34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Pomógł Briannie odebrać sobie życie, a potem, odsiadując wyrok w więzieniu wreszcie odnalazł spokój, bo mógł odpokutować wypadek, w którym zginął jego ojciec
Lincoln Buckley
Nielubiący kontaktów międzyludzkich kapitan statku, który udaje, że nie ma rodziny, bo mimo upływu lat wciąż nie pogodził się ze śmiercią ojca, za którą bierze odpowiedzialność
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
.
26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Sama zdecydowała o swoim życiu i gdy była gotowa odebrała sobie życie z pomocą Lincolna.
Cześć współlokatorze :x

Lincoln Buckley
ambitny krab
[*]
21 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Witam!
Ja bym chciał coś ciekawego! Duncan jest strasznie towarzyskim człowiekiem, więc z chęcią by do Lincolna zagadał. Mam pewien pomysł, ale najpierw zapytam, na jakim statku Lincoln jest kapitanem? W sensie jaki to statek, pasażerski czy jakiś inny... xD
Lincoln Buckley
przyjazna koala
Duncan Winchester
34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Pomógł Briannie odebrać sobie życie, a potem, odsiadując wyrok w więzieniu wreszcie odnalazł spokój, bo mógł odpokutować wypadek, w którym zginął jego ojciec
Brianna Whitbread pisze: 08 sie 2021, 13:38
Cześć współlokatorze :x
Cześć, nie pozdrawiam serdecznie D:
Duncan Winchester pisze: 08 sie 2021, 13:42
Witam!
Ja bym chciał coś ciekawego! Duncan jest strasznie towarzyskim człowiekiem, więc z chęcią by do Lincolna zagadał. Mam pewien pomysł, ale najpierw zapytam, na jakim statku Lincoln jest kapitanem? W sensie jaki to statek, pasażerski czy jakiś inny... xD
Hejka! W kp mam napisane, że jest pracownikiem firmy logistycznej, więc raczej nie jest to niestety statek pasażerski, a handlowy :lol:
ambitny krab
.
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
A my? Jakie mamy w końcu relacje?
Lincoln Buckley
sumienny żółwik
13#9694
29 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
rezydentka interny, która żyje swoją pracą, choć ostatnio zaadoptowała psa i zaczęła częściej wychodzić na spacery; zapalona ogrodniczka z brakiem powodzenia w życiu miłosnym
Lincoln Buckley może być ciekawie, jak kiedyś Kenzie pomyli Lincolna z jego bratem bliźniakiem :hihihi:
ambitny krab
nonsens#5543
34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Pomógł Briannie odebrać sobie życie, a potem, odsiadując wyrok w więzieniu wreszcie odnalazł spokój, bo mógł odpokutować wypadek, w którym zginął jego ojciec
Duke Buckley
Lin panicznie boi się kontaktów z rodziną, bo w jego mózgu cały czas realny jest scenariusz, że Duke, siostra oraz matka obwiniają go o śmierć ojca. Nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że może być inaczej i chyba nie chce z nimi porozmawiać, bo boi się, że tylko zyska potwierdzenie, że to prawda.
Mimo wszystko myślę, że jeśli już, to najlepsze kontakty ma właśnie z bratem bliźniakiem :hm:

Kenzie Sheppard
Ciekawe na pewno, ale też nieprzyjemne dla biednej Kenzie, bo on jest OGROMNYM bucem i raczej nie przebiera w słowach, nawet nie próbując być dla kogokolwiek miłym :lol: Pewnie bardzo szybko ogarnęłaby, że to nie ten bliźniak :hahaha:
ambitny krab
.
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Lincoln Buckley pisze: 09 sie 2021, 13:06
Duke Buckley
Lin panicznie boi się kontaktów z rodziną, bo w jego mózgu cały czas realny jest scenariusz, że Duke, siostra oraz matka obwiniają go o śmierć ojca. Nawet nie dopuszcza do siebie myśli, że może być inaczej i chyba nie chce z nimi porozmawiać, bo boi się, że tylko zyska potwierdzenie, że to prawda.
Mimo wszystko myślę, że jeśli już, to najlepsze kontakty ma właśnie z bratem bliźniakiem :hm:

Kenzie Sheppard
Ciekawe na pewno, ale też nieprzyjemne dla biednej Kenzie, bo on jest OGROMNYM bucem i raczej nie przebiera w słowach, nawet nie próbując być dla kogokolwiek miłym :lol: Pewnie bardzo szybko ogarnęłaby, że to nie ten bliźniak :hahaha:
Pewnie Duke usilnie próbuje utrzymywać z nim kontakt i relacje. Pewnie wysyła mu esemesy jak jest na morzu, albo listy, kiedy wie, że nie będzie miał zasięgu. Pilnuje jego mieszkania i próbuje pokazywać mu za każdym razem, że wcale nie obwinia go o śmierć ojca i wciąż jest dla niego bardzo ważny. O mamo, ale musi go to boleć, że jego bliźniak nie chce mieć z nim za wiele wspólnego - może dlatego nikomu nie wspomina, że go ma i tym samym biedna Kenzie Sheppard oszaleje, a i on potem będzie załamany, że jego przyszła żona nie ma ochoty z nim rozmawiać. :hihi:
sumienny żółwik
13#9694
26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Sama zdecydowała o swoim życiu i gdy była gotowa odebrała sobie życie z pomocą Lincolna.
Również nie pozdrawiam Bucu :welcome:

Obrazek
Lincoln Buckley
ambitny krab
[*]
34 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Pomógł Briannie odebrać sobie życie, a potem, odsiadując wyrok w więzieniu wreszcie odnalazł spokój, bo mógł odpokutować wypadek, w którym zginął jego ojciec
Duke Buckley
Jak najbardziej! SMSki, wiadomości bardzo chętnie, tylko nie wiem na ile z nich odpisze Lin, bo on głównie wyświetla XDD Teraz tak myślę, że może kiedyś dzięki takiemu zachowaniu Duke'a do jego pustej głowy dotrze, że brat go za nic nie obwinia? No i jedynie z pilnowaniem mieszkania może być problem, bo nie wiem, czy Lincoln dałby mu swoje klucze (raczej nie sądzę :lol:).

Brianna Whitbread omg, nara :v
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
ambitny krab
.
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Lincoln Buckley pisze: 09 sie 2021, 22:59
Duke Buckley
Jak najbardziej! SMSki, wiadomości bardzo chętnie, tylko nie wiem na ile z nich odpisze Lin, bo on głównie wyświetla XDD Teraz tak myślę, że może kiedyś dzięki takiemu zachowaniu Duke'a do jego pustej głowy dotrze, że brat go za nic nie obwinia? No i jedynie z pilnowaniem mieszkania może być problem, bo nie wiem, czy Lincoln dałby mu swoje klucze (raczej nie sądzę :lol:).

Brianna Whitbread omg, nara :v
Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
To na pewno Duke mu oferuje pomoc, albo oferował! I niech będzie, że będzie pisał monologi w wiadomościach! Od czegoś trzeba zacząć!
sumienny żółwik
13#9694
prawniczka — kancelaria w melbourne
40 yo — 154 cm
Awatar użytkownika
about
prawniczka i alkoholiczka, świat wokół niej wali się i płonie, a ona do ugaszenia tego pożaru ma tylko burbon
Dzień dobry! Zaciekawił mnie pan kapitan i mam taki pomysł - z tego co poczytałam KP to się raczej nie wyklucza - mianowicie mogliby być kuzynostwem. Papa Buckley mógł być bratem matki Polly, która też zmarła jak Polly była jeszcze dzieckiem, i stąd dotychczas kontakt mógł być MOCNO ograniczony, bo Polly wyjechała z Lorne Bay zaraz po zakończeniu szkoły. A poza tym odcięła się prawie całkowicie od każdej rodziny, jaką jeszcze miała.
Jednak co by Kapitan powiedział na to, że towarzystwo kuzynki mu nawet aż tak nie przeszkadza? D: I vice versa - może Lincoln jest jednym z niewielu członków jej rodziny, których nie skreśliła całkowicie? Na dokładkę dorzucam MORZE rumu, bo Polly za kołnierz nie wylewa, a młodszy kuzyn może być jedynym, który dotrzymuje jej w piciu kroku.

Jestem też otwarta na inne pomysły :welcome:

Lincoln Buckley
mistyczny poszukiwacz
polly / kocialka#3936
ODPOWIEDZ