Latarnik — Latarnia
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Bexley Sadlier
- Urodzona i wychowana w Lorne Bay
- Studiowala oceanologię w Cairns. Z wykształcenia jest biologiem morskim.
- Po studiach wróciła do Lorne Bay gdzie przez jakiś czas pracowała w firmie swoich rodziców. Po jakimś czasie wykupiła latarnie morską, wyremontowała ją i została latarnikiem.
- Kilka razy w tygodniu dorabia sobie jako instruktorka na strzelnicy
- Aktywna fizycznie
- Często bywa w kawiarniach, księgarniach, bibliotekach, restauracjach.
- Śpiewa, szkicuje, pisze - hobbystycznie
- Robi swoje przetwory, wybiera się też na polowania
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
alemalpa#7279
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Bexley Sadlier to teraz mi ładnie podsumuj co poustalałyśmy :hihi:
happy halloween
-
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
To my wiemy w sumie! Z Zoyą chodzą na brunche xd Raje myślę, że też może znać, bo ta jest eko frekiem i robi tą swoją inżynierię środowiska więc pewnie się jarają podobnymi klimatami i obstawiam, że Raja by pewnie układała w głowie plan awaryjny, że jak jej w życiu nie wyjdzie to zostanie pomocnikiem Bexley xd Nie wiem kogo jeszcze chcesz... może Inej :)

Bexley Sadlier
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
Latarnik — Latarnia
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
william henderson
O cię chuj XDD
William - No to tutaj tak. Poznali się kilka lat temu, zanim Bex poznała swojego męża, a zanim Will poznał Prim. Flirtowali ze sobą, zaczęli nawet ze sobą randkować, oficjalnie-nieoficjalnie spotykali się, byli parą-nie-parą. Ostatecznie jednak ze strony żadnego z nich nie było oficjalnej deklaracji, Bex poznała swojego przyszłego męża, zaczęła się z nim spotykać i zostali parą. William oficjalnie też zaczął się z kimś spotykać. Mimo rozstania-nie-rozstania pozostali przyjaciółmi. Często się ze sobą widują, pewnie nawet zbyt często, ale co zrobisz? Za bardzo kochają swoje towarzystwo, żeby z siebie rezygnować. Bexley wspierała (i nadal wspiera!!!!) Willa po tym jak jego małżeństwo się zakończyło. Will wspiera Bex w jej małżeństwie, w którym nie do końca jest szczęśliwa, bo zegar tyka, a ona nadal nie ma dzieci!! :(
Teraz przyjaźnią się nadal, może nawet mocniej niż kiedykolwiek!! Są takimi depresyjnymi przyjaciółmi, którzy mogą do siebie wbić o każdej porze dnia i nocy gdzie dyskutują o tym jakie życie jest niesprawiedliwe i beznadziejne. No i wspominają też to, że gdyby te kilka lat temu, któreś z nich oficjalnie się zdeklarowało to teraz byliby małżeństwem z dwójką dzieci.
Remi - W szkole Bexley złamała mu serce. On zaprosił ją na randkę, a ona niestety dała mu kosza, bo jednak już była zakochana w rudym Chandlerze. Kilka lat później ich ścieżki znowu się skrzyżowały. Są sąsiadami, Bexley bardzo często opiekuje się jego kotami, a psy wyprowadza razem ze swoimi i pewnie organizują dla psów playdates. No i pewnie sobie mogą nawet flirtować, a jak nadejdzie odpowiednia pora, to Bexley bardzo chętnie wybierze się z Remim na randkę, której nie mogła mu dać w liceum!
Z twoimi paniami w sumie nie pamiętam czy coś ustalałyśmy, więc jak mnie upomnisz to będę szczęśliwa i się rozpiszę!

Zoya Henderson
Tak, Zoya to jest znajoma, z którą raz na miesiąc wybiera się na brunch, albo na zakupy. Poznały się te kilka lat temu kiedy Bex umawiała się z Williamem. Kliknęło między nimi, więc zaczęły się spotykać częściej. Nie jest to jakaś przyjaźń wielka, ale na fabule rozwiniemy wątek jak obie będą płakać nad swoim obecnym nieszczęściem i nad tym jak pozwoliły odejść mężczyznom, których kochały.
Raja - tutaj, mimo różnicy wieku widzę BFF. Mogły się poznać w sumie jeszcze w liceum. W sensie jak Raja była w liceum. Mogła chodzić na strzelnicę na zajęcia, które prowadziła właśnie Bexley. Raja pewnie była ulubioną uczennicą Bex, więc sobie zaczęły gadać o pierdach i ogarnęły, że mają wiele wspólnego. Oczywiście byłoby to dziwne jakby się ze sobą spotykały jak Raja była jeszcze w liceum, więc ich przyjaźń mogła ewoluować dopiero jak spiknęły się może jakieś 3 lata temu? Raja szukała jakiejś fajnej miejscówki i kręciła się wokół latarni i wyszła na nią Bex z bronią, bo myślała, że to jakiś intruz. No i chuj, śmiechom nie było końca i zaczęły się przyjaźnić XD
Nie wiem czy chcę Inej XDDD Aczkolwiek miło byłoby z nią zagrać postacią, która nie wie czym Inej się naprawdę zajmuje XD
ambitny krab
alemalpa#7279
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Bexley Sadlier pisze: 02 sie 2021, 19:01
william henderson
O cię chuj XDD
William - No to tutaj tak. Poznali się kilka lat temu, zanim Bex poznała swojego męża, a zanim Will poznał Prim. Flirtowali ze sobą, zaczęli nawet ze sobą randkować, oficjalnie-nieoficjalnie spotykali się, byli parą-nie-parą. Ostatecznie jednak ze strony żadnego z nich nie było oficjalnej deklaracji, Bex poznała swojego przyszłego męża, zaczęła się z nim spotykać i zostali parą. William oficjalnie też zaczął się z kimś spotykać. Mimo rozstania-nie-rozstania pozostali przyjaciółmi. Często się ze sobą widują, pewnie nawet zbyt często, ale co zrobisz? Za bardzo kochają swoje towarzystwo, żeby z siebie rezygnować. Bexley wspierała (i nadal wspiera!!!!) Willa po tym jak jego małżeństwo się zakończyło. Will wspiera Bex w jej małżeństwie, w którym nie do końca jest szczęśliwa, bo zegar tyka, a ona nadal nie ma dzieci!! :(
Teraz przyjaźnią się nadal, może nawet mocniej niż kiedykolwiek!! Są takimi depresyjnymi przyjaciółmi, którzy mogą do siebie wbić o każdej porze dnia i nocy gdzie dyskutują o tym jakie życie jest niesprawiedliwe i beznadziejne. No i wspominają też to, że gdyby te kilka lat temu, któreś z nich oficjalnie się zdeklarowało to teraz byliby małżeństwem z dwójką dzieci.
Remi - W szkole Bexley złamała mu serce. On zaprosił ją na randkę, a ona niestety dała mu kosza, bo jednak już była zakochana w rudym Chandlerze. Kilka lat później ich ścieżki znowu się skrzyżowały. Są sąsiadami, Bexley bardzo często opiekuje się jego kotami, a psy wyprowadza razem ze swoimi i pewnie organizują dla psów playdates. No i pewnie sobie mogą nawet flirtować, a jak nadejdzie odpowiednia pora, to Bexley bardzo chętnie wybierze się z Remim na randkę, której nie mogła mu dać w liceum!
Z twoimi paniami w sumie nie pamiętam czy coś ustalałyśmy, więc jak mnie upomnisz to będę szczęśliwa i się rozpiszę!
No i na taki długi wpis mogę odpisać, że no dokładnie, tak było! A panny mam za młode, dlatego nie wpadły, więc może kiedyś dla nich jeszcze ogarniemy, na razie masz panów :hihi:
happy halloween
-
Latarnik — Latarnia
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
william henderson
No i fantastycznie <3
ambitny krab
alemalpa#7279
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
Dzień dobry! Jako, że mam pozwolenie na broń, to zapewne dość często przychodzę na strzelnicę, żeby ćwiczyć (o ile w ogóle znajdę chwilę czasu). Ale ze względu na to, że dopiero co przyjechałem do miasta, to pewnie jestem kimś zupełnie nowym, więc pewnie prosiłbym o relację od zera lub prawie zera *.*

Bexley Sadlier
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
Latarnik — Latarnia
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Laurent Buchinsky Dobry wieczór! Odpisuje ze spóźnionym zapłonem, ale oficjalnie jestem na urlopie, więc jest jak jest :lol:
Dobra, pozwoliłam sobie przeczytać KP czego w sumie nigdy nie robię xd skoro Laurent jest całkiem nowy to proponowałabym zagrać coś na strzelnicy. Od początku, żeby sprawdzić gdzie poniosą nas fantazje i wena xd albo możemy uznać, że wpadli na siebie kilka dni temu na strzelnicy. No i to nie było tak, że wpadli na siebie przypadkowo, ale może Laurent żeby przełamać nieco rutynę, uznał, że sobie potrolluje biedna Bexley i sprawdzi czy ta rzeczywiście zna się na rzeczy. No i zapisał się do niej na lekcje zgrywając kompletnego nowicjusza i trochę planował jej utrzeć nosa, ale wyszło na to, że jednak Sadlier dużo o strzelaniu wie. Nie jest jednak bezbłędną więc jak zdarzały się jakieś wpadki to Laurent nie miał problemów ze zwróceniem jej uwagi. Było to raczej takie urocze przekomarzanie się niż chamskie komentarze. No i ostatecznie oboje się przy tym dobrze bawili i Laurent kontynuuje "naukę" u niej i rozegralabym np trzecią czy czwartą lekcję gdzie już wyznaje jej prawdę, że tak naprawdę to on potrafi strzelać i byśmy zobaczyli gdzie to wszystko nas poniesie? Chyba, że masz coś innego to dawaj :lol: :oops:
ambitny krab
alemalpa#7279
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
Droga Bexley Sadlier !

Nic się nie stało! Cieszę się, że moja propozycja Cię zainteresowała. Jak dla mnie pomysł jest mega! Może nie tyle, żeby utrzeć nosa Sadlierowej, ale żeby zwyczajnie mieć choćby 5 minut ubawu jak ktoś bierze go za nowicjusza. Więc przekomarzanie się jak najbardziej mi odpowiada!

Jestem chętna na taką "czwartą"/którąś lekcję!

Mam nadzieję, że coś wkrótce zagramy, bo nie mogę się doczekać *.*
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
Latarnik — Latarnia
34 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Laurent Buchinsky
Fantastycznie! Jak będziesz miała ochotę na grę to uderzaj do mnie śmiało na PW albo DC <3
ambitny krab
alemalpa#7279
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
dzien dobry Bexley Sadlier, witam z Rustym, możemy być stałymi klientami jednej kawiarni i bić się o ostatniego muffina, pozdrawiam
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Cześć Bexley Sadlier , czy istnieje szansa, że możemy być przyjaciółkami jeszcze z liceum? :hm: Co prawda większość życia byłaby to taka przyjaźń na odległość - listy, e-maile, telefony, skype, ale może? :hm: Wiek podobny, obie są stąd, tyle że Leonie nieco za długo się po świecie błąkała... :roll:
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
ODPOWIEDZ