34 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Nie panuje nad nałogiem i ranię wszystkich, którzy chcą mi jakkolwiek pomóc.
Hugo Kidman
jestem znany w internetach, bo moją biżuterię nosi Kim Kardashian, sprzedałem duszę diabłu za alkohol od którego nie mogę się uwolnić, samotnik nie z wyboru, ale przez wredną mordę
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
cattitude#5494
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
zaszyła się na farmie, by pomagać rodzicom w stadninie i pozbierać swoje życie do kupy
cześć, chcesz może któregoś mojego pana na jakiegoś kumpla? (dawsey carleton, finnegan broussard), ewentualnie melis? Hugo Kidman
ambitny krab
martyna
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Babe, there's something wretched about this, something so precious about this. Oh what a sin.
No hej braciszku, ja tu tylko obieram naszą relkę c:
sumienny żółwik
maximoff
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Ludzkie piękno, może być wyjątkowo niebezpieczne...
Witaj. Tak się składa, że uwielbiam błyskotki, a wybornego alkoholu u mnie pod dostatkiem ;> - Hugo Kidman
powitalny kokos
Sara
34 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Nie panuje nad nałogiem i ranię wszystkich, którzy chcą mi jakkolwiek pomóc.
melis huntington myślę, że do kompletu dla Hugo najlepszy byłby Finnegan
Hugo ma się za życiowego nieudacznika, który tak naprawdę po prostu się stoczył, bo jubilerskiego sukcesu nie można mu odmówić. Jego relacja z Finnem może dobrze wpływać na jego ego, bo chociaż nigdy nie przyzna tego na głos to myśli sobie, że nie chciałby żyć tak jak on. Z drugiej jednak strony obstawiam, że pewnie za każdym razem pomaga mu naprawić kuter i mimo wszystko zawsze ma rozwiązanie na wszystkie problemy. Finn może jako pierwszy zauważył, że Kidman ma problemy? Pierwsze objawy depresji mogły mu zapalić w głowie lampkę i pewnie to jego gderanie sprawiło, że H w końcu zapisał się na terapię?

viggo kidman dobrze, że ta moja kanapa taka wygodna ;)

Saraya Verrone uhh... widzę, że to takie nazwisko, że lepiej nie zadzierać. myślę jednak, że wszystko zaczęło się od zamówienia Sary i specjalnej dostawy do jej klubu. Hugo mógł tam sporo przesiadywać, ale przestał odwiedzać takie miejsca ze względu na alkohol. Może tym razem to Sara postanowiła podejść do niego, bo dawno go u niej nie było?
powitalny kokos
cattitude#5494
właścicielka — the tea atelier
29 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Była w niej miękkość jedwabiu i szorstkość wełny. Oraz dużo zbłąkanego błękitu, przypominającego kwiaty polnych ostów.
cześć Hugo Kidman, tak sobie pomyślałam, że może jakiś czas temu (może jeszcze przed tym, jak Hugo wpadł w alkoholizm i zaczął zaniedbywać własny biznes) babcia Westwood, Anne przyszła do mężczyzny, z prośbą, aby wykonał dla niej biżuterię z kamieni szlachetnych, które miała jeszcze od swoich rodziców i chciała zachować je jako pamiątkę, ale w nieco innej postaci? Naturalnie wszystko się przeciągnęło, najpierw ze względu na Hugo, a potem śmierć Anne, ale może niedawno Kidman przypomniałby sobie o tym zamówieniu i w tym celu skontaktował z Corą? :hm:
wystrzałowy jednorożec
-
ODPOWIEDZ