40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
dominic westwood
Wierny tylko Starej Damie, 40-letni rozwodnik i wielbiciel szybkich samochodów, pięknych kobiet a także małych psów. Walczy o życie ojca, ale nie dba o siebie wypalając po kilkanaście papierosów dziennie. Świetnie tańczy i nieźle gotuje, chociaż nie lubi spędzać w kuchni za wiele czasu. Uśmiechnięty nawet, kiedy jest wqrwiony do zenitu, więc uważaj. CEO w Accor Pacific. Właściciel Pullmana w Port Douglas i dwóch hoteli tej sieci w Brisbane. Ex-mistrz świata i reprezentant Włoch z roku 2006, ex-mistrz Włoch z sezonu 2011/2012 i 2004/2005, ale ten tytuł zabrali mu przez aferę Calciopoli. Ex-mąż królowej wybiegów fashion weeków w znienawidzonym Milano i na świecie.
nieślubna córka i jedyne dziecko Dominica


IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
dominicky
30 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
You saved me life….Not forever, not for good. Probably just temporarily. But you saved my life, and now I’m yours. The me that’s me right now is yours. Always.
Hej Dominic Westwood ! Może nie wpadam z konkretnym pomysłem, ale myślę, że chcę tu coś dla mojej Posy. Europejskie drużyny nie są jej znane, Australijskie gwiazdy również, wiec huh, świeży start… na pewno nie patrzyłaby na niego jak na gwiazdę! Za to mogli się poznać albo w barze albo w szpitalu! Skoro jego ojciec ma problemy ze zdrowiem to Josie w pewnym momencie mogła być jego lekarką :hm: <3
ambitny krab
nie#5225
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
Josephine Hirsch pisze: 02 sie 2021, 07:41
Hej Dominic Westwood ! Może nie wpadam z konkretnym pomysłem, ale myślę, że chcę tu coś dla mojej Posy. Europejskie drużyny nie są jej znane, Australijskie gwiazdy również, wiec huh, świeży start… na pewno nie patrzyłaby na niego jak na gwiazdę! Za to mogli się poznać albo w barze albo w szpitalu! Skoro jego ojciec ma problemy ze zdrowiem to Josie w pewnym momencie mogła być jego lekarką :hm: <3
Josephine Hirsch jeśli kilka lat temu pracowała jeszcze w Seattle, to mogli spotkać się nawet tam, bo Dominic spędził w mieście trochę czasu :roll: i wtedy mógłby dowiedzieć się, że Josephine jest tutaj i pracuje w lokalnym szpitalu, to wtedy uderzałby po pomoc dla ojca :hm: Co myślisz? <33
ambitny krab
dominicky
ODPOWIEDZ