studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie Goldberg
Nastolatka, która nie tak dawno wróciła do Lorne po dwóch latach nieobecności. Wychowana przez ojca, który pozwalał jej na zbyt wiele. Chwilami zagubiona, niepewna, ale urocza i przebiegła.
Możecie się znać ze szkoły, z uczelni, imprez, podróży... Może wyszliście na wspólną randkę, przyjaźnicie się od liceum, bądź znasz ją, jako jedną z mean girls.
Przyjmę wszystko, niezależnie od wieku, a nawet pomyślę!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

dzielny krokodyl
Minnie mouse
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Minnie Goldberg chętnie poznam ^^
przyjazna koala
nick
brak multikont
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Tak sobie myślę, że skoro mieszkają w jednej dzielnicy, ich rodziny mogły się znać w sumie od zawsze. Może Bastian, musiał się niekiedy opiekować młodszą siostrą i przy okazji też Minnie, kiedy jej ojciec wychodził z jego rodzicami? Na pewno pamięta ją jako nieznośnego malucha :hihihi:
Bastian Hendrix
dzielny krokodyl
Minnie mouse
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
Minnie Goldberg była sobie mała minnie ^^ chociaz mała dalej się zdaję jest, taki dzieciaczek, hehhe.
przyjazna koala
nick
brak multikont
28 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka chirurgii, która przyciąga kłopoty jak popieprzona i śpi gdzie popadnie (dosłownie) - c'est la vie!
Minnie Goldberg podrzucam Milesa i Jaśminkę kochana! <3
powitalny kokos
nick
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Hm... Co powiesz na to, aby Minnie z Jasmine wpadły wspólnie w jakieś kłopoty? :devil: Nie wiem, jakby się zapatrywała na znajomość z młodszą blondynką, ale nie musi znać jej prawdziwego wieku, więc niech mają ze sobą po takiej sytuacji świetny kontakt! <33

Z Milesem mam troszkę brak pomysłu, oprócz tego, że mogli się poznać w barze gdzie pracuje... Może mógłby ją przewieźć swoim harleyem? ^^
Jasmine Blackwell
dzielny krokodyl
Minnie mouse
28 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka chirurgii, która przyciąga kłopoty jak popieprzona i śpi gdzie popadnie (dosłownie) - c'est la vie!
A może by tak Minnie Goldberg odwiedzałaby kogoś w szpitalu i nie miała transportu do domu, więc Jasmine by zaproponowała jej podwózkę do domu i razem, by utknęły w jakimś opuszczonym miejscu? :lol: To mi się wydaje, byłby całkiem niezły wstęp do znajomości! A w razie czego, Jasmine mogłaby jej pisać jakieś zwolnienia lekarskie czy coś! <3

I Miles chętnie ją przewiózł! Mogła się spić na jego zmianie, a że przypadkiem odkrył jakoś, że jest nieletnia, to poczuł się do odpowiedzialności i odwiózł ją do domu. Teraz mógłby tylko jej pilnować, gdyby co jakiś czas pojawiała się w Moonlight i robić jej bardzo słabe drinki, bo by mu przypominała młodszą siostrę. W zamian za to, mógłby wysłuchiwać litani nastoletnich dram! <3
powitalny kokos
nick
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Brzmi to super, więc mi jak najbardziej pasuje! To będzie ciekawy wstęp, do pięknej znajomości <3

Z Milesem również, chociaż Minnie w Australii jest już pełnoletnia, ale przyda jej się taki starszy brat, którego nigdy nie miała. Pod tym względem, mogę Ci obiecać, że będzie chwilami koszmarną młodszą siostrą, ale za ładny uśmiech będzie jej to wybaczone! Nastoletnie dramy i przejażdżki harleyem <33
Jak będziesz chciała, zawsze coś z tego możemy rozegrać <3 Dawaj tylko znać!

Jasmine Blackwell
dzielny krokodyl
Minnie mouse
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Daj mi się tylko wykopać piękna z postów i uderzam na pw Minnie Goldberg! <3
przyjazna koala
naleśnik puchaty
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
Minnie Goldberg Peggy tam widzi, co ty wyprawiasz i może cię ganiać co najwyżej z krzyżem i wodą święconą,
ale jak nikt nie patrzy zakradać się do okien i dalej się doedukowywać :lol:

to już sama do relek przyszłam
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Za każdym razem, pamiętałam, ale mam zbyt krótką pamięć :hihihi:
Tak! Ja to totalnie tak widzę, że jakby się kiedyś, gdzieś spotkały przez przypadek, mogłaby ją oblać wodą święconą i zaciągnąć do kościoła! Ale, koniec końców, mogłaby właśnie chcieć z nią porozmawiać, bo skoro męża szuka, to Minnie najprędzej z braku zajęcia, zechciałaby jej pomóc? :wohoo: ona zrobi dobry uczynek, a Peggy będzie o krok od ślubu, mogłaby jej nawet w sekrecie powiedzieć o jej fascynacji Ashwortha! Obiecuję, że nikomu nie powie!

peggy sue hitchhiker
dzielny krokodyl
Minnie mouse
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
Minnie Goldberg totalnie to chcę! tylko muszę trochę gier pogonić, bo strasznie zamulam ostatnio :lol:
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
ODPOWIEDZ