32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Ugotuje prawie wszystko, jest w połowie Szkotem, lubi śpiewać, co niekoniecznie mu wychodzi, jeszcze nikogo nie otruł!
David Walters
Kucharz z powołania, nikogo nie otruł, więc chyba jest ok. Lubi się śmiać, jest optymistą, szanuje spokój i ciszę, ale jak trzeba, przywali w zęby w obronie słabszych. Pójdziesz z nim na kielicha, na zaplecze na papierosa, do biblioteki, albo na karaoke (co może się źle skończyć dla Twojego słuchu).
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Kiren#7898
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
:welcome:
W relacjach Clementine rzuciło mi się w oczy, że David jest w tym samym wieku. Tak się składa, że i Gwen ma tyle samo lat, więc przychodzę znać się ze szkolnych lat :jupi: I w sumie mam plan! Gwen miała męża, Charlie też był w tym samym wieku, ale dwa lata temu zginął w wypadku. A gdyby tak on i Dave byli bardzo dobrymi kumplami? 8) Wtedy i nasza dwójka dobrze by się znała, a przed laty, kiedy to jeszcze rodzice Gwen prowadzili pub, którym teraz zarządza ona i jej rodzeństwo, Dave mógł czasem próbować swoich sił na zapleczu (chociaż wiadomo, w grę wchodziło barowe żarcie). Do dziś się lubią, szanują, taka historia, no i jeśli kielichy lub fajki na zapleczu, to tylko w Moonlight <33 David Walters
edit: a na podstawie powyższej historii, to ja chętnie zgłoszę się na poszukiwania przyjaciółki <3
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Ugotuje prawie wszystko, jest w połowie Szkotem, lubi śpiewać, co niekoniecznie mu wychodzi, jeszcze nikogo nie otruł!
Oooo, super <3
Bardzo mnie ucieszyła Twoja wiadomość i relacja, jaką proponujesz. To bardzo ważna postać dla Davida i naprawdę jest dla niego super bliską osobą, jak pisałam w poszukiwaniach - bez podtekstów uczuciowych, po prostu coś w rodzaju pokrewnych dusz, o :)

Gwen Fitzgerald
powitalny kokos
Kiren#7898
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
David Walters skoro masz taką relkę z Gwen, to podrzucam Bena na kumpla, bo on się z nią i jej martwym facetem od szkolnych czasów trzymał, więc totalnie mogli stanowić zgraną paczkę :hihihi:
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Ugotuje prawie wszystko, jest w połowie Szkotem, lubi śpiewać, co niekoniecznie mu wychodzi, jeszcze nikogo nie otruł!
Jak dają, to biorę! *.*

Nie no, serio. Bardzo mnie to cieszy i pasuje mi to idealnie :jupi:

benjamin hargrove
powitalny kokos
Kiren#7898
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
No to fantastycznie <3 David Walters
ODPOWIEDZ