rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
meredith fernsby
Mer żyje w okolicy od zawsze, urodziła się w bogatej rodzinie i przez swój charakter często uchodziła za snobkę, więc w szkole miała niewielkie grono przyjaciół. Jako dziecko jeździła na łyżwach i zdobyła nawet kilka medali, a potem się tym znudziła i przeszła na inne rozrywki. W liceum dużo imprezowała, a po wypadku jej ukochanego, który do teraz jest przez niego w stanie wegetatywnym, postanowiła, że zostanie chirurgiem. Jej kolejny związek też skończył się dość pechowo, więc teraz realizuje ten plan, skupiając się na pracy, a nie na uczuciowych głupotach. Więc szukam znajomych z różnych etapów jej życia, no i polecam się do dram i łamania serc, Mer w tym jest całkiem niezła :hihi:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

patriotyczna dusza
-
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
ben też jest bogaty, a bogacze trzymają się razem, więc stawiamy na przyjaźń od dzieciństwa? :hihihi: ich rodziny mogą być blisko w sumie, aaa w kp widziałam, że ona domy budowała w Afryce? ile lat miała wtedy? bo Ben w sumie też jeździł na jakieś misje do Afryki, więc mogli w sumie zabrać się razem :hihihi:
no a z lean wiemy <33

meredith fernsby
neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
My się znamy ze szpitala 8)

meredith fernsby
sad ghost club
skamieniały dinozaur
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
halko meredith fernsby, chcesz Posy? :parrot:
Pysiule
Magda
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
benjamin hargrove pisze: 16 sie 2021, 15:56
ben też jest bogaty, a bogacze trzymają się razem, więc stawiamy na przyjaźń od dzieciństwa? :hihihi: ich rodziny mogą być blisko w sumie, aaa w kp widziałam, że ona domy budowała w Afryce? ile lat miała wtedy? bo Ben w sumie też jeździł na jakieś misje do Afryki, więc mogli w sumie zabrać się razem :hihihi:
no a z lean wiemy <33
ooo, no to mogła z nim biegać i ze swoją siską po tych wszystkich wystawnych kolacjach i przyjęciach w willach i szukać sobie coś ciekawszego do roboty, z dala od nudnych bogaczy :lol: :lol: I ogólnie była na studiach, więc pewnie ok 20 była, ale to mogła właśnie przez Bena pojechać <3 I w takim układzie Ben znał też jej fagasa, z którym miała wypadek, więc po tym jak się okazało, że się nigdy nie obudzi, mogła się odsunąć od większości swoich znajomych poza Benem, jeśli jej nie męczył o rozmowy o uczuciach i tak dalej </3 No i teraz na pewno by mu mocno kibicowała! Któryś z jej rodziców był prawnikiem, albo oboje, muszę podpytać siski, ale jak coś to mógł u nich mieć jakieś praktyki, jak jeszcze nie masz czegoś takiego :lol:
a z Lean tak, wiemy <3 I w sumie mogła mieć kiedyś nieodwzajemnionego krasza na Jude'a, jakoś w przeszłości, jak chcesz jeszcze do kompletu kogoś dorzucić :hihi:


Walter Wainwright pisze: 16 sie 2021, 15:58
My się znamy ze szpitala 8)

meredith fernsby
o prosze pani, nie tylko ze szpitala, ale także po sąsiedzku widzę że mam Waltera i Jane 8) W szpitalu za Walterem na pewno uważnie biega i próbuje się wślizgnąć na każdą z jego operacji, żeby jak najwięcej się nauczyć, a jak na niego trafi na ulicy gdzieś, to go zasypuje informacjami o fascynujących guzach jakie miała do zoperowania w szpitalu! Albo o takich, jakie by chciała zoperować, wypytując czy kiedyś taki widział :lol: Więc chyba będzie jej miał szybko dość? :lol: :lol: Ale jest super zdolna za to, więc bycie jej mentorem na pewno będzie przyjemne! :lol:
A z Jane możesz mi dać coś przyjemnego sąsiedzkiego, albo ogólnie przyjemnego i fajnego, bo są w tym samym wieku z tego co widzę 8)

Carlie Faulkner pisze: 16 sie 2021, 16:04
halko meredith fernsby, chcesz Posy? :parrot:
a nawet nie ogarnęłam, że już ją zrobiłaś, ale jasne że chcę :hihi: I z tego co widzę obie lubią dźgać ludzi, czy to podstawa do przyjaźni? :parrot:
+ jak Carlie kiedyś się uderzy w głowę, przez swoją głupotę albo jak Darby ją przypadkiem zdzieli czymś, to wtedy może liczyć na to, że Mer ją ładnie na izbie opatrzy i sprawdzi, czy nie ma trwałych urazów! :lol: :lol:
patriotyczna dusza
-
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Z Zoya I Chandlerem wiemy co xd Kogos jeszcze bys chciała???

meredith fernsby
towarzyska meduza
catlady#7921
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
meredith fernsby pisze: 16 sie 2021, 16:13
a nawet nie ogarnęłam, że już ją zrobiłaś, ale jasne że chcę :hihi: I z tego co widzę obie lubią dźgać ludzi, czy to podstawa do przyjaźni? :parrot:
+ jak Carlie kiedyś się uderzy w głowę, przez swoją głupotę albo jak Darby ją przypadkiem zdzieli czymś, to wtedy może liczyć na to, że Mer ją ładnie na izbie opatrzy i sprawdzi, czy nie ma trwałych urazów! :lol: :lol:
oczywiście, całkiem solidna :hihihi: Posy mogła kiedyś do niej maślane oczy robić, czego pewnie nigdy na głos nie powiedziała, tylko zaczęła z innymi pannami randkować, żeby się nie bujać w przyjaciółce :oops: a z Carlie mi pasuje, pewnie prędko wyląduje na izbie przyjęć :lol:
Pysiule
Magda
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
Inej Marlowe pisze: 16 sie 2021, 16:22
Z Zoya I Chandlerem wiemy co xd Kogos jeszcze bys chciała???

meredith fernsby
No tak, z Zoyą psiasie, z Chandlerem inny rodzaj bliskich relacji! :lol: I w sumie mam taką wizję na Inej, że się mogła zakraść do szpitala, żeby kogoś załatwić na zleceniu i mogła przypadkiem wpaść na Mere i z nią wypić kawkę czy coś, przez co Mer myśli że ona tam pracuje? :lol:
I jak mowa o osobach pracujących w szpitalu no to na bank zna Ninę, skoro ta jej przywozi różne fajne przypadki, kiedy ta czeka na izbie przyjęć 8)

Carlie Faulkner pisze: 16 sie 2021, 18:34
meredith fernsby pisze: 16 sie 2021, 16:13
a nawet nie ogarnęłam, że już ją zrobiłaś, ale jasne że chcę :hihi: I z tego co widzę obie lubią dźgać ludzi, czy to podstawa do przyjaźni? :parrot:
+ jak Carlie kiedyś się uderzy w głowę, przez swoją głupotę albo jak Darby ją przypadkiem zdzieli czymś, to wtedy może liczyć na to, że Mer ją ładnie na izbie opatrzy i sprawdzi, czy nie ma trwałych urazów! :lol: :lol:
oczywiście, całkiem solidna :hihihi: Posy mogła kiedyś do niej maślane oczy robić, czego pewnie nigdy na głos nie powiedziała, tylko zaczęła z innymi pannami randkować, żeby się nie bujać w przyjaciółce :oops: a z Carlie mi pasuje, pewnie prędko wyląduje na izbie przyjęć :lol:
No i ekstra, wiesz gdzie mnie łapać jak będziesz chciała jakąś grę <33
patriotyczna dusza
-
radiotelegrafista — port Sapphire River
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
30-letnia radiotelegrafistka, która próbuje pisać pracę doktorską, a w międzyczasie znaleźć idealne mieszkanie dla siebie i narzeczonego, niedługo chce zacząć planować ślub i nie ma dobrych relacji z siostrą
hej meredith fernsby, proponuję jakąś luźno-pozytywną relację jeszcze z czasów szkolnych, co prawda Rowan jest troszkę starsza, ale może własnie przez to była też dojrzalsza i jak Mer była brana za snobkę właśnie, to kiedyś jej dała jakąś dobrą radę, albo coś tam podpowiedziała, bo słyszała jak inne laski obrabiały jej tyłek? I po latach, po powrocie Rowan ze studiów mogły się złapać jeszcze raz i jakoś odnowić znajomość? :hihihi:
sumienny żółwik
nata
rezydentka na chirurgii — w szpitalu
29 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jest rezydentką w szpitalu i skupia się na pracy, żeby nie myśleć o złamanym sercu i błędach, które popełnia
rowan blackford pisze: 02 wrz 2021, 20:39
hej meredith fernsby, proponuję jakąś luźno-pozytywną relację jeszcze z czasów szkolnych, co prawda Rowan jest troszkę starsza, ale może własnie przez to była też dojrzalsza i jak Mer była brana za snobkę właśnie, to kiedyś jej dała jakąś dobrą radę, albo coś tam podpowiedziała, bo słyszała jak inne laski obrabiały jej tyłek? I po latach, po powrocie Rowan ze studiów mogły się złapać jeszcze raz i jakoś odnowić znajomość? :hihihi:
no dobra, to chyba możemy celować w jakieś przyjacielskie relacje! Zwłaszcza, że teraz obie celują w tytuły doktorskie, więc to chyba przeznaczenie :lol:
patriotyczna dusza
-
radiotelegrafista — port Sapphire River
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
30-letnia radiotelegrafistka, która próbuje pisać pracę doktorską, a w międzyczasie znaleźć idealne mieszkanie dla siebie i narzeczonego, niedługo chce zacząć planować ślub i nie ma dobrych relacji z siostrą
meredith fernsby pisze: 02 wrz 2021, 21:48
rowan blackford pisze: 02 wrz 2021, 20:39
hej meredith fernsby, proponuję jakąś luźno-pozytywną relację jeszcze z czasów szkolnych, co prawda Rowan jest troszkę starsza, ale może własnie przez to była też dojrzalsza i jak Mer była brana za snobkę właśnie, to kiedyś jej dała jakąś dobrą radę, albo coś tam podpowiedziała, bo słyszała jak inne laski obrabiały jej tyłek? I po latach, po powrocie Rowan ze studiów mogły się złapać jeszcze raz i jakoś odnowić znajomość? :hihihi:
no dobra, to chyba możemy celować w jakieś przyjacielskie relacje! Zwłaszcza, że teraz obie celują w tytuły doktorskie, więc to chyba przeznaczenie :lol:
dobra, pani doktur :exited:
sumienny żółwik
nata
neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
meredith fernsby pisze: 16 sie 2021, 16:13
Walter Wainwright pisze: 16 sie 2021, 15:58
My się znamy ze szpitala 8)

meredith fernsby
o prosze pani, nie tylko ze szpitala, ale także po sąsiedzku widzę że mam Waltera i Jane 8) W szpitalu za Walterem na pewno uważnie biega i próbuje się wślizgnąć na każdą z jego operacji, żeby jak najwięcej się nauczyć, a jak na niego trafi na ulicy gdzieś, to go zasypuje informacjami o fascynujących guzach jakie miała do zoperowania w szpitalu! Albo o takich, jakie by chciała zoperować, wypytując czy kiedyś taki widział :lol: Więc chyba będzie jej miał szybko dość? :lol: :lol: Ale jest super zdolna za to, więc bycie jej mentorem na pewno będzie przyjemne! :lol:
A z Jane możesz mi dać coś przyjemnego sąsiedzkiego, albo ogólnie przyjemnego i fajnego, bo są w tym samym wieku z tego co widzę 8)
Wiem, super zapłon...

Co do Waltera, to tak, Mer pewnie będzie go lekko niepokoić nie tylko swoimi pytaniami dotyczącymi guzów, ale też tym, że ma w sobie tyle energii :lol: I może czasem będzie jej przez to unikać, ale generalnie to na pewno będzie miły i dostrzegać będzie jej talent <33
O, z Jane mogą się w takim razie znać od gówniaka, w sumie mogli być w jednej paczce przyjaciół z Benem, bo z nim ona też się zna milion lat już :hm: Jane też studiowała medycynę ale rzuciła ją kilka lat temu, to tutaj mamy kolejny punkt zaczepienia i ej, one dwie mają bliźniaczki (w sumie większość znajomych Jane ma bliźniaków ale dobra tam, matki mieszkały na jakichś pradawnych cmentarzach i miejscach rytuałów i jeszcze ziemi nasiąkniętej radioaktywnymi substancjami :lol: ) to nie wiem, mogły planować jakiś zmasowany atak klonów na jakieś laby, gdzie gnębiono zwierzęta albo po prostu na cukiernię, a potem też mogły wmawiać innym, że one to z krwi też są swoimi bliźniaczkami i tak dalej, generalnie mogły być razem postrzelone i razem wnerwiać swoich starych, no
sad ghost club
skamieniały dinozaur
ODPOWIEDZ