WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jedda Corrente
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Dość gadatliwa, towarzyska i charyzmatyczna. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka i robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
Jedda Corrente River stały klient surf shopu, więc wtedy na pewno gadali niemal codziennie, ale rok różnicy to mogli się znać albo kojarzyć chociaż ze szkoły. I ubolewa, że ulubiona sprzedawczyni dalej poszła ;( No i z Nya Sheehy wiadomo, że koniecznie muszą coś mieć <3
wystrzałowy jednorożec
River
lorne bay — lorne bay
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
It's not the shade we should be casting
It's the light, it's the obstacle that casts it
It's the heat that drives the light
It's the fire it ignites
No hej Jedda Corrente może chciałabyś się kolegować ze Stevie? Jest tu nowa, a z taką osobą jak Jed na pewno znalazłaby wspolny język <33
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
River Sheppard wiadomo :P A z Nya Sheehy to koniecznie muszą się lubić! Chociaż pewnie Nya nienawidzi jej ojca. ;3

no hej stevie mayfield, no dobrze myślę, że najprościej będzie jeśli Stevie mogłaby odwiedzić Cairns Aquarium, może akurat przechodziła przechodziła koło pingwinów i tam spotkała Jed? Jedda na pewno by ją zagadnęła, gdyby tylko Stevie stała tam jakoś dłużej i opowiedziała co nieco o pingwinach. No i jakoś od słowa do słowa mogło się okazać, że Stevie jest nowa w mieście, więc Jedda zaproponowałaby, że pokaże jej jakiś bar albo kawiarnie. <3
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
lorne bay — lorne bay
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
It's not the shade we should be casting
It's the light, it's the obstacle that casts it
It's the heat that drives the light
It's the fire it ignites
Pingiwny są super, Stevie jest bardzo ciekawa nowego otoczenia, więc na pewno chętnie by wysłuchała każdej opowieści i ciekawostki od Jeddy i będzie bardzo szczęśliwa, jeśli w ramach bonusu dostanie jeszcze mają wycieczkę krajoznawczą <3 także super, fajnie, biorę :exited:
Jedda Corrente
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Ja to tylko tu zostawię:


Obrazek

Jedda Corrente
mistyczny poszukiwacz
-
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Archer Brooks Jestem odratowana i czekam na kolor i po pierwsze bardzo chętnie zagram. XD Po drugie mam takie super gifki ohohoho. I po trzecie lecę do kp i zaraz ogarniam nam relkę. A przynajmniej się maks postaram. Najpierw jednak podrzucam poppy weasley, bo na pewno się znają z domu kultury, w którym oboje chyba pracują. ;>

Jedda natomiast mogła go znać ze szkoły i może nawet trochę mu pomagała na testach i z zadaniami na tyle na ile mogła. Pewnie trochę się ta relacja rozmyła z czasem. Myślę też, że ze względu na pewne rzeczy, z którymi musiała się mierzyć to też czasem odbijała się od tej relacji i byli tak typowo ziomeczkami na imprezie. Albo może bardziej przyjaźnił się z jej bratem bliźniakiem? Wtedy pewnie sama Jedda choć byłaby zafascynowana "kumplem brata" to jednak w jego towarzystwie raczej by unikała zagadywania Archera. Ale jak brata nie było, to pewnie bardzo chętnie na imprezach obalałaby z nim hektolitry alkoholu :hihi: Ale pewnie gdy usłyszała co się stało to go kilka razy odwiedziła w szpitalu. Generalnie to uwielbiam z Tobą grać i jak tylko jakaś relka/dramka Ci chodzi po głowie to dawaj śmiało. :crying: A jak nie, to się odezwę z czymś mądrym jak mi wpadnie. :llama:

Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek :exited:
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
ODPOWIEDZ