30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Evan James
Chłopak stąd. Zapalony surfer i opiekun zwierzaków w Oceanarium. Od niedawna zaręczony
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Reiven
30 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
No cześć! Biorąc pod uwagę, że się znamy, zapewne kojarzysz też moją siostrę Rue Byrnes, prawie byłego męża finnegan broussard oraz innych ludzi, z którymi Penny utrzymuje dobry kontakt. Mam nadzieje, że nie obrazisz się na nią śmiertelnie, kiedy pewne sprawy wyjdą na jaw, a co będzie - zobaczymy na fabule. :hihi:

Evan James
powitalny kokos
nick
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
Hej, hej, skoro jest stąd, to jest spore prawdopodobieństwo, że zna Billie, zwłaszcza, że są w tym samym wieku <3 A do wspólnego surfowania mogę również polecić austina <3
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Hejo Evan James! A my się pewnie znamy z pracy, bo Jedda jest weterynarzem w oceanarium <3
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
30 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Penny Byrnes pisze: 28 lip 2021, 22:27
No cześć! Biorąc pod uwagę, że się znamy, zapewne kojarzysz też moją siostrę Rue Byrnes, prawie byłego męża finnegan broussard oraz innych ludzi, z którymi Penny utrzymuje dobry kontakt. Mam nadzieje, że nie obrazisz się na nią śmiertelnie, kiedy pewne sprawy wyjdą na jaw, a co będzie - zobaczymy na fabule. :hihi:

Evan James
Tylko znamy? :P No wiesz, przecież ja Cię kocham całym sercem, dziecko Twoje na barana noszę, a Ty "się znamy" Penny Byrnes

billie winfield pisze: 30 lip 2021, 00:35
Hej, hej, skoro jest stąd, to jest spore prawdopodobieństwo, że zna Billie, zwłaszcza, że są w tym samym wieku <3 A do wspólnego surfowania mogę również polecić austina <3
Z Billie może chodził razem do szkoły i do tej pory utrzymują ze sobą kontakt. Taka wielowieloletnia przyjaźń? A Austin wygląda na dobrego kumpla. Zaczęło się od jakiejś rywalizacji na falach, a potem poszli na piwo i od tamtej pory są kumplami, choć zdarza im się rywalizować. Co Ty na to billie winfield

Jedda Corrente pisze: 30 lip 2021, 21:40
Hejo Evan James! A my się pewnie znamy z pracy, bo Jedda jest weterynarzem w oceanarium <3
Jedda Corrente to jak razem pracują, to się na pewno kolegują, bo Evan to taki spoko gościu, który większość ludzi lubi i łatwo się z nim dogadać :)
powitalny kokos
Reiven
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Evan James no I super! przyjdę kiedyś po grę! <3
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
ODPOWIEDZ