archeolog — can't be tamed
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
jesteś o tyle spojrzeń ode mnie, jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej
farren bishara
pani archeolog, która po dwuletniej przerwie powróciła do rodzinnego miasteczka z szeregiem błędnych decyzji na koncie i zbyt dużym umiłowaniem do butelki, zapraszam, coś wymyślimy!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
NO TAKI BLOKER JEDEN
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Cukrzyk kochający Nutellę z fazami przy zbyt wysokim lub niskim poziomie glukozy, opiekuje się ptaszkami w pracy i każdemu z nich nadała już imię, łyżwiarkuje po godzinach jakby miało nie być jutra (uczy dzieci podstawowych piruetów!), franca notorycznie nadużywająca alkoholu w formie winka lub whisky.
Matko Boska butelka, okropność ale niestety młoda Freyka ciągnie do alkoholu bardzo i nie widzi jeszcze że granica między chluśnięciem dla zdrowia a uzależnieniem się zaciera.

Może Farren dałaby jej jakąś reprymendę, widząc ją po raz XYZ w knajpie zrobioną jak szpadelek? <3 Albo ewentualnie by się przysiadła.

farren bishara
powitalny kokos
Freya Baeumont
archeolog — can't be tamed
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
jesteś o tyle spojrzeń ode mnie, jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej
Freya Baeumont pisze: 24 lip 2021, 22:05
Matko Boska butelka, okropność ale niestety młoda Freyka ciągnie do alkoholu bardzo i nie widzi jeszcze że granica między chluśnięciem dla zdrowia a uzależnieniem się zaciera.

Może Farren dałaby jej jakąś reprymendę, widząc ją po raz XYZ w knajpie zrobioną jak szpadelek? <3 Albo ewentualnie by się przysiadła.

farren bishara
ojej, to świetny pomysł! takie pouczanie innych na temat słabości idealnie oddawałoby hipokryzję Farren, więc totalnie na tym możemy oprzeć całą relację; że Bishara przyuważyła Freję raz, drugi i trzeci w towarzystwie butelki, ale się nie odzywała, w końcu nie jej interes. ale gdy Baeumont w końcu przekroczyła granicę i zaczęła się awanturować na cały lokal, to Farren mogła zainterweniować, wyprowadzić na zewnątrz i ją ogarnąć :hihi: może nawet udzieliłaby wywodu o wadach picia, a za jakiś czas bardzo by się rozczarowała, spotykając Freyę w innym barze i to znów pijaną?

Freya Baeumont
ambitny krab
NO TAKI BLOKER JEDEN
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
omg czy farren bishara może się przyjaźnić z benem? on w innym życiu miał być archeologiem albo paleontologiem, więc byłby na maksa zainteresowany jej karierą i jej życiem, pewnie ciągle pytając, czy go na jakieś wykopaliska zabierze :lol:
greensperson — i moolinght bar
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
projektantka ogrodów, greensperson, a po godzinach chowa się przed światem nurkując i robiąc zdjęcia dzikiej przyrodzie
farren bishara łap gemma macfarland, bo to psiapsia Twojej siostry, więc na pewno się znają <3 A wiekiem to najbliżej mam Rorey, więc jak chcesz ją na coś także, to łap <3
promienny latawiec
-
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Cukrzyk kochający Nutellę z fazami przy zbyt wysokim lub niskim poziomie glukozy, opiekuje się ptaszkami w pracy i każdemu z nich nadała już imię, łyżwiarkuje po godzinach jakby miało nie być jutra (uczy dzieci podstawowych piruetów!), franca notorycznie nadużywająca alkoholu w formie winka lub whisky.
farren bishara pisze: 24 lip 2021, 22:10
ojej, to świetny pomysł! takie pouczanie innych na temat słabości idealnie oddawałoby hipokryzję Farren, więc totalnie na tym możemy oprzeć całą relację; że Bishara przyuważyła Freję raz, drugi i trzeci w towarzystwie butelki, ale się nie odzywała, w końcu nie jej interes. ale gdy Baeumont w końcu przekroczyła granicę i zaczęła się awanturować na cały lokal, to Farren mogła zainterweniować, wyprowadzić na zewnątrz i ją ogarnąć :hihi: może nawet udzieliłaby wywodu o wadach picia, a za jakiś czas bardzo by się rozczarowała, spotykając Freyę w innym barze i to znów pijaną?
Freya Baeumont
<3 perfect. Freyka chodzi jeszcze z pompą insulinową przy pasku od spodni która mogła się jakoś uwidocznić podczas jej tańców i hulańców w knajpie, więc to dodatkowo dałoby Farren powód do wywodów na temat szkodliwości picia. :jupi:

farren bishara
powitalny kokos
Freya Baeumont
archeolog — can't be tamed
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
jesteś o tyle spojrzeń ode mnie, jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej
benjamin hargrove bardzo chętnie!! mogli się jeszcze poznać zanim wybyła z miasteczka, może na promocji jednej z jej książek w miejscowej księgarni? Ben tam mógł być z przypadku albo wręcz przeciwnie, usłyszał, że Farren będzie opowiadać o swoich przeżyciach na wykopaliskach i uznał to za idealną okazję do zaspokojenia ciekawości. od słowa do słowa mogło się to zakończyć wymianą numerów, kolejnym spotkaniem, aż w końcu i taką całkiem mocną znajomością, która dzisiaj owocuje tym, że ilekroć Bishara jest na wykopaliskach, to wysyła mu zdjęcia z dopiskiem to mogłeś być Ty i długim elaboratem na temat tego, że dinozaurów nadal brak :lol: ALE ŻEBY NIE BYŁO, ŻE TYLKO TAK CHAMSKO, TO PEWNIE OBIECUJE, że pewnego dnia weźmie go ze sobą, ok

gemma macfarland pewnie lubi! i wielokrotnie bywała taksówką jej i Rajki, zgarniając ich tyłki z imprez :hihi: a Rorey też przygarnę, bo wydaje mi się, że ją Farren miała okazję poznać, bywając w barze, w którym pomaga, więc bankowo po kilku drinkach jak już się robi bardziej rozmowna, to zagaduje Fitzgerald o jakieś egzystencjonalne rzeczy... :lol: raz też mogłaby się rozkleić i na następny dzień wpaść na nią w jakiejś galerii - bo łączy je też miłość do sztuki! - i byłoby to trochę awkward, bo na ogół jej się taki wylew uczuć nie zdarza :/

Freya Baeumont no to w takim razie na pewno Farren nie zostawiłaby tego bez komentarza! ekstra, podbiję na dniach w sprawie gry <33
ambitny krab
NO TAKI BLOKER JEDEN
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
farren bishara o, mega super! pewnie mu serce trochę łamie tymi wiadomościami, ale z drugiej strony zawsze ich wypatruje z przejęciem :lol: i pewnie powiedział jej, że jak znajdzie dinozaura to rzuca wszystko i staje się jej wykopaliskowym partnerem, ok :/ i lepiej żeby go faktycznie w końcu ze sobą zabrała, będzie jej ciągle o tym przypominać :/
archeolog — can't be tamed
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
jesteś o tyle spojrzeń ode mnie, jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej
benjamin hargrove pisze: 25 lip 2021, 00:12
farren bishara o, mega super! pewnie mu serce trochę łamie tymi wiadomościami, ale z drugiej strony zawsze ich wypatruje z przejęciem :lol: i pewnie powiedział jej, że jak znajdzie dinozaura to rzuca wszystko i staje się jej wykopaliskowym partnerem, ok :/ i lepiej żeby go faktycznie w końcu ze sobą zabrała, będzie jej ciągle o tym przypominać :/
benjamin hargrove nie pogardziłaby takim wykopaliskowym partnerem!!! no i deal, podbiję po grę prędzej czy później, więc proszę się szykować ;>
ambitny krab
NO TAKI BLOKER JEDEN
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
farren bishara pisze: 24 lip 2021, 22:51


gemma macfarland pewnie lubi! i wielokrotnie bywała taksówką jej i Rajki, zgarniając ich tyłki z imprez :hihi: a Rorey też przygarnę, bo wydaje mi się, że ją Farren miała okazję poznać, bywając w barze, w którym pomaga, więc bankowo po kilku drinkach jak już się robi bardziej rozmowna, to zagaduje Fitzgerald o jakieś egzystencjonalne rzeczy... :lol: raz też mogłaby się rozkleić i na następny dzień wpaść na nią w jakiejś galerii - bo łączy je też miłość do sztuki! - i byłoby to trochę awkward, bo na ogół jej się taki wylew uczuć nie zdarza :/

no to zacnie, więc Gemma jest jej bardzo dużą fanką! 8) I ahahaha, dobra, z Rorey mi pasuje, pewnie będzie chciała się z nią trochę zaprzyjaźnić, skoro mają takie rozmowy na koncie i zamiłowanie do ładnych rzeczy, wystawianych w fajnych miejscach <3 i Rorka nie jest jakaś prześmiewcza w tych sprawach, więc by jej płakania nie wytykała <33
przyjazna koala
-
archeolog — can't be tamed
29 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
jesteś o tyle spojrzeń ode mnie, jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej
gemma macfarland pisze: 26 lip 2021, 21:09
farren bishara pisze: 24 lip 2021, 22:51


gemma macfarland pewnie lubi! i wielokrotnie bywała taksówką jej i Rajki, zgarniając ich tyłki z imprez :hihi: a Rorey też przygarnę, bo wydaje mi się, że ją Farren miała okazję poznać, bywając w barze, w którym pomaga, więc bankowo po kilku drinkach jak już się robi bardziej rozmowna, to zagaduje Fitzgerald o jakieś egzystencjonalne rzeczy... :lol: raz też mogłaby się rozkleić i na następny dzień wpaść na nią w jakiejś galerii - bo łączy je też miłość do sztuki! - i byłoby to trochę awkward, bo na ogół jej się taki wylew uczuć nie zdarza :/

no to zacnie, więc Gemma jest jej bardzo dużą fanką! 8) I ahahaha, dobra, z Rorey mi pasuje, pewnie będzie chciała się z nią trochę zaprzyjaźnić, skoro mają takie rozmowy na koncie i zamiłowanie do ładnych rzeczy, wystawianych w fajnych miejscach <3 i Rorka nie jest jakaś prześmiewcza w tych sprawach, więc by jej płakania nie wytykała <33

supko, w takim razie za niedługo poodbiję po grę <33
ambitny krab
NO TAKI BLOKER JEDEN
lorne bay — lorne bay
28 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Archeolog. Miała być żeńską wersją Howarda Cartera. Smutna mężatka, która wybrała mężczyznę ponad rodzinę oraz zdrowy rozsądek
Cześć koleżanko po fachu!

Nasze panie mogły gdzieś razem kopać – prześcigać się w tym, która znajdzie więcej kapsli od piwa w afrykańskiej dziczy (a tak naprawdę to obojętnie mi, gdzie to było) Poza tym widzę Esme zaczytaną w opracowaniach archeologicznych autorstwa Farren. Mogły pozostać ze sobą w kontakcie, kiedy Carnegie pisała obszerniejsze prace i potrzebowała drugiej opinii. Jeśli Farren pojedzie znowu podbijać świat archeologii, to koniecznie musi zabrać ze sobą Esme *.*

farren bishara
ambitny krab
Esme
ODPOWIEDZ