21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje prawo i pracuje jako kelnerka w Hungry Hearts. Poza tym żyje życiem z amerykańskich seriali i wcale nie czuje się dorosła.
Sophie Hastings
Sophie urodziła się w Cairns, ale całe życie spędziła w Lorne Bay, gdzie samotnie wychowywała ją mama. Jest uparta i ambitna, studiuje prawo i kelneruje w Hungry Hearts, bo wynajmuje z przyjaciółką mieszkanie i chce utrzymywać się sama.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
scarlett
27 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Jest taki rodzaj ludzi, do których należałoby strzelać, zanim powie się im dzień dobry. Choć z drugiej stromy nie są warci nawet kuli, która ich zabija.
No cześć ^^
powitalny kokos
Christopher
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
jestem księdzem proboszczem, ale wierzę jedynie w siebie i pieniądze
podrzucam księdza!

Sophie Hastings
powitalny kokos
enchante #8234
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje prawo i pracuje jako kelnerka w Hungry Hearts. Poza tym żyje życiem z amerykańskich seriali i wcale nie czuje się dorosła.
Christopher Hale, to kiedy chcesz mi pomóc w nauce? ^^ Postaram się skupić!

Sweeney Pollard i ksiądz, i Zocha to trudne charaktery. Sophie bywa w kościele tylko wtedy, gdy czasem zmusi ją do tego babcia, ale myślę, że przy jednej z takich okazji mogła mieć jakąś spinę z księdzem, a co :lol:
ambitny krab
scarlett
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
Sophie Hastings słoneczko, oczko w głowie Ty moje <33
ambitny krab
dominicky
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje prawo i pracuje jako kelnerka w Hungry Hearts. Poza tym żyje życiem z amerykańskich seriali i wcale nie czuje się dorosła.
Wisisz mi duuużo prezentów :roll: Dominic Westwood
ambitny krab
scarlett
40 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Nie może być dla kobiety większej udręki niż mężczyzna, który jest tak dobry, tak wierny, tak kochający, tak niepowtarzalny i który nie oczekuje żadnych przyrzeczeń. Po prostu jest i daje jej pewność, że będzie na wieczność. I boisz się tylko, że ta wieczność [...] będzie krótka.
Sophie Hastings pisze: 02 sie 2021, 00:00
Wisisz mi duuużo prezentów :roll: Dominic Westwood
Sophie Hastings zaczynam się bać ile :faint: nie zbankrutuję mam nadzieję :hihi: <33
ambitny krab
dominicky
ODPOWIEDZ