26 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wolny duch, który zarabia na życie robiąc wzroki na kawie i czasami malując karykatury na kubkach.
Ron Harding
Wolny duch z rodziny Harding. Ostatnio zarabia na życie parząc kawę w Hungry Hearts. Mieszka z najlepszym współlokatorem Albert Raynott.
Niespełniony rysownik, chociaż to nie ten typ rysowania, który praktykował Jack w Titanicu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Ron Harding
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
dzień dobry Ron Harding, proszę lubić Carlie i tolerować jej niejadalną kuchnie jak będzie się chciała odwdzięczyć obiadkiem! i mogę podrzucić kogoś jeszcze, jeśli sobie wybierzesz <3
Pysiule
Magda
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Brat :exited:
towarzyska meduza
kwiatek
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
No hejka, jestem właścicielką tej super kawiarni w której pracujesz <3
Zamawiamy pizze na obiad w pracy i całkiem dobrze płace, więc musi być totalny pozytyw :D

Mogę Ci jeszcze podrzucić Avery'ego albo Deana na dobrych kumpli, albo wręcz przeciwnie. Śmiało możesz wybrać :D

Ron Harding
ambitny krab
-
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Ron Harding a już chciałam zaproponować, żeby namalował tak Gemme, jak w Titanicu :/ :/ Ale w sumie chętnie ci dam darby maclerie na jakiś pozytyw, bo tak mi się wydaje, żeby się dogadali :hm: Chyba że to z nim Carlie Faulkner chce umówić na randkę w ciemno, wtedy dam ci Gemmę na jakąś dłuższą znajomość :lol: :lol: :lol:
przyjazna koala
-
26 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wolny duch, który zarabia na życie robiąc wzroki na kawie i czasami malując karykatury na kubkach.
Carlie Faulkner, a wiesz jaki był początek naszej znajomości? Bo ja trochę nie ogarniam XD
W każdym razie Ron tylko potrafi w kawę, więc na jedzenie na bank nie odważy się narzekać.

Marianne Harding, jesteśmy w podobnym wieku, więc jest sztama, prawda? Choć pewnie Ron będzie czasem docinał siostrze ze względu na dziecko, że chyba nie słuchała na lekcjach wychowania do życia w rodzinie.

Mavis Miller, o Pani, to musi być koniecznie jakiś pozytyw, żeby Mavis się nie czepiała, jak Ron będzie się trochę obijał w pracy, bo na bank będzie. Poza tym on jest takim bezkonfliktowym człowiekiem, że nie da się go nie lubić. No i pizza zawsze spoko, piwko do tego też :wink:
A jeśli idzie o chłopaków, to prędzej z Averym by się dogadał.

gemma macfarland, tak to Ron jest tym szczęśliwcem, którego Carlie Faulkner planuje swatać Darby. Więc mam taką propozycję, żebyśmy poszły z tym na żywioł, co będzie, to będzie.
Więc znajomość z Gemmą, Ron może ją narysować, ale stylizowaną na jakąś superbohaterkę, to jest znacznie bardziej fajowskie (dziś młodzi ludzie tak nie mówią, ale co tam XD). No i mogli się poznać na imprezie, w jego obecnej pracy, albo w którejś z poprzednich. Może coś tam wtedy schrzanił przy obsługiwaniu jej i teraz o mało też tego nie zrobi, a to spoko pomysł do zagadania. Chyba, że masz ochotę na coś bardziej dramowego, to już robimy burzę mózgów.
powitalny kokos
Ron Harding
animatorka — oak tree retirement village
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Zajmuje czas seniorom, a własny przeznacza głównie Albertowi
Ron Harding pisze: 16 sie 2021, 17:46
Carlie Faulkner, a wiesz jaki był początek naszej znajomości? Bo ja trochę nie ogarniam XD
W każdym razie Ron tylko potrafi w kawę, więc na jedzenie na bank nie odważy się narzekać.
podejrzewam, że Albert ją gdzieś kiedyś ze sobą przyprowadził, u nich na piwie też już miała pewnie okazję kilka razy być, więc podejrzewam, że to jedna z tych znajomości, gdzie nie widać ani początku, ani końca :lol: jak będziesz mieć czas i ochotę zagrać to mnie łap na pw <3
Pysiule
Magda
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
Pewnie go opieprzy raz i porządnie, a później wszystko wróci do normy. Too ja ten, liczę na jakiś wypad do baru!

A co do Rudego, pomyślę i Ci wbije ! <3
Ron Harding
ambitny krab
-
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Ron Harding pisze: 16 sie 2021, 17:46


gemma macfarland, tak to Ron jest tym szczęśliwcem, którego Carlie Faulkner planuje swatać Darby. Więc mam taką propozycję, żebyśmy poszły z tym na żywioł, co będzie, to będzie.
Więc znajomość z Gemmą, Ron może ją narysować, ale stylizowaną na jakąś superbohaterkę, to jest znacznie bardziej fajowskie (dziś młodzi ludzie tak nie mówią, ale co tam XD). No i mogli się poznać na imprezie, w jego obecnej pracy, albo w którejś z poprzednich. Może coś tam wtedy schrzanił przy obsługiwaniu jej i teraz o mało też tego nie zrobi, a to spoko pomysł do zagadania. Chyba, że masz ochotę na coś bardziej dramowego, to już robimy burzę mózgów.
No to dobra, no to jak chcesz to to możemy sobie zrobić bardziej dramowo i mogli się na przykład kiedyś umawiać, zanim Gemma mu nie złamała serca, jak łamie każdemu facetowi po drodze. I na początku mógł ją wyrywać na rysunki o niej jako superbohaterce, a teraz skupiać się tylko na karykaturach :lol:
Z kolei z Darby to jasne, chodźmy na żywioł! To ogólnie coś sobie zakończę i będę wołać o grę na pw <3
przyjazna koala
-
26 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wolny duch, który zarabia na życie robiąc wzroki na kawie i czasami malując karykatury na kubkach.
gemma macfarland, mogą być ex, czemu nie i on jest niby taki na luzie i tak też się zachowywał gdy Gemma go zostawiła, ale coś tam w serduszku go zakuło i teraz jak przychodzi do kawiarni, to zawsze coś zgryźliwego zostawia jej na kubku. Bo pewnie była trochę jego muzą i teraz jak ją widzi, to może wciąż go inspiruje. :hm:
I czekam na pw <3
powitalny kokos
Ron Harding
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Ron Harding pisze: 16 sie 2021, 19:47
gemma macfarland, mogą być ex, czemu nie i on jest niby taki na luzie i tak też się zachowywał gdy Gemma go zostawiła, ale coś tam w serduszku go zakuło i teraz jak przychodzi do kawiarni, to zawsze coś zgryźliwego zostawia jej na kubku. Bo pewnie była trochę jego muzą i teraz jak ją widzi, to może wciąż go inspiruje. :hm:
I czekam na pw <3
no i pięknie, daję okejkę! Więc się ogarnę i wpadam :hihi:
przyjazna koala
-
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
cześć Ron Harding, Lyra jest młodszą siostrą Alberta, a do tego jakiś czas temu wprowadziła się kilka mieszkań dalej, więc pewnie zdążyli się już poznać. :hm: O ile Ron nie ma ochoty zabić Lyry za to, że np. dobija się do nich w środku nocy to wydaje mi się, że mają na tyle podobne usposobienia, że mogliby się dogadać. :roll:
lyra raynott
Ola
ODPOWIEDZ
cron