Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Francis Winfield
Najstarszy syn państwa Winfield. Jego rodzina posiada lokalną stocznię. Tak, jak każdy z jego rodzeństwa - został adoptowany. Był dwukrotnie żonaty, jego pierwsza żona została tragicznie zamordowana. Przed laty piastował urząd wiceburmistrza, ale później wyjechał z obecną żoną do USA. 3 lata temu zmarł jego syn, więc po roku żałoby wrócił do Lorne Bay. Uczęszczał do akademii Marynarki Wojennej i przed karierą polityczną, wiele lat poświęcał się tej wojskowej - między innymi w USA z ramienia ANZUS. Jest bardzo zasadniczym i pracowitym człowiekiem, ale przy tym niezwykle dba o to miasto i jego mieszkańców.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
Lilka
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Francis Winfield <3
Założę się, że w kartonie skrytym w starym pokoju Antka nadal znajduje się diskmen Francisa :lol:
Poza tym wielkie loffki z Nathanielem, bo panowie są od siebie wręcz uzależnieni ^^
Z Joną mogą się znać z jakiś bardziej prestiżowych imprez związanych z miastem. Może jakieś bale charytatywne, czy coś w ten deseń :3 Remigiusz daje fejm Lorne XDDD więc Francis mógłby go czasem prosić o udział w jakiś eventach, a Lucille i jej nieporadność może w końcu zwrócą uwagę burmistrza :3
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Anthony Huntington pisze: 03 sie 2021, 22:42
Francis Winfield <3
Założę się, że w kartonie skrytym w starym pokoju Antka nadal znajduje się diskmen Francisa :lol:
Poza tym wielkie loffki z Nathanielem, bo panowie są od siebie wręcz uzależnieni ^^
Z Joną mogą się znać z jakiś bardziej prestiżowych imprez związanych z miastem. Może jakieś bale charytatywne, czy coś w ten deseń :3 Remigiusz daje fejm Lorne XDDD więc Francis mógłby go czasem prosić o udział w jakiś eventach, a Lucille i jej nieporadność może w końcu zwrócą uwagę burmistrza :3
Niech Antek się odstosunkuje od diskmena Franka :/ No, ale ma szczęście, że Franciszek kocha tego swojego kuzyna :/
No i wiadomo, jakby się dało, to Franek już by polewał Shadow benzyną, żeby spalić to miejsce do cna :lol:
Z Joną mi pasuję, myślę, że oni nadali by się na kumpli, bo oboje są przykrzy :lol:
Remek pewnie sprawia, że Winfield ma migreny, ale no zaprasza go i cieszy się, Remek daje jakiś hajs na miejskie zabawy D:
No i Lucille pewnie zwróci uwagę, bo Franek nie może patrzeć, jak ktoś aż tak sobie nie radzi w życiu :faint:
sumienny żółwik
Lilka
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Tell me, father, which to ask forgiveness for: what l am, or what I'm not? Tell me, mother, which should I regret: what l became, or what I didn’t?
Witam serdecznie kolegę z pracy! :welcome: Jak wygląda nasza współpraca - dogadujemy się czy częściej idziemy na noże? Dałeś szansę staremu grzesznikowi czy skreśliłeś na starcie? :hm: Francis Winfield
powitalny kokos
Ryker
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Ryker Harris pisze: 09 sie 2021, 19:23
Witam serdecznie kolegę z pracy! :welcome: Jak wygląda nasza współpraca - dogadujemy się czy częściej idziemy na noże? Dałeś szansę staremu grzesznikowi czy skreśliłeś na starcie? :hm: Francis Winfield
Witam! Przepraszam, że mam takie mocne opóźnienie <3
Myślę, że Francisowi przede wszystkim zależy na tym, żeby w Lorne Bay było dobrze, więc raczej na początku nie był przekonany do Rykera z uwagi na jego przeszłość - wiadomo, ale nie utrudniał mu niczego, ani nie robił pod górkę na pewno, więc o ile Ryker dobrze wykonywał swoją pracę, to Francis nie miał zarzutów. On jest smutnym pracoholikiem, więc mimo wszystko praca z nim nie zawsze może być komfortowa :lol: Nie wiem, jak się do tego by Ryker odniósł, ale Winfield na pewno jest daleki od robienia jakiś zadym w ratuszu i bardzo pilnuje tego, by wszystko działało w nim, jak należy :hihihi:
sumienny żółwik
Lilka
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Przychodzę tutaj ze swoją Ginny, bo pracują w tym samym miejscu <3 choć ona to tylko zwykła sekretarka, ale mam nadzieję, że Francis będzie zadowolony z jej papierkowej roboty gdy teczki z papierami do podpisu będą przychodziły na czas? I raczej myślę tutaj, żeby nie było jakiś hot romansów (chociaż sama bym chciała hehhehss) ale może poza pracą zaczęłoby się między nimi tworzyć coś na kształt jakiejś przyjaźni, chociaż pewnie nadal będzie zwracała się do niego per burmistrzu :D Francis Winfield
Spoiler
:welcome:
powitalny kokos
Ginny
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Hejka Ginny Fitzgerald wybacz, że dopiero teraz, ale miałam ostatnie dni dość szalone, ale już jestem <3 Myślę, że jak Ginny będzie wykonywała swoje obowiązki solidnie, to Franek na pewno nie będzie się miał do czego przyczepić, bo on przede wszystkim skupia się na pracy :hihihi: Co zaś do naszych relacji, to hmm... myślę, że tu by mogło byc coś skomplikowanego, skoro Ginny to siostra Leona, który cóż... był związany z żoną Francisa, więc pewnie przez to na początku podchodziłby z rezerwą, ale też nie wiem, czy nie powinni się dłużej znać, bo Franek i Leon też znają się już dłuższy czas, więc myślę, że może nam się to poza pracą kierować w stronę przyjaźni, ale pewnie ze strony Winfielda byłaby na początku duża blokada z uwagi na ich powiązania :hihihi:
sumienny żółwik
Lilka
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Przychodzę po jakąś relację z górnej półki, co powiesz na bff? Julian jest dość wpływowym mieszkańcem, więc pewnie co jakiś czas lubi wspierać rozwój miasteczka i przelewa sumy na rzecz Rady Lorne Bay, a burmistrzem mogliby się tak spiknąć, że powstałaby z tego piękna przyjaźń. W gruncie rzeczy są do siebie podobni, a i Julian mógłby przebywać w Nowym Jorku na jakimś służbowym wyjeździe w tym samym momencie, co i Francis, więc tam mogliby się poznać <3


Francis Winfield
powitalny kokos
naleśnik puchaty
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Julian Crane pisze: 19 wrz 2021, 15:40
Przychodzę po jakąś relację z górnej półki, co powiesz na bff? Julian jest dość wpływowym mieszkańcem, więc pewnie co jakiś czas lubi wspierać rozwój miasteczka i przelewa sumy na rzecz Rady Lorne Bay, a burmistrzem mogliby się tak spiknąć, że powstałaby z tego piękna przyjaźń. W gruncie rzeczy są do siebie podobni, a i Julian mógłby przebywać w Nowym Jorku na jakimś służbowym wyjeździe w tym samym momencie, co i Francis, więc tam mogliby się poznać <3


Francis Winfield
Hejka <3
Jak najbardziej psuje mi ta propozycja, są w tym samym wieku i oboje w życiu nie mieli łatwo, więc są to bardzo dobre podstawy do pięknej męskiej przyjaźni. Rzeczywiście mogli pozna się w Stanach, może przez wspólnych znajomych, bo chcieli ich zapoznać, jako, że oboje są z Australii i od słowa do słowa kontakt się umacniał, więc teraz, jako, że oboje mieszkają w Lorne mogła z tego już wyniknąć właśnie ta przyjaźń i wspólne wsparcie :hihihi:
sumienny żółwik
Lilka
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Francis Winfield super! Jak coś Ci się zwolni to będę podrzucać Julka na rozgrywkę! <3
powitalny kokos
naleśnik puchaty
Burmistrz — Ratusz w Lorne Bay
38 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Burmistrz Lorne Bay, najstarszy syn właścicieli lokalnej stoczni. Jak wszyscy Winfieldzi, został adoptowany. Podwójnie żonaty - pierwsza żona została zamordowana, z drugą stracili dziecko w wyniku choroby, więc przestało im się układać.
Julian Crane pisze: 20 wrz 2021, 14:45
Francis Winfield super! Jak coś Ci się zwolni to będę podrzucać Julka na rozgrywkę! <3
Jasne, jak coś skończę, to się odezwę <33
sumienny żółwik
Lilka
ODPOWIEDZ