drugiego i tak od słowa do słowa uformowała im się bardzo sympatyczna relacja? Może nawet namawia ją, żeby dała sobie postrzelać foteczki i wyszła zza obiektywu.

Z Niną marzyłby mi się może jakiś mały negatyw? Może nawet taki naelektryzowany negatyw? ^^ Mogli spotkać się kiedyś na imprezie, może Maclerie wbiła się przed niego w kolejke przy barze, on ją za to zdzielił pstryczkiem w czoło, troche się poprzekomarzali, może potem nawet w ramach zemsty spierdolił jej wieczór i sabotował, kiedy próbowała iść we flirty z innym typkiem?
Nina Maclerie
powitalny kokos
Kasik#0245
26 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
26-letnia pyskata ratowniczka medyczna z zupełnym brakiem szczęścia w miłości, może w kartach się prędzej powiedzie
Z Lizzie jak najbardziej mi pasuje! Można tak zrobić, że się dzięki fotografii poznali, ona się nie czuje najlepiej przed obiektywem, ale jak ją ładnie poprosi to się może zgodzi mu pozować xd Z Niną też mi pasuje, ale co powiesz na to, żeby ta relkę po prostu gdzieś rozegrać na fabule, bo brzmi jak cos co byłoby śmieszne do odegrania xd

Timothy Collins
ambitny krab
catlady#7921
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nina Maclerie pisze: 31 sie 2021, 22:34
Z Lizzie jak najbardziej mi pasuje! Można tak zrobić, że się dzięki fotografii poznali, ona się nie czuje najlepiej przed obiektywem, ale jak ją ładnie poprosi to się może zgodzi mu pozować xd Z Niną też mi pasuje, ale co powiesz na to, żeby ta relkę po prostu gdzieś rozegrać na fabule, bo brzmi jak cos co byłoby śmieszne do odegrania xd

Timothy Collins
No tak liczyłam troche po cichu, że to zaproponujesz ^^ ^^ Let's do it!
Nina Maclerie
powitalny kokos
Kasik#0245
ODPOWIEDZ