26 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
26-letnia pyskata ratowniczka medyczna z zupełnym brakiem szczęścia w miłości, może w kartach się prędzej powiedzie
Nina Maclerie
Nina jest bardzo wesołą i imprezową panią zajmującą się ratownictwem medycznym. Często ją można dorwać na tańcach i romantycznym wpatrywaniu się w otchłań oceanu. Przyjmę wszystkie eksy, bo miała bardzo dużo razy złamane serce, więc nawet najbardziej absurdalny związek jest okej! Dodatkowo tradycyjnie jakiś ziomeczków!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
catlady#7921
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
halo! :lol: A gdzie wpisane ustalenia z poprzednich relacji? :/ :/
promienny latawiec
-
28 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Ja potrzebuję kogoś, kto się dla mnie poświęci. Kogoś, kto naprawdę będzie miał siłę i ochotę, żeby wziąć mnie za pysk, nakarmić mnie, cicho, bez pasji, bezgłośnie; bezproblemowo, bez szumów i bez sprzężeń dla mnie żyć.
Nina Maclerie, masz w sobie tę siłę, której Lorce brakuje, więc pewnie widzi w niej pragnienie bycia właśnie taką. Czy jest szansa aby dziewczyny się całkiem nieźle trzymały? Nina moglaby od czasu do czasu wytrząsać Lorry z jej światka i dziwnego, oskarżającego myślenia o samej sobie?
ambitny krab
jonas
ODPOWIEDZ
cron