stajenna — stadnina
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ma chińskie korzenie ze strony ojca, który tak w ogóle się do niej nie przyznaje. Pracuje w stadninie jako stajenna. Jest miłą, uczynną dziewczyną, która nie wierzy w bajki i szczęśliwe zakończenia.
Ayleen Brent
Miła dziewczyna pracująca jako stajenna. Chciałaby zostać weterynarzem, ale jej marzenia mają to do siebie, że się nie spełniają. Kocha swoich przyjaciół, którzy są jej rodziną. Można ją spotkać w pracy, domu, bibliotece, lub błąkającą się gdzieś bez celu po ulicach. Trzyma się sprawdzonych osób, ale nie znaczy to, że nie lubi nawiązywać nowych znajomości. Wielka miłośniczka zwierząt.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Kiren#7898
żałobnik, kiedyś pianista — cmentarz
26 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
what about sleeping a little longer and forgetting all this nonsense?
Ayleen Brent cześć, czytam kartę i ona jest taka urocza, że chętnie podrzucę swojego Phineasa do czegoś! <3 W dodatku są z tego samego rocznika, więc niejednokrotnie musieli wpadać na siebie w szkolnych korytarzach bądź salach lekcyjnych i myślę, że w najłatwiejszej opcji to mogłoby być punktem zaczepienia.
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
Hejka! Ja chce totalnie jakieś BFF z Raja!
sumienny żółwik
catlady#7921
Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
No hej Ayleen Brent! Podrzucam Ci Masona, ale mam jeszcze dwóch innych gagatków! Mason trochę starszy, ale mogli się znać ze szkoły, bo to gwiazda koszykówki. Relacja do ustalenia z nim jak i z innymi chłopcami <3
ambitny krab
Mason Clark
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
halko, słyszałam że razem mieszkamy, więc wpadam po jakiś pozytyw raczej <33

Ayleen Brent
przyjazna koala
-
stajenna — stadnina
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ma chińskie korzenie ze strony ojca, który tak w ogóle się do niej nie przyznaje. Pracuje w stadninie jako stajenna. Jest miłą, uczynną dziewczyną, która nie wierzy w bajki i szczęśliwe zakończenia.
phineas woodsworth

No zgadza się, punkt zaczepiania mamy. W sumie może się nawet dogadywali kiedyś? A potem coś się stało, że ze sobą nie rozmawiali? Może ktoś ich skłócił? Potem znowu zaczęli ze sobą rozmawiać i no właśnie... co chcemy? Dobrą znajomość? Może po prostu czasem na siebie wpadają snując się po okolicy i albo gadają, albo milczą. Hmm, może ich łączyć jakaś nić porozumienia po prostu.


Raja Bishara

Mówisz - masz, kochana <3
W pakiecie Raja może ją zarażać romantyzmem, którego poziom jest u Leen bardzo niski. No i podsuwa jej co ciekawsze książki. I pewnie podczas nocnej burzy kiedy chowają się pod kołdrą - bo Leen też się raczej boi - nucą sobie dla otuchy piosenki z bajek.


Mason Clark

Hmmmm, tak czytam i najbardziej mi się widzi to, że lubi zwierzęta. Można z tej strony ugryźć tę znajomość. Za czasów szkolnych może nie zwracali na siebie uwagi, albo wręcz przeciwnie, znali się i nawet lubili. Ayleen nigdy na niego nie leciała (bo ona i związki czy romanse...), ale mogła wspierać go jeszcze zanim został gwiazdą koszykówki. Później albo im się kontakt urwał, albo przeciwnie - utrzymywali go. Także do wyboru, do koloru :)

Dla Troy Hover to bym podrzuciła bardziej kolegę - Camdena xD Ale jeśli chodzi o Leen, znowu kłania się miłość do zwierząt i Gwiezdnych Wojen, plus wyższość herbaty nad kawą. Może uratował ją kiedyś, czy coś. Albo... mają po prostu szczęście na wpadnie na siebie w różnych miejscach.

Daryl Stark - tutaj możemy się w sumie znać od dawna. Może widziała jak się stacza, ale jej nie słuchał nigdy, bo koledzy byli ważniejsi. Kiedy wyszedł na prostą mogli znowu zacząć rozmawiać jak ludzie. Mógłby nawet uczyć ją gotowania bo ona ma kilka popisowych dań i to wszystko.

gemma macfarland

Tak, zgadza się. No nie ma innej opcji niż pozytyw. Poza tym wyznają podobne zasady, traktują przyjaciół jak rodzinę i... mają popisowe dania, pewnie się uzupełniają nimi :D Co jeszcze, z racji tego, że Ayleen to raczej skromna dziewczyna i rzadko robi się na bóstwo, Gemma może jej w tym pomagać i pożyczać ciuchy. Może sobie eksperymentować z makijażem u niej. Generalnie stosuje u niej terapię kolorami, która skutkuje bardzo pozytywnie <3
ambitny krab
Kiren#7898
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Ayleen Brent pisze: 09 sie 2021, 17:29


gemma macfarland

Tak, zgadza się. No nie ma innej opcji niż pozytyw. Poza tym wyznają podobne zasady, traktują przyjaciół jak rodzinę i... mają popisowe dania, pewnie się uzupełniają nimi :D Co jeszcze, z racji tego, że Ayleen to raczej skromna dziewczyna i rzadko robi się na bóstwo, Gemma może jej w tym pomagać i pożyczać ciuchy. Może sobie eksperymentować z makijażem u niej. Generalnie stosuje u niej terapię kolorami, która skutkuje bardzo pozytywnie <3
no i pięknie, Jessie też jest super, więc biorę w pełni <33 I napisz mi pw jak będziesz chciała coś współlokatorskiego zacząć, to cię gdzieś tam wcisnę :hihi:
przyjazna koala
-
ODPOWIEDZ