27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Zarobiłam kupę kasy na powieściach erotyczno-fantastycznych, a teraz pławię się w luksusach, kocham swoje życie, wszystkich partnerów i partnerki oraz czerwone, wytrawne wino.
Tuesday Robbins
Naczelna skandalistka i gwiazda tego grajdołka; gdy miała dwadzieścia dwa lata, zostawiła wieloletniego chłopaka przed ołtarzem, by na motocyklu uciec z nieznajomym do Sydney. Tam zaczęła pisać nietypowe książki o orkach, elfach, wampirach, niziołkach - wszelkiego rodzaju mitycznych istotach, okraszone niewybrednym humorem i sporą dawką erotyki. Po latach wróciła, inna, odmieniona, lubi chłopców i dziewczynki (szczególnie tych, którzy opuszczają jej mieszkanie zanim zdąży się obudzić), mocny alkohol, szybkie samochody i podróże. Dzieci nie lubi, ale może kiedyś zasponsoruje jakieś przedszkole żeby ta niechęć się jakoś wyrównała.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
JEZU JAKA FAJNA TUESDAY! <3 <3 <3 Tuesday Robbins przyszłam po coś super dla Dianki!
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Zarobiłam kupę kasy na powieściach erotyczno-fantastycznych, a teraz pławię się w luksusach, kocham swoje życie, wszystkich partnerów i partnerki oraz czerwone, wytrawne wino.
Diana Puchalska pisze: 02 sie 2021, 12:09
JEZU JAKA FAJNA TUESDAY! <3 <3 <3 Tuesday Robbins przyszłam po coś super dla Dianki!
Diana Puchalska, potrzebuję zamężnej koleżanki, która zrozumie bóle i gorączki bogaczki, mogę cię prowokować do tych Twoich nagłych wyjazdów z domu i zostawiania męża na tygodnie i on to pewnie mnie nie lubi, bo Ci pomagam jeszcze bardziej usamodzielnić, może nawet zaproponowałam, że jak chcesz to możesz u mnie zamieszkać, mój dom jest duży, ma wiele pokoi, miejsce dla Ciebie na pewno się w nim znajdzie,
a poznać się mogłyśmy dopiero w Lorne Bay, ale i gdzieś w świecie czy to na bankiecie czy w restauracji Twojego męża, w końcu nie boje się wydać kupę kasy, a i tam pewnie zostawiłam niemałą sumkę
razem pijemy winko, razem szukamy facetów (na razie może tylko dla mnie, ale w przyszłości kto wie), ale się przyjaźnimy, chociaż dla wielu ludzi może się wydawać, że jest to bardzo powierzchowna przyjaźń, związana tylko i wyłącznie ze stanem materialnym, a nie dlatego, że naprawdę pałamy do siebie wielką sympatią :fox:
powitalny kokos
nick
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Tuesday Robbins
Borzu kochany, Jarka na pewno czyta jej książki w wannie :lol: Zapytana zaprzeczy, może nawet sama Tuesday nie wie, ale musimy się znać, by pewnego dnia się wygadała :hihihi:
ambitny krab
m.
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Zarobiłam kupę kasy na powieściach erotyczno-fantastycznych, a teraz pławię się w luksusach, kocham swoje życie, wszystkich partnerów i partnerki oraz czerwone, wytrawne wino.
Yara Vanderberg pisze: 02 sie 2021, 13:03
Tuesday Robbins
Borzu kochany, Jarka na pewno czyta jej książki w wannie :lol: Zapytana zaprzeczy, może nawet sama Tuesday nie wie, ale musimy się znać, by pewnego dnia się wygadała :hihihi:
Yara Vanderberg, może zrobię jakiś wieczorek literacki coby trochę podbudować swoje zajebiście wielkie ego i Ci dam autograf, może właśnie w shadow, w końcu taka literatura pasuję do tego typu lokali, a nie spokojnych kawiarenek czy bibliotek
ogólnie to pewnie tam się często zjawiam, zalewam w trupa, opowiadam o sobie, chętnie zdradzę pięknej kelnerce kilka swoich sekretów, może spróbuje zaprosić na randkę, nie wiedząc, że ona kobiet nie lubi, A SZKODA!!!!!
powitalny kokos
nick
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Tuesday Robbins pisze: 02 sie 2021, 13:44
Yara Vanderberg, może zrobię jakiś wieczorek literacki coby trochę podbudować swoje zajebiście wielkie ego i Ci dam autograf, może właśnie w shadow, w końcu taka literatura pasuję do tego typu lokali, a nie spokojnych kawiarenek czy bibliotek
ogólnie to pewnie tam się często zjawiam, zalewam w trupa, opowiadam o sobie, chętnie zdradzę pięknej kelnerce kilka swoich sekretów, może spróbuje zaprosić na randkę, nie wiedząc, że ona kobiet nie lubi, A SZKODA!!!!!
Och, nawet nie wiesz jak bliska byłam, by wpisać w tej rubryczce :swing both ways :lol: jak Tuesday nie przestanie być taka urocza nawet zalana jak ruski czołg, to kto wie ^^ Jarka też popija w pracy więc wiesz!
ambitny krab
m.
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
ja myślę że one z Julką powinny razem konie kraść, robić współpracę a pewnego dnia zapomnieć się sama wiesz jak :hahaha:

Tuesday Robbins
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Tuesday Robbins, może jakieś wspólne imprezki? W ogóle dawaj, niech dziewczyny znają się od dzieciaka :frog:
towarzyska meduza
.
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Tuesday Robbins, to co z tym redagowaniem opowiadań? Może też jakaś recenzja czy coś? :lol:
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Tuesday Robbins

Hi :fox:


Ja to bym Lulkę na te klubowe damskie hook-upy zgłosiła *.*
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
ODPOWIEDZ