studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
wybacz mi to strasznie zaćmienie mózgu w kdkp, ale skoro Ryder zna się z Lyrą od dłuższego czasu, to ja też z nim wpadam! Albert Raynott
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Cześć Albert Raynott, bracie mojej przyjaciółki Lyra Raynott :welcome:
Właściwie to nie jestem pewna, czy wiem o Twoim istnieniu... :hm: Może to wykorzystamy i wpakujemy Alberta i Chandrę w jakieś niezręczności? Im bardziej skomplikowana relacja, tym lepiej! Chętnie namieszam w życiu Raynott'ów :evil:
chandra ginsberg
◠‿◠
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Lyra Raynott a kiedy brat dostanie oficjalne zaproszenie do gry? :hihihi:

Raine Barlowe w ramach pokuty obejrzyj kilka razy intymne sceny Lannisterów, żeby wyleczyć się z incestów i wtedy porozmawiamy o wybaczeniu :lol: A co się tyczy Rydera, Albert nie jest z tych nadopiekuńczych braci, którzy krzywo patrzą na każdego kawalera, który kręci się obok siostry, więc myślę, że mogą mieć pozytywną relację. Tym bardziej, że Albert też nie jest jakiś super rozgarnięty, więc nawet podczas tych kilku przelotnych spotkań mogli nawiązać nić porozumienia :hm:

Chandra Ginsberg hm, jeśli odpowiadałoby ci to, żeby na początek pójść w coś negatywnego, to mogłybyśmy ugryźć to w taki sposób, żeby poznali się przez jego pracę. Albert mógł któregoś razu zajmować się jej włosami, przy czym zupełnie nie potrafiliby się ze sobą dogadać. Jej nie odpowiadałyby jego metody pracy, mogłaby go pouczać i złośliwie wszystko komentować, podczas gdy on posyłałby jej mordercze spojrzenia, a kiedy nerwy zaczęły mu puszczać, pewnie w końcu wdał się w pyskówkę z nią i na koniec wyprosił ją z salonu z w połowie niedokończoną fryzurą. A zatem byłaby uzasadniona niechęć z obu stron, która na pewno stałaby się kłopotliwa, gdy oboje odkryliby już kim to drugie jest dla Lyry. Chyba, że wolałabyś wystartować od czegoś pozytywnego i masz na to jakiś ciekawy pomysł to chętnie go wysłucham, bo mi niestety nic do głowy nie przyszło :hm:
Pysiule
Edyta
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Albert Raynott pisze: 17 sie 2021, 20:36
Raine Barlowe w ramach pokuty obejrzyj kilka razy intymne sceny Lannisterów, żeby wyleczyć się z incestów i wtedy porozmawiamy o wybaczeniu :lol: A co się tyczy Rydera, Albert nie jest z tych nadopiekuńczych braci, którzy krzywo patrzą na każdego kawalera, który kręci się obok siostry, więc myślę, że mogą mieć pozytywną relację. Tym bardziej, że Albert też nie jest jakiś super rozgarnięty, więc nawet podczas tych kilku przelotnych spotkań mogli nawiązać nić porozumienia :hm:
ale czemu od razu tak mocno, no? :lol:
super, pasuje, Ryder pewnie mówi Albertowi żartobliwie, że będzie jej pilnował i wybierał odpowiednich kawalerów!
ryder fitzgerald
nata#9784
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
Albert Raynott już wysyłam sowę! 8) ^^
lyra raynott
Ola
aktorka/sprzedawca lodów — the little ice cream shop
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
Albert Raynott pisze: 17 sie 2021, 20:36
hm, jeśli odpowiadałoby ci to, żeby na początek pójść w coś negatywnego, to mogłybyśmy ugryźć to w taki sposób, żeby poznali się przez jego pracę. Albert mógł któregoś razu zajmować się jej włosami, przy czym zupełnie nie potrafiliby się ze sobą dogadać. Jej nie odpowiadałyby jego metody pracy, mogłaby go pouczać i złośliwie wszystko komentować, podczas gdy on posyłałby jej mordercze spojrzenia, a kiedy nerwy zaczęły mu puszczać, pewnie w końcu wdał się w pyskówkę z nią i na koniec wyprosił ją z salonu z w połowie niedokończoną fryzurą. A zatem byłaby uzasadniona niechęć z obu stron, która na pewno stałaby się kłopotliwa, gdy oboje odkryliby już kim to drugie jest dla Lyry. Chyba, że wolałabyś wystartować od czegoś pozytywnego i masz na to jakiś ciekawy pomysł to chętnie go wysłucham, bo mi niestety nic do głowy nie przyszło :hm:
Chandra dopiero w lipcu pojawiła się w Lorne, więc salon fryzjerki mógłby być jednym z pierwszych miejsc, które odwiedziła, bo w końcu tylko fachowcy wiedzą, jak najlepiej dbać o jej delikatne włosy. Kupuję Twój pomysł w całości i w ogóle chętnie bym to rozegrała (bo nie ukrywam, że zależy mi na relacjach nie tylko na papierze)! :evil:
chandra ginsberg
◠‿◠
fryzjer — DS Hair & Makeup
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
jeśli akurat nie zajmuje się czyimiś włosami, to pewnie zajęty jest randkowaniem z Carlie
Ryder Fitzgerald dla skuteczności, sorki :lol: Ok, ale niech w razie co liczy się z tym, że Albert przyjdzie do niego z reklamacją, jeśli Lyra przedstawi mu kiedyś nieodpowiedniego kawalera :hm:

Chandra Ginsberg w takim razie mamy ustalone i ja też wolę grać niż mieć relacje tylko na papierze, więc jak tylko ogarnę się z paroma rzeczami to odezwę się do ciebie w sprawie gry! :exited:
Pysiule
Edyta
właściciel winiarni w cairns — Bouteille d'Or
32 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel winiarni, mieszkający od ponad pięciu lat w Cairns. Rok temu poślubił dziewczynę, która niemalże doszczętnie ogołociła jego majętny portfel i zniknęła bez słowa. Teraz spotykają się w Lorne Bay, więc postanawia zatrzymać się na farmie brata i odzyskać skradzione pieniądze.
jest różnica wieku między panami ale przyda się zaufany fryzjer w lorne, gdy fletch pojawia się od święta w mieście i w pośpiechu nie ogarnie swojej czupryny :lol: teraz zatrzyma się w mieście na dłużej, więc będzie wpadał częściej!

Albert Raynott
powitalny kokos
marta
ODPOWIEDZ