27 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
wiele znaków zapytania
Anubis D'Asaro
Proszę ładnie się wpisywać i od razu o gry nagabywać. Lubię być słowie molestowana. O gry oczywiście. Jeśli już się znamy to max. 2-3 tygodnie, bo Anu jest tu nowa.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

I don't know who you think you are,
But before the night is through,
I wanna do bad things with you.
ambitny krab
anubis#9958
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Everyone that tried to fix me knows that I can't change a bit. I've got no shame, got no pride, only skeletons to hide. And if you try to talk to someone, well then someone has to die.
Twoja karta postaci jest tak ciekawa, że nie mogłam przejść obok obojętnie Anubis D'Asaro! Może Kayleigh ci się do czegoś przyda w tych wszystkich tajemnicach? Szczególnie przemawia do mnie klubowe zwierzę :haha:
ambitny krab
Kayleigh
27 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
wiele znaków zapytania
Myślę, że nasze ścieżki skrzyżują się szybciej niż sądzisz, Kayleigh Donovan. Zdaje się, że mamy wspólnego znajomego. Niejakiego Fowlera. Uściślając. Jeszcze nie mamy, ale wkrótce to się zdarzy, więc Kayleigh pewnie mi się przyda. Dziw aż bierze, że jeszcze się na siebie nie natknęły, więc na pewno chcę jakąś grę w klubie, tylko muszę najpierw skończyć z Mr.F., bo nie podołam dwójce piszących tak długie posty autorów.
I don't know who you think you are,
But before the night is through,
I wanna do bad things with you.
ambitny krab
anubis#9958
ODPOWIEDZ