20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Yael Leyva
Początkująca instagramerka, którą można spotkać za ladą w sklepie artystycznym. Mieszka w Lorne Bay od dziecka więc możemy znać się już z czasów szkolnych. Może widujemy się na sobotnich imprezach albo jesteś moim obserwatorem bo interesujesz się sztuką? Wszystkich przyjmę z otwartymi ramionami.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Y.
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Hejka Yael Leyva, wpadam z Raine, bo mamy rok różnicy wieku, może w szkole dawała jej korki z tych wszystkich ścisłych przedmiotów i dzięki temu zakumplowały się też poza szkołą? Internet i social media to niespecjalnie coś, czym się interesuje, więc bez obaw, nie będzie się musiała martwić, że kumplują się dla fejmu :lol:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Raine Barlowe, nie w głowie jej fejm więc nawet przez myśl pewnie by jej to nie przeszło. :lol: Opcja z korkami jak najbardziej mi pasuje, Yael słaba była w te klocki więc musiała korzystać z pomocy starszych koleżanek, które lepiej niż ona ogarniały te wszystkie wzory i regułki. Jeszcze jak ich znajomość przetrwała te wszystkie lata to w ogóle bajka, Leyva może po cichu traktować Raine jak starszą siostrę, doradczynię chociaż nigdy się wprost do tego nie przyznała.
ambitny krab
Y.
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Yael Leyva pisze: 11 sie 2021, 09:05
Raine Barlowe, nie w głowie jej fejm więc nawet przez myśl pewnie by jej to nie przeszło. :lol: Opcja z korkami jak najbardziej mi pasuje, Yael słaba była w te klocki więc musiała korzystać z pomocy starszych koleżanek, które lepiej niż ona ogarniały te wszystkie wzory i regułki. Jeszcze jak ich znajomość przetrwała te wszystkie lata to w ogóle bajka, Leyva może po cichu traktować Raine jak starszą siostrę, doradczynię chociaż nigdy się wprost do tego nie przyznała.
Ja nie wiem czy Raine nadaje się na doradczynię w sprawie czegokolwiek, co nie jest związane z jej studiami i zainteresowaniami, ale będzie się bardzo mocno starała! :lol:
Jak będziesz chciała coś zagrać to się odzywaj <33
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Hej! Tak myślę, że dziewczyny na pewno kojarzą się ze szkoły, bo dzieli je tylko rok różnicy, chociaż pewnie nie miały ze sobą kontaktu, gdy Minnie wyjechała do Stanów. Jednak, jeśli Yael tak chętnie bywa na imprezach, mamy dobry punkt zaczepienia :hihihi: Mogą zacząć wspólnie wychodzić w soboty, a może połączy je wspólna pasja do instagrama?
Yael Leyva
dzielny krokodyl
Minnie mouse
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Minnie Goldberg tak wiele je łączy, że grzechem byłoby nie wyżebrać jakiegoś pozytywu! Sobotnie wspólne imprezy biorę w ciemno, zresztą kompanka w instagramowym świecie także się przyda. Czy mogę pokusić się o coś na kształt przyjaźni? ^^ Yael teraz potrzebuje kogoś, do kogo mogłaby ponarzekać na mężczyzn i inne zła tego świata.
ambitny krab
Y.
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Jestem jak najbardziej za tym, żeby to wszystko ze sobą połączyć <33 A skoro, obie dziewczyny potrzebują kogoś bliskiego, dałabym tutaj takie dość dobre przyjaciółki, na pewno będą miały na co razem ponarzekać, a przy okazji zrobić relację, że świetnie się bawią, ukrywając problemy. Jak będziesz chciała, to możemy nawet coś zagrać!
Yael Leyva
dzielny krokodyl
Minnie mouse
ODPOWIEDZ