27 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dandelion Turnbull
Zrobię ci kawę, namaluję obraz albo zagram jakąś smutną piosenkę. Jestem Szkotem, i uciekłem przed swoją przeszłością.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
witam pana :welcome: jeśli do czegoś się przydadzą to mogę podrzucić jeszcze coen peverell i Phoenix Harrison!
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Duncan jest Anglikiem, więc może coś tego... ogólnie chcę jakąś grę fajną z Duncanem lub Merlinem, wybierz sobie któregoś. <3
Dandelion Turnbull
przyjazna koala
Duncan Winchester
27 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
phineas woodsworth witam <3 nic mi za bardzo do głowy obecnie nie przychodzi, ale pomyślę i się odezwę jak coś wymyślę dla nich!

Duncan Winchester Dandy swojego zadupia nie opuścił nigdy, więc z UK się niekoniecznie mogą znać :lol: ale przyjmę relki na spontanie typu rozmowa po jakimś jego małym koncercie w pubie albo coś? Może jakaś randka? ;> chętnie coś rozegram z którymkolwiek <3
powitalny kokos
nick
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dandelion Turnbull pisze: 20 sie 2021, 01:31
Duncan Winchester Dandy swojego zadupia nie opuścił nigdy, więc z UK się niekoniecznie mogą znać :lol: ale przyjmę relki na spontanie typu rozmowa po jakimś jego małym koncercie w pubie albo coś? Może jakaś randka? ;> chętnie coś rozegram z którymkolwiek <3
To z chęcią oddam Ci Merlina, z chęcią na randkę ^^ Gry mi tam umarły, więc idealnie. <3
Dandelion Turnbull
przyjazna koala
Duncan Winchester
ODPOWIEDZ