lorne bay — lorne bay
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Uzależniony od siłowni historyk prowadzący program w TV i totalnie nie ogarniający znaczenia słowa "wierność".
Just Chandler
Chandler urodził się i wychował w Lorne Bay, po studiach wyjechał do Edynburga. Prowadzi historyczny kanał na yt i ma swój program w TV, w którym jeździ po różnych miejscach na świecie i opowiada o ich historii. Jest uzależniony od siłowni i proteinowych shaków. Spoko z niego chłop tak w kilku słowach. Do Lorne Bay wrócił kilka dni temu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
catlady#7921
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Chandler Guillebeaux
Wpisz ładnie braciszka, którego kuźwa opuściłeś!!!!
I wbisz Bexley, której kuźwa serce złamałeś!!!!
Corvo bff skoro i tak już w karcie widnieje XD
I nie wiem czy chcesz kogoś innego :hm:
sumienny żółwik
alemalpa#7279
lorne bay — lorne bay
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Uzależniony od siłowni historyk prowadzący program w TV i totalnie nie ogarniający znaczenia słowa "wierność".
Kasper Guillebeaux pisze: 04 sie 2021, 10:41
Chandler Guillebeaux
Wpisz ładnie braciszka, którego kuźwa opuściłeś!!!!
I wbisz Bexley, której kuźwa serce złamałeś!!!!
Corvo bff skoro i tak już w karcie widnieje XD
I nie wiem czy chcesz kogoś innego :hm:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Z tego wychodzi jakby Czendi był naprawdę złym, rudym człowiekiem xd
Chcę jeszcze Sameen skoro jest jedyną osobą, która może go zabić xd Ale to coś wymyślę i Ci napiszę na DC jak wpadnę na jakiś sympatyczny pomysł xd
ambitny krab
catlady#7921
lorne bay — lorne bay
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There is no way to my heart, someone else still has it.
Chandler Guillebeaux
A nie jest? XDDDD
Dobrze, czekam co sobie wymyślisz z Sameen XD
sumienny żółwik
alemalpa#7279
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
Okej, to już wiem że przez Corvo może znać nie tylko Darby, ale i Willa! :lol: To także bff Bex, który kiedyś z nią był, więc nie wiem czy później nie wyjdą z tego jakieś dramy :hm: I nie wiem czy chcesz też Roo, ale jak coś wymyślisz, to ją dostaniesz 8)
promienny latawiec
-
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Jestem w związku z Twoim młodszym bratem! I zastanawiam się, czy my się lubimy? ;(
Pewnie masz trochę więcej doświadczenia w związkach, niż ja i pewnie widzisz, że z tej mąki chleba nie będzie - ciekawe czy nam o tym mówisz, czy może wolisz się nie mieszać! Ja zapewniam, że kocham Kasa, bo rzeczywiście tak jest, ale nie wiem czy czasami miłość to nie jest za mało.
Chandler Guillebeaux
sumienny żółwik
13#9694
ex-stewardessa, teraz — robi w Salsa bar&grill
26 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
I thought that
I was in heaven
But I was sure surprised
Heaven help me, I didn't see
The devil in your eyes
Chandler Guillebeaux
Hejka, przeleciałam pół globu żeby zniszczyć ci życie albo chociaż małżeństwo, tak jakby co. A poza tym to tak oficjalnie to pomagam wam w organizacji wesela, lovki <33 ;>
powitalny kokos
ktoś
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Chandler Guillebeaux to podrzucę ci Dottie i Prim <3
sumienny żółwik
.
ODPOWIEDZ