44 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Z dnia na dzień porzucił życie w Seattle na rzecz upalnej Australii, choć od zawsze marzył o przeprowadzce na francuską wieś. Przeklina ruch lewostronny, chętnie poznaje ludzi i nie śpieszy się z podjęciem decyzji gdzie chciałby zostać na dłużej
Judah Hirsch
Judah w mieście jest od przeszło dwóch tygodni i na pytanie jak mu się podoba powtarza tylko, że nie wie czy zostanie tu na dłużej. Mimo to zdążył kupić auto, podpisać umowę na wynajem mieszkania i nauczyć się przeklinać po australijsku, głównie po to, żeby móc wszystkim dookoła mówić jak bardzo nienawidzi lewostronnego ruchu jazdy. W Seattle pracował jako kucharz, a przed wyjazdem otworzył swoją restaurację... ale chwilowo jest bezrobotny. I bez przyjaciół, więc przydadzą mu się nowi :(
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
no ja
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
agentka wydziału narkotykowego z psem służbowym u boku, która potrafi skopać tyłek, bo musi być w czymś dobra, skoro w życiu miłosnym za cholerę jej nie wychodzi
Judah Hirsch jedziemy razem na wakacje czy zakuć cię w kajdanki? :lol:
powitalny kokos
nonsens#5543
44 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Z dnia na dzień porzucił życie w Seattle na rzecz upalnej Australii, choć od zawsze marzył o przeprowadzce na francuską wieś. Przeklina ruch lewostronny, chętnie poznaje ludzi i nie śpieszy się z podjęciem decyzji gdzie chciałby zostać na dłużej
Aisa Langford pisze: 12 sie 2021, 18:46
Judah Hirsch jedziemy razem na wakacje czy zakuć cię w kajdanki? :lol:
:faint: jedziemy! ja tu mam już nawet propozycję, więc czekaj na wiadomość 8)
ambitny krab
no ja
30 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
You saved me life….Not forever, not for good. Probably just temporarily. But you saved my life, and now I’m yours. The me that’s me right now is yours. Always.
Cześć staruszku <3
Judah Hirsch
ambitny krab
nie#5225
30 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
agentka wydziału narkotykowego z psem służbowym u boku, która potrafi skopać tyłek, bo musi być w czymś dobra, skoro w życiu miłosnym za cholerę jej nie wychodzi
Judah Hirsch w takim razie czekam :fox:
powitalny kokos
nonsens#5543
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Judah Hirsch
Cześć, Judasz jest super, więc koniecznie chcę się znać! Możemy albo poznać się jakoś przypadkiem - nie wiem, prawie potrąci Diankę tą swoją nową furą, wpadnie do szpitala, a Diana da mu pograć na telefonie na izbie albo terminal odrzuci mu kartę, jak Judah będzie chciał zapłacić w kawiarni, więc Puchalska mu tę kawę postawi? - albo przez jej męża: Diana jest żoną restauratora-celebryty, kogoś w stylu Magdy Gessler, tylko z mniejszą ilością włosów i w Australii, facet ma jakieś restauracje w Cairns, więc może zna się z Judah i kiedyś zostanie zaproszony na kolację na przykład? <3 chociaż Kuba już na te kolacje chadza i raczej nie poleca :D
ambitny krab
pianka#9491
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
czy pomylone zamówienie w knajpie może być początkiem pięknej przyjaźni? :hihihi:

Judah Hirsch
44 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Z dnia na dzień porzucił życie w Seattle na rzecz upalnej Australii, choć od zawsze marzył o przeprowadzce na francuską wieś. Przeklina ruch lewostronny, chętnie poznaje ludzi i nie śpieszy się z podjęciem decyzji gdzie chciałby zostać na dłużej
Josephine Hirsch pisze: 12 sie 2021, 18:51
Cześć staruszku <3
Judah Hirsch
cześć Hirsch, ktoś ci już kiedyś mówił, że za złego brata wyszłaś? to miał być Judaszek ;(

Diana Puchalska pisze: 12 sie 2021, 19:07
Judah Hirsch
Cześć, Judasz jest super, więc koniecznie chcę się znać! Możemy albo poznać się jakoś przypadkiem - nie wiem, prawie potrąci Diankę tą swoją nową furą, wpadnie do szpitala, a Diana da mu pograć na telefonie na izbie albo terminal odrzuci mu kartę, jak Judah będzie chciał zapłacić w kawiarni, więc Puchalska mu tę kawę postawi? - albo przez jej męża: Diana jest żoną restauratora-celebryty, kogoś w stylu Magdy Gessler, tylko z mniejszą ilością włosów i w Australii, facet ma jakieś restauracje w Cairns, więc może zna się z Judah i kiedyś zostanie zaproszony na kolację na przykład? <3 chociaż Kuba już na te kolacje chadza i raczej nie poleca :D
jak Kuba nie poleca, to Judaszek pojawiłby się na nich tylko i wyłącznie z czystej grzeczności, a z bycia grzecznym raczej nigdy nie słynął :lol: może więc potrącić prawie Diankę, a może po prostu wyhamować bardzo późno gdzieś przy jakimś przejściu dla pieszych i zacząć na nią krzyczeć, że źle chodzi, gdy tak naprawdę to wcale nie ona źle chodzi tylko on źle jeździ, bo nie nauczył się jeszcze, że Australia wymyśliła sobie ruch lewostronny, albo może pograć z nią w te gry, chociaż cierpliwości do takich rzeczy też raczej nigdy nie miał! a może wszystko na raz? najpierw na nią nakrzyczał, chwilę później okazało się, że idą do tej samej kawiarni i jego kartę odrzuciło, bo jeszcze czegoś w banku nie załatwił po przyjeździe, więc Diana mu ją postawiła, chociaż za te krzyki to on powinien kupić jakąś jej! i jeśli Diana jest tym typem żony, która sama na swojego męża mogłaby nagadywać, to razem mogą z Judahem bawić się w jego kulinarnych krytyków na tych wspólnych kolacjach :lol:

jude westbrook pisze: 12 sie 2021, 19:31
czy pomylone zamówienie w knajpie może być początkiem pięknej przyjaźni? :hihihi:

Judah Hirsch
tak, totalnie, o taki właśnie bromance nic nie robiłam!! niech to będzie miłość od pierwszego wejrzenia usłyszenia, że mają tak samo na imię :lol:
ambitny krab
no ja
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dobra, to może: najpierw prawie ją zamordował i się pokłócili, ale zaraz potem okazało się, że Judah jest tym tajemniczym gościem, który wpadnie do nich na kolację, przez co Diana musiała być dla niego miła, chociaż w środku pewnie ją skręcało? :D a kilka dni później mogą wpaść na siebie w kawiarni i wtedy mu tę kawę postawi, więc może nawet uda im się niechcący trochę polubić, mimo niefortunnych początków. :hihi: chętnie zagram, jeśli będziesz miała ochotę! <3 Judah Hirsch
ambitny krab
pianka#9491
30 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
You saved me life….Not forever, not for good. Probably just temporarily. But you saved my life, and now I’m yours. The me that’s me right now is yours. Always.
Judah Hirsch pisze: 12 sie 2021, 19:51
Josephine Hirsch pisze: 12 sie 2021, 18:51
Cześć staruszku <3
Judah Hirsch
cześć Hirsch, ktoś ci już kiedyś mówił, że za złego brata wyszłaś? to miał być Judaszek ;(

No co ty mówisz :roll: ;(
ambitny krab
nie#5225
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
my to już wiemy z Julią, ale mogę podrzucić ci jeszcze Jebbediah Ashworth który po alkoholu jest bardziej znośny Judah Hirsch
44 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Z dnia na dzień porzucił życie w Seattle na rzecz upalnej Australii, choć od zawsze marzył o przeprowadzce na francuską wieś. Przeklina ruch lewostronny, chętnie poznaje ludzi i nie śpieszy się z podjęciem decyzji gdzie chciałby zostać na dłużej
Diana Puchalska pisze: 12 sie 2021, 20:03
Dobra, to może: najpierw prawie ją zamordował i się pokłócili, ale zaraz potem okazało się, że Judah jest tym tajemniczym gościem, który wpadnie do nich na kolację, przez co Diana musiała być dla niego miła, chociaż w środku pewnie ją skręcało? :D a kilka dni później mogą wpaść na siebie w kawiarni i wtedy mu tę kawę postawi, więc może nawet uda im się niechcący trochę polubić, mimo niefortunnych początków. :hihi: chętnie zagram, jeśli będziesz miała ochotę! <3 Judah Hirsch
:lol: niech tak będzie! jak tylko zwolni mi się jakieś miejsce, to odezwę się na pewno :hihihi:

Josephine Hirsch pisze: 12 sie 2021, 20:13
No co ty mówisz :roll: ;(
samą prawdę :roll:

Julia Crane-Hale pisze: 13 sie 2021, 08:13
my to już wiemy z Julią, ale mogę podrzucić ci jeszcze Jebbediah Ashworth który po alkoholu jest bardziej znośny Judah Hirsch
w takim razie Judah totalnie musi poznać też Jeba, najlepiej w jakimś barze, z którego wyjdą nad ranem i ledwo stojąc na nogach :lol:
ambitny krab
no ja
ODPOWIEDZ