22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
tylko raz powiedz tak
a zacznie się początek
sam sobie dajesz znak
wybierasz drogi proste
Esther Miller
Świeża stewardessa, posiadająca 4 starsze siostry... czy potrzeba mówić więcej?
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
gosia
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Never regret anything that made you smile.
Kocham Cię całym sercem, fantastyczna osobo! Kochaj mnie również! <3
niesamowity odkrywca
milo#6233
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
tylko raz powiedz tak
a zacznie się początek
sam sobie dajesz znak
wybierasz drogi proste
Kocham najmocniej na świecie <33 nawet jak się nie widzimy w cholerę czasu to nie dajesz mi spokoju...

holly washington
niesamowity odkrywca
gosia
sekretarka — WINSTON & STRAWN
25 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Sekretarka w kancelarii, narzeczona, bliźniaczka. Często mylona z Mavis. Chętnie pomaga w papierkach, często zabiera własną pracę do domu.
Moje baby najmłodsze, najsłodsze i najukochańsze!! <33

Esther Miller
wystrzałowy jednorożec
Martyna
30 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Aktorka, najlepsza żona na świecie a niedługo mama małych bąbelków
Puci puci, Esther malutka <3 Jak byłaś mała to cię woziłam w wózku dla lalek, pozdrawiam
Esther Miller
ambitny krab
juzka
przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Kocham, kocham, kocham i jeszcze raz kocham.

Esther Miller
wystrzałowy jednorożec
Martyna
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
tylko raz powiedz tak
a zacznie się początek
sam sobie dajesz znak
wybierasz drogi proste
Maddie Miller, czyzby moja ulubiona siostra? :pleading:

Molly Finnigan, czasami zapominam, że jesteś starsza niż dinozaury, dzięki za przypomnienie, siostrzyczko <33

Stella Cowen, niby kochasz, ale nie zauważasz jak mnie w mieście nie ma </3 :laugh: w szkole pewnie razem z holly washington nieźle się męczyłyście, żeby wyciągnąć mnie na jakąś imprezę, bo przecież musiałam się uczyć, żeby latać; a jak już się udawało to jęczałam, że późno i kiedy mogę sobie iść :lol: ale skoro nadal się przyjaźnimy to chyba nic już tego nie zepsuje <3
niesamowity odkrywca
gosia
przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
Tak twoja najlepsza na świecie siostra, już nie mogę się doczekać, aż będziemy walczyć z Molly. Ale to dopiero jak urodzi! :lol: <3

Oj tam... zdarza się każdemu, że o tobie akurat zapominam. Ale na pocieszenie powiem, ze nie za często tak jest. :lol: Pewnie zawsze mówię tobie "jeszcze pięć minut Esther, daj spokój i zabaw się jakoś!" Nic i nigdy, nawet jakiś chłopak na drodze <33 Esther Miller
wystrzałowy jednorożec
Martyna
Zablokowany