pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
Laurent Buchinsky
Były sierżant AFP, obecnie prywatny ochroniarz Audrey Bee Clark, o którym ona nie ma pojęcia.
Formalnie pomocnik w Sanktuarium. Nieformalnie donosiciel AFP o wszelkich podejrzanych osobach.
Cichy marudnik z dobermanem.
Alexander Dimitri Buchinsky
ojciec i głowa rodziny


Audrey Bee Clark
obiekt ochrony, teoretycznie koleżanka z pracy

Duncan Winchester
pokaż mi miasto

Lorcan Winchester
nie mów, że mnie znasz, a Ci pomogę

Ginger Hellwig
śliczne są lica twe wśród wisiorków,
szyja twa wśród korali

Julia Crane-Hale
powiedz mi czego nie lubisz, powiem Ci co ja lubię;
kobieta od sztuki, tajemnic i cwana żmija

Francis Winfield
pan burmistrz

Posy O'Brallaghan
jedyna osoba, która wie, że jestem ochroniarzem


Boris Asimov
unikam jak ognia, zbyt wiele wiem

Jebbediah Ashworth
sąsiad z piekła rodem

Peggy Sue Hitchhiker
ona myśli, że jestem diabłem wcielonym

Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
*.* *.* *.*
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
może nie powinniśmy się polubić, co, Laurent Buchinsky
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
Julia Crane-Hale pisze: 03 sie 2021, 11:33
może nie powinniśmy się polubić, co, Laurent Buchinsky
Jeżeli tak sobie pani życzy!

Choć, korzystając z inspiracji z Pani KP:
- faceci (umówmy się, nie tylko faceci) ją lubią, a ona przed małżeństwem żyła w rytmie rock&rolla, ogromną trudność sprawia jej dotrzymanie wierności małżeńskiej, z chęcią przystałaby na życie w poliamorycznym związku;
Moglibyśmy założyć, że pani mnie nie polubi, a ja może z początku bym chciał panią polubić, a potem się zdenerwuje... cokolwiek wyjdzie, będę zadowolony!

Możemy to nawet rozegrać, pani Julia Crane-Hale *.*
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
możemy to rozegrać od samego początku i zdecydować czy to będzie dobra inspiracja bo jak Julia się zapatrzy w te niebieskie oczy... Laurent Buchinsky
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
zagrałabym z tobą chętnie coś z czasu, kiedy jeszcze cię nie nienawidziłam (sprzed akcji z lamą i psem). mogę obiecać serpentyny dziwnych akcji

Laurent Buchinsky
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
peggy sue hitchhiker To zapraszam do gry!
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
dyrektor marketingu — Fox Studios Australia
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
dyrektora makretingu w branży filmowej, która otrzymała w spadku farmę po ciotce i teraz chciałaby ją sprzedać i wyjechać stąd hen daleko
Widzę, że Laurent Buchinsky również pochodzi z Sydney i od niedawna zamieszkuje farmę w Carnelian Land. Co Ty na to, żeby znali się z Lake jeszcze z rodzinnej miejscowości i żadne z nich nie ma pojęcia, że teraz są sąsiadami? Lake chyba go ozłoci jak zobaczy znajomą twarz kilka miesięcy od przeprowadzi do Lorne <3
powitalny kokos
.
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
Lake Donovan

Przepraszam za zwłokę, ale przez zawirowania w pracy ledwo mam czas na cokolwiek! Niedługo wrócę i będę bardziej aktywna!

Jestem za znaniem z wcześniej! I na pewno Laurent będzie musiał znaleźć jakiś sposób, żeby Lake zbyt wiele o nim nie mówiła, haha. Ale chętnie rozegrałabym takie ozłocenie swoją obecnością! Nie wiem tylko czy mamy ustalić jakieś głębsze szczegóły, czy pozostawić to "żeby wyszło w praniu"? <3
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
ODPOWIEDZ