35 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
i woke with her walls around me nothin' in her room but an empty crib and i was burnin' up a fever i didn't care much how long I lived
vincent a. vosburgh
będzie
prawie była ukochana żona

starsza młodsza siostra

młodsza młodsza siostra

była niedoszła narzeczona


IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
dominicky
30 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
You saved me life….Not forever, not for good. Probably just temporarily. But you saved my life, and now I’m yours. The me that’s me right now is yours. Always.
To ja wpadam, upominam się, liczę na coś sympatycznego i jeszcze sympatyczniejszą grę <3
vincent a. vosburgh
ambitny krab
nie#5225
35 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
i woke with her walls around me nothin' in her room but an empty crib and i was burnin' up a fever i didn't care much how long I lived
Josephine Hirsch pisze: 15 sie 2021, 21:05
To ja wpadam, upominam się, liczę na coś sympatycznego i jeszcze sympatyczniejszą grę <3
vincent a. vosburgh
Josephine Hirsch my właściwie wiemy i zaraz zaczynam nam wątuś :hug:
niesamowity odkrywca
dominicky
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
No to tak: z Olivią na pewno znają się z pracy, ale dam ci też Gwen, bo łączą ich podobne doświadczenia :crab: vincent a. vosburgh
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziłam się i całe życie mieszkałam w Seattle. Do Australii przyjechałam przez własną głupotę, która nosi imię pewnego mężczyzny. Całkiem dobrze leczę ludzi, ale siebie samej nie potrafię. Niestety.
vincent a. vosburgh jestem totalną lamą, jeśli idzie o relki, ale skoro zapraszasz, to się wpraszam :tear:
powitalny kokos
diosmio#5379
lorne bay — lorne bay
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She likes to run from troubles in her high heels
She loves McDonalds and she hates Beverly Hills
vincent a. vosburgh serce moje *.* </3
ambitny krab
kasandra
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
vincent a. vosburgh siemka, a ja mogę ci dać Remiego, bo są w tym samym wieku, no i meredith fernsby, bo pewnie czasem razem pracują :hihi:
towarzyska meduza
-
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
vincent a. vosburgh Kenzie wita kolegę z pracy! Pewnie nie raz mieli okazję ze sobą rozmawiać, nie raz pewnie też Kenzie oddała pod jego opiekę kilku swoich pacjentów, także myślę, że zdążyli się całkiem dobrze poznać. I zdecydowanie będzie go wspierać przy zmianie specjalizacji i trzymać za niego kciuki! <33
ambitny krab
nonsens#5543
35 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
i woke with her walls around me nothin' in her room but an empty crib and i was burnin' up a fever i didn't care much how long I lived
Olivia Westbrook pisze: 15 sie 2021, 21:06
No to tak: z Olivią na pewno znają się z pracy, ale dam ci też Gwen, bo łączą ich podobne doświadczenia :crab: vincent a. vosburgh
Olivia Westbrook tutaj nie mogłoby być, żeby nie znali się z pracy i pewnie nie raz obserwowała jak przeprowadzał operację, żeby mieć pewność, że 'wszystko będzie okej' z jej pacjentami. Co do Gwen mogli kojarzyć się jeszcze ze szkoły i później podobne doświadczenia pewnie sprawiły, że rozumieli się lepiej jeszcze niż kiedykolwiek wcześniej :hug:

aurelie b. farrow pisze: 15 sie 2021, 21:07
vincent a. vosburgh jestem totalną lamą, jeśli idzie o relki, ale skoro zapraszasz, to się wpraszam :tear:
aurelie b. farrow nie wiem jak układa Ci się z Józią, ale mogliby zapoznać się przez nią albo, jeśli była pediatrą, to może na jakiejś międzynarodowej konferencji w Seattle czy gdzieś w świecie? W ostateczności mógł zepsuć się jej ten wypożyczony samochód i mógłby oddać jej kluczyki do swojego auta z takim 'no bierz' :hm:

Panam Palmer pisze: 16 sie 2021, 10:04
vincent a. vosburgh serce moje *.* </3
Panam Palmer, o Panam :hug: </3 ;(

remi blackwell pisze: 16 sie 2021, 16:27
vincent a. vosburgh siemka, a ja mogę ci dać Remiego, bo są w tym samym wieku, no i meredith fernsby, bo pewnie czasem razem pracują :hihi:
remi blackwell, jeśli chcesz mogą być kumplami ze szkoły, bo Vinnie tylko urodził się w Cairns; wychowywał się w Lorne :hug: a co do meredith fernsby to pewnie będą razem pracować, bo do tej pory V. miał przerwę i w szpitalu był raczej pacjentem (może nawet na jego przykładzie omawiali jakieś zagadnienie? :hm: ), ale koniecznie chcę wąteczki w szpitalu <33 Chyba, że była rezydentką już przed jego wypadkiem, no to wiadomo, że operowali przy tym samym stole!

Kenzie Sheppard pisze: 16 sie 2021, 16:59
vincent a. vosburgh Kenzie wita kolegę z pracy! Pewnie nie raz mieli okazję ze sobą rozmawiać, nie raz pewnie też Kenzie oddała pod jego opiekę kilku swoich pacjentów, także myślę, że zdążyli się całkiem dobrze poznać. I zdecydowanie będzie go wspierać przy zmianie specjalizacji i trzymać za niego kciuki! <33
Kenzie Sheppard podobnie jak z Meredith, czyli jeśli była rezydentką przed 2020 rokiem, to oczywiście, że konsultował jej pacjentów. I pewnie razem chodzili na kawę..., kawopijcy :hihi: Vinnie chce wrócić do ogólnej, od której zaczynał, ale zobaczymy jak będzie a każde wsparcie jak wiadomo mile widziane <33
niesamowity odkrywca
dominicky
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Urodziłam się i całe życie mieszkałam w Seattle. Do Australii przyjechałam przez własną głupotę, która nosi imię pewnego mężczyzny. Całkiem dobrze leczę ludzi, ale siebie samej nie potrafię. Niestety.
vincent a. vosburgh pisze: 16 sie 2021, 22:31
aurelie b. farrow nie wiem jak układa Ci się z Józią, ale mogliby zapoznać się przez nią albo, jeśli była pediatrą, to może na jakiejś międzynarodowej konferencji w Seattle czy gdzieś w świecie? W ostateczności mógł zepsuć się jej ten wypożyczony samochód i mógłby oddać jej kluczyki do swojego auta z takim 'no bierz' :hm:
vincent a. vosburgh możemy połączyć to w całość! poznali się na jakiejś konferencji w Seattle, później po przyjeździe tutaj pożyczył jej samochód, a ostatecznie okazało się, że dobrze się zna z Józią, co daje składową na całkiem fajną, przyjazną relację <33
powitalny kokos
diosmio#5379
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Zagraj z siostrą :roll: mogę też oddać ci Jarkę, jeśli chcesz mieć takie irytujące coś koło siebie! Może przychodzić po recepty :roll:
ambitny krab
m.
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
leczy kangury, kaczki i koale, po godzinach próbując zapomnieć o uczuciach do najlepszej przyjaciółki
podrzucę ci tutaj Almę, która jest w szpitalu rezydentką i też nie odpowiada jej do końca to, że wylądowała na plastycznej zamiast na swojej wymarzonej kardiochirurgii, więc razem z Vincentem mogą w tajemnicy przed wszystkimi spiskować co zrobić, żeby przenieśli ich na te oddziały, na których chcieliby pracować, i koniecznie też Alka, bo przecież jest (był?) jego szwagrem! :roll: ale to, czy będą mieli dobre relacje, w głównej mierze zależeć będzie chyba od podejścia V. do rozwodu jego siostry (którego tak naprawdę jeszcze nie było) :lol:
vincent a. vosburgh
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ