28 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Pielęgniarka w Cairns, od pięciu lat bezmiennie zakochana w Milesie. Zbyt często, stawiająca dobro innych nad swoje własne.
Layla Whittemore
Pielęgniarka pracująca w pobliskim szpitalu od 5 lat i od tylu też w szczęśliwym związku, a przynajmniej tak jej się wydaje. W Lorne Bay od prawie 10 lat, z przerwą na studiach. Najgorszy kierowca, ale bezboleśnie pobierze krew! I upiecze najlepszą szarlotkę!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
la la la layla
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
:exited: :fox: <3 :llama: :hugger: :cook: :sex: :loveyou: :poke:
przyjazna koala
naleśnik puchaty
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Kochaj tego buca :/ Przynajmniej do czasu jak pokochasz kogoś... ekhm... Yarkę, kogoś innego, prawda? Tak. No.
ambitny krab
m.
28 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Pielęgniarka w Cairns, od pięciu lat bezmiennie zakochana w Milesie. Zbyt często, stawiająca dobro innych nad swoje własne.
Miles Vanderberg :exited: :hugger: ciesz się tą miłością dopóki możesz! :hell:

Yara Vanderberg kocham, kocham, innego wyboru nie mam :idk: gdybym była bi, miałabyś największe szanse, ale shhh :hihihi:
powitalny kokos
la la la layla
nauczycielka angielskiego — Lorne Bay State School
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiodła się, straciła dziecko i zgrywa świetną nauczycielkę angielskiego. Po ucieczce do Sydney wraca z podkulonym ogonem pogrzebać byłego męża i chciałaby kogoś pokochać.
Lalalalayla (lululucyna), przypominam, że lecę na twojego chłopca i znamy się ze szpitala, jesteś moją fav pielęgniarką!! <3
przyjazna koala
viol#9498
28 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Pielęgniarka w Cairns, od pięciu lat bezmiennie zakochana w Milesie. Zbyt często, stawiająca dobro innych nad swoje własne.
Violet Swan ja mogę żyć nadzieją, że skoro Miles z Tobą mieszka, to jesteś jego dobrym aniołem, który powstrzymuje od robienia głupot i jeszcze Cię lubię <33 pewnie nieraz siedzimy i plotkujemy przy winku.
powitalny kokos
la la la layla
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
layla whittemore może pan doktor panią pielęgniarkę... poderwać? ^^
ambitny krab
nick
brak multikont
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Nie mieszkasz już z Nami i poza ploteczkami widujemy się w szpitalu i jest super.
Kochaj denerwującą siostrę <3 *.*
A jak Miles będzie nie w porządku to go pobije </3

layla whittemore
ambitny krab
-
28 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Pielęgniarka w Cairns, od pięciu lat bezmiennie zakochana w Milesie. Zbyt często, stawiająca dobro innych nad swoje własne.
Chris Davies podrywać możesz zawsze :devil: ale raczej bez większych, pozytywnych skutków, jedynie niewinny flirt, nic więcej :idk:

Bell Whittemore kocham najmocniej <33 tylko ja, mogłam mówić, że jesteś najgorszą siostrą na świecie, a jak ktoś spróbowałby powiedzieć złe słowa na Ciebie - lepiej niech uważa. Powoli, zamieniam się w naszych rodziców i sprawdzam historię Twojej choroby, czy nic złego się nie dzieje, bo tak się o Ciebie martwię *.* I zawsze, możesz wpadać na ploteczki po szkole i na obiad!
powitalny kokos
la la la layla
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Chris Davies pisze: 30 sie 2021, 22:29
layla whittemore może pan doktor panią pielęgniarkę... poderwać? ^^
TEJ, NIE WIDZISZ, ŻE ONA ZAJĘTA JEST? :/ :/ :/
przyjazna koala
naleśnik puchaty
ONKOLOG — CAIRNS HOSPITAL
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
36letni onkolog, szukający siebie w tym wszystkim, chciałby założyć rodzinę ale trzyma go wciąż przeszłość. starszy braciszek z rodziny Davies
layla whittemore Oj tam, Miles to diabeł ja bym nie ufał xD

Miles Vanderberg Ty wszystkie zajmujesz czy jak :faint: myślałem że już masz jedną i z nią mieszkasz :hm: niezły Alvaro
ambitny krab
nick
brak multikont
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej, najgroszy kierowco, przejedź mnie! :haha: :wohoo:
Chętnie rzucę Timka pod koła layla whittemore, tak dla czystego uprzykrzenia im życia. Pewnie szedł chłopaczyna zajebany w swoich słuchawkach, kiedy ona próbowała wykręcić na skrzyżowaniu i klepła go (nie za mocno oczywiście, jeszcze nie umieramy). Trochę się może chłopak poturbował? Troche może się wkurwił? A może zaczeli się z tego śmiać? Może chciała go opatrzyć? Może zawieźć na sor? 👀👀
powitalny kokos
Kasik#0245
ODPOWIEDZ