Strona 1 z 2

ta dama pije rum

: 17 sie 2021, 17:32
autor: Lyra Raynott
Lyra Raynott
Była gimnastyczką, ale rozwaliła się na motocyklu (nie z jej winy, ani z winy kierowcy motocykla!), więc musiała wdrążyć plan B, którego nie miała. Trochę studiowała dietetykę, tyle że aktualne robi sobie rok przerwy od tego. Na co dzień pracuje w sklepie sportowym, ale przez ostatni miesiąc nie było jej w Lorne, bo podróżowała po Australii.
Albert Raynott
starszy brat Lyry, który wyprowadził się z domu rodzinnego, gdy miała dziesięć lat. Ich relacje są poprawne, choć nieszczególnie bliskie.

Chandra Ginsberg
przyjaciółka, poznana kilka lat temu podczas pobytu Lyry w USA. Jej mama jest producentką filmu, w którym epizodyczną rolę miała Raynott.

Ryder Fitzgerald
bliski kumpel; znają się od dzieciaka, ale ich relacje pogłębiły się po jej wypadku. Ze strony Lyry nawet trochę za bardzo.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


: 17 sie 2021, 17:35
autor: Ryder Fitzgerald
Hejka Lyra Raynott KOLEŻANKO :hihihi:

Jak chcesz, to mogę też do czegoś podrzucić Raine!

: 17 sie 2021, 17:37
autor: benjamin hargrove
podrzucę ci Briseis Campbell na kumpelę, jeśli chcesz <3

Lyra Raynott

: 17 sie 2021, 17:50
autor: Carlie Faulkner
hejka Lyra Raynott, Maca to trochę mój crush, więc chętnie podrzucę ci którąś z moich pań, jeśli jakoś podpasują :oops:

: 17 sie 2021, 18:35
autor: Chandra Ginsberg
Cześć szklana damo Lyra Raynott :hugging:
Pięknie mnie wpisałaś :exited: Nie mogę się doczekać naszego spotkania po latach wreszcie na żywo :twerk:
A widzę, że znajomi walą do Ciebie drzwiami i oknami, to wiesz... chętnie ich poznam na jakiejś parapetówie ^^

: 17 sie 2021, 18:54
autor: Lyra Raynott
Ryder Fitzgerald cześć kolego!!! :| :/ </3

A z Raine Barlowe mogły się poznać na jakiejś domówce u wspólnego znajomego, jeśli chodzi na takie! Pewnie było na tyle drętwo, że odłączyły się od głównego towarzystwa i zamknęły w jednym z pokoi (najlepiej takim z barkiem), gdzie Raine mogła opowiadać Lyrze o tych turbinach, a jeśli były w stanie to wymieniły się na koniec numerami telefonów, od czasu do czasu wyskakując gdzieś razem na drinka?

benjamin hargrove Brissie jest fantastyczna i tak sobie myślę, że może jako małe dziewczynki, jeszcze przed tym, jak Campbell została zdiagnozowana bawiły się razem? Lyra mogła potem wielokrotnie przychodzić do jej domu, bo nie rozumiała, czemu już dłużej nie mogą, ale gdy kolejny raz jej rodzice odesłali ją w kwitkiem to dała sobie spokój. I teraz po powrocie Brissie mogły odnowić kontakty! <3 Może nawet przyszłościowo uda nam się połączyć siły z Chandrą i będziemy jak takie atomówki? :hihihi:

Carlie Faulkner Chętnie którąś z nich przyjmę! <3
Neva jest z Lorne Bay, więc mogły się gdzieś mijać w miasteczku, Lyra mogła kilkukrotnie wpaść do antykwariatu, bardziej po jakiś prezent dla kogoś niż dla siebie, a może też kiedyś była taka sytuacja, że synek Nevy oddalił się gdzieś od niej (to mógł być jakiś festyn albo coś podobnego) i to właśnie Lyra pomogła mu znaleźć mamę, głównie dlatego, że go rozpoznała z jednej ze swoich wizyt w antykwariacie?

Poza tym widzę, że między Carlie i Albertem, bratem Lyry, coś się kroi, ale chyba tak się składa, że jak Carlie tu przyjechała to Lyra była akurat poza miasteczkiem, więc co Ty na to, żeby dziewczyny dopiero się poznały? Ich pierwsze spotkanie mogłoby być nawet dość niefortunne, gdyby na przykład Lyra wjechała na rolkach w przechodzącą akurat Carlie? :monkey:

Chandra Ginsberg Hejka!!! <33 Czekam na nasz reunion, ale hola hola, ktoś tu jest chyba niepełnoletni, a już parapetówki mu w głowie! :faint:

: 17 sie 2021, 18:58
autor: Raine Barlowe
Lyra Raynott pisze: Ryder Fitzgerald cześć kolego!!! :| :/ </3

A z Raine Barlowe mogły się poznać na jakiejś domówce u wspólnego znajomego, jeśli chodzi na takie! Pewnie było na tyle drętwo, że odłączyły się od głównego towarzystwa i zamknęły w jednym z pokoi (najlepiej takim z barkiem), gdzie Raine mogła opowiadać Lyrze o tych turbinach, a jeśli były w stanie to wymieniły się na koniec numerami telefonów, od czasu do czasu wyskakując gdzieś razem na drinka?
NIE, ŻEBY COŚ, ale Raine zna ekipe Rydera, można ich z nią też obgadywać i jak tylko Lyra była zainteresowana turbinami, to sorry to this woman, ale została zawalona calą toną faktow i ciekawostek :hihihi:

: 17 sie 2021, 19:08
autor: Chandra Ginsberg
Lyra Raynott pisze: Hejka!!! <33 Czekam na nasz reunion, ale hola hola, ktoś tu jest chyba niepełnoletni, a już parapetówki mu w głowie! :faint:
W Australii jestem pełnoletnia, bo tu się od osiemnastki liczy, a tę mam dawno za sobą! :hihihi: Grzechem byłoby z tego nie skorzystać! :parrot:

: 17 sie 2021, 19:13
autor: Cora Westwood
Jestem leniem, bo nie chce mi się przełączyć profilu, ALE pod wpływem alkoholu Lyra mogła nawet coś wspomnieć, że trochę zaczął jej się podobać jeden kumpel (na trzeźwo pewnie będzie się zapierać nogami i rękami, że nie), a potem, żeby trochę to poszło w zapomnienie, zaczęła wypytywać o te turbiny. Więc niech ich obgadują, a przy okazji Lyra nauczy się może czegoś mądrego. :hahaha:
Raine Barlowe

Chandra Ginsberg a to w takim razie zwracam honor, mogą już wspólnie pić! 8) :jupi:

: 17 sie 2021, 19:15
autor: Raine Barlowe
Boże, tak, Raine pewnie będzie trochę spragniona plotek i wiesci z romansowego placu boju <3 Lyra Raynott

: 17 sie 2021, 19:24
autor: rorey fitzgerald
no to skoro się bujasz z Ryderem, to podrzucam jego siostrę na jakiś pozytyw iiiiii gemma macfarland , bo to jego psiapsia od dziecka jest :hihi:

: 17 sie 2021, 21:29
autor: Lyra Raynott
Tak sobie myślę, że skoro Rorey jest niewiele starsza too może była dla Lyry kimś w rodzaju tej fajnej, starszej koleżanki, która trochę pomogła jej z pierwszym makijażem i ogólnie takimi dziewczyńskimi sprawami? :hm: Bo pewnie Lyra była tak zafiksowana na punkcie treningów, że ledwo się zorientowała, kiedy jej piersi urosły i zaczęła bardziej przypominać osobnika płci żeńskiej. :hihihi:

A co do gemma macfarland too dziewczyny są z jednego roku, więc pewnie chodziły razem do klasy, ale obie miały dość twarde charaktery więc może niekoniecznie się wtedy dogadywały? Może nawet kiedyś konflikt tak eskalował, że wyniknęła z tego bójka? :monkey: W szkole średniej mogły zakopać topór wojenny, a jak będą spędzały ze sobą więcej czasu ze względu na Rydera to mogłybyśmy po prostu sobie zobaczyć na fabule, co im z tego wyniknie?

Ewentualnie przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł! Wyczytałam, że Gemma jest biseksualna, a Lyra też raz umawiała się z dziewczyną, więc może pomiędzy nimi w przeszłości coś było? Jakiś krótki, przelotny romans, który teraz wprowadziłby trochę niezręczności? Zwłaszcza, że wtedy mogły ukrywać to, że się widują. :lol: