26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Sama zdecydowała o swoim życiu i gdy była gotowa odebrała sobie życie z pomocą Lincolna.
Brianna Whitbread
Znana jako laska od raka, chociaż o wiele bardziej woli gdy ludzie znają jej imię i lubią ją za to jaka jest, a nie przez to co przeszła.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
[*]
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen też ma problem z nogą, co prawda po wypadku, a nie nowotworze, ale ma, niech panie znają się z jakiejś rehabilitacji albo długiej kolejki do lekarza :hihi:
Bramkarz — The Woolshed
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Bywam niepokorny. Trochę spokojny.
Do zaangażowania mi daleko, ale za to ćwiczę opiekę na swoim psie.
Mam nieodparte wrażenie, że życie gra ze mną w durnia.
Ono wygrywa.
Znajdzie się coś dla któregoś z moich panów? :hm:

Brianna Whitbread
ambitny krab
Daryl Stark
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Czy dostanę kiedyś w gębę za to, że wyglądam jak Twój współlokator?
Brianna Whitbread
sumienny żółwik
13#9694
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Siemka, najbliżej wiekiem mam Darby albo rorey fitzgerald, mogę którąś na coś podrzucić :hihi:

Brianna Whitbread
babeczka
-
26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Sama zdecydowała o swoim życiu i gdy była gotowa odebrała sobie życie z pomocą Lincolna.
Gwen Fitzgerald mogą sobie plotkować kiedy wpadną na siebie gdzieś na szpitalnych korytarzach!
Daryl Stark wybierz który i coś wymyślę ♥
Duke Buckley bicie po twarzy mocno nieaktualne! :x
Ale myślę, ze od razu by się domyśliła, że coś jest nie tak i na bank nie ma mowy o pomyłce xd
darby maclerie to może Rorka? Mogłaby wyciągać Brianne na te mniej zaludnione zakątki plaży, by nieco się opaliła, bo ona przy ludziach się nie rozbierze, bo blizny :x
ambitny krab
[*]
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
Brianna Whitbread pisze: 16 sie 2021, 23:38

darby maclerie to może Rorka? Mogłaby wyciągać Brianne na te mniej zaludnione zakątki plaży, by nieco się opaliła, bo ona przy ludziach się nie rozbierze, bo blizny :x
no powiem ci że Rorey też się trochę chowa przed światem, więc mogą się chować razem i zaprzyjaźniać 8) To jak będziesz chciała coś zagrać, wołaj na pw :hihihi:
babeczka
-
ODPOWIEDZ