yo — cm
about
Zebediah Fowler
Na pierwszy rzut oka nieobliczalny, może trochę przypalony, nadpobudliwy pretensjonalny nonszalancki dude, który zachowuje się jakby grał bez dubli w filmie o samym sobie i reszcie świata.
W środku szurnięty kryminalista bez skrupułów rozgrywający swoje interesy, gierki i przyjemności na szachownicy międzynarodowej gangsterki, wyposażony w broń palną, problemy osobowościowe, niejasną sprawę ze zniknięciem drugiej żony i jej nieprzewidywalną, niebezpiecznie węszącą teen-córcię.
Hedonista. Hazardzista. Kannabista. Krezus, nygus, raptus. Mama by odradzała, ojciec by zgłosił (gdyby był na bieżąco z problemami kilku biur detektywistycznych).
Handluje bronią, dragami, igra z poczuciem przyzwoitości i bezpieczeństwa, wymaga więcej od innych niż od siebie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Zebediah Fowler
Moje postacie raczej grzeczne, albo dzieciaki, ale jak on taki gangster, to pewnie odwiedza Shadow, więc mogę podrzucić Lisbeth na jakąś znajomość, bo ona tam kelneruje, chociaż nie jest najmilszą i najlepszą pracownicą :lol: jakbyś chciał kogoś jeszcze ode mnie to zapraszam <3
yo — cm
about
Divina Norwood pisze: 18 sie 2021, 11:32
Hejka Zebediah Fowler
Moje postacie raczej grzeczne, albo dzieciaki, ale jak on taki gangster, to pewnie odwiedza Shadow, więc mogę podrzucić Lisbeth na jakąś znajomość, bo ona tam kelneruje, chociaż nie jest najmilszą i najlepszą pracownicą :lol: jakbyś chciał kogoś jeszcze ode mnie to zapraszam <3
Dzięki dzięki, bardzo dobrze mieć piękną znajomą kelnerkę w Shadow (gdzie jak widzę trafiają wszyscy mieszkańcy :laugh: ) , pewnie wyjdzie jakaś sprawa i się zgłoszę bardzo chętnie!
ODPOWIEDZ