kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Bastian Hendrix długa historia, ale faktycznie mogłoby być zabawnie :haha:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
No ja nie wiem czy chce w to wejść w ciemno xD Adonis Brooks
przyjazna koala
nick
brak multikont
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Lola Kenzington wytłumaczysz Bastian Hendrix co i jak?
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Adonis Brooks pisze: 07 paź 2021, 21:01
Lola Kenzington wytłumaczysz Bastian Hendrix co i jak?
a co tu dużo mówić :X
Bastian Hendrix twój kumpel ze mną flirtował, ale nie miał pojęcia czym się zajmuje. Byłoby niezręcznie, gdyby się dowiedział teraz, prawda?
przyjazna koala
Bunny
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Lola Kenzington Adonis Brooks

Jaki kolega, nie znam gościa xD co za zamieszanie. Ja nic nie wiem i nie wiem czy chce wiedzieć :faint: :hahaha:
przyjazna koala
nick
brak multikont
kucharz — Beach Reatsaurant Lorne Bay
29 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Próbuję realizować swoje marzenia o własnej knajpie, rozkochać w sobie dziewczynę marzeń, ale moja dawna miłość wróciła do miasta
Bastian Hendrix Lola Kenzington

ej, ale to jest myśl xd potrzebny nam w sumie ktoś, kto Adka uświadomi, bo on się z Lolą od roku spotka ( niezobowiązująco oczywiście ^^) i nie ma bladego pojęcia, co ona w życiu robi. No chyba nie pozwolisz na to, żeby się biedak zakochał, nie wiedząc, że obiekt jego westchnień kręci tyłkiem w klubie nocnym :haha:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Adonis Brooks


A skąd wiesz co Bastian chce od niej? xDDD nie wiem czy chce wchodzić w takie akcje reakcje
przyjazna koala
nick
brak multikont
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Hej ^^
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Heloł <3 to jaką półkę z książkami można... Zaliczyć? :hahaha:
przyjazna koala
nick
brak multikont
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Bastian Hendrix półki są święte...postawmy na biurko :hahaha:
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Hej! Bastian Hendrix

Jesteś moim szefem! A ja uwielbiam swojego szefa i mam nadzieję, że Ty swego pracownika również! Może to właśnie Ty wyciągnąłeś kiedyś pomocną dłoń do Daryla kiedy ten był na dnie? :hm:
ambitny krab
Daryl Stark
ODPOWIEDZ
cron