trener personalny, dietetyk — Lorne Bay Gym
24 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
bardzo aktywna w social mediach studentka zarządzania, zawodowo pracuje jako trener personalny i dietetyk w miejscowej siłowni
Larisa Godfrey
kocha aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie, studiuje dietetykę, jest aktywna w social mediach, ale dorabia w miejscowej kawiarni, a po pracy spędza czas z ukochaną suczką Zoe
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Lari
brak multikont
3&d roleplayer for — boston celtics
25 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
profesjonalny koszykarz i zawodowy łamacz serc(a), po nieudanym sezonie leczy kontuzję i próbuje wreszcie dorosnąć
^^ 🤐
ambitny krab
brzydko
brak multikont
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Larisa Godfrey siemka, wpadam po coś, bo są prawie w tym samym wieku 8)
przyjazna koala
-
trener personalny, dietetyk — Lorne Bay Gym
24 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
bardzo aktywna w social mediach studentka zarządzania, zawodowo pracuje jako trener personalny i dietetyk w miejscowej siłowni
DeAngelo Frazier cisza przed burzą? :hihihi: ^^

gemma macfarland A ja bym chętnie przygarnęła jakąś bff, bo są w tym samym wieku więc mogłyby się nawet znać od dziecka, o ile takiej jeszcze nie masz albo ewentualnie chcesz kolejną - tak sobie zerknęłam do karty, to w zasadzie dziewczyny być może się nieco różnią, ale to chyba nie problem :lol: btw Lari może jej gotować jakieś różne zdrowe pyszności i zachęcać do ruchu i ćwiczeń, za którymi chyba Gemma nie przepada :hihihi:
ambitny krab
Lari
brak multikont
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Larisa Godfrey pisze: 25 lip 2021, 18:27


gemma macfarland A ja bym chętnie przygarnęła jakąś bff, bo są w tym samym wieku więc mogłyby się nawet znać od dziecka, o ile takiej jeszcze nie masz albo ewentualnie chcesz kolejną - tak sobie zerknęłam do karty, to w zasadzie dziewczyny być może się nieco różnią, ale to chyba nie problem :lol: btw Lari może jej gotować jakieś różne zdrowe pyszności i zachęcać do ruchu i ćwiczeń, za którymi chyba Gemma nie przepada :hihihi:
a w sumie czemu nie, Gemma jest bardzo przyjacielska, zmieści jeszcze jedną przyjaciółkę od dziecka 8) I przeciwieństwa się przyciągają i są potrzebne wżyciu, żeby było pełne urozmaiceń i wyzwań, więc jak najbardziej mi pasuje! Niech ją karmi dobrym jedzeniem, a potem goni do biegania po dzielni! ...a potem zbiera z trawnika po treningu :lol:
przyjazna koala
-
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje prawo i pracuje jako kelnerka w Hungry Hearts. Poza tym żyje życiem z amerykańskich seriali i wcale nie czuje się dorosła.
Pracujemy razem i jesteśmy w podobnym wieku, więc ja bym w sumie chciała coś pozytywnego! Możemy nawet razem biegać <3 Larisa Godfrey
ambitny krab
scarlett
lorne bay — lorne bay
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I can’t be what you want me to be
No witam, jestem właścicielką tej cudownej kawiarni i mamy cudowną ekipę, przychodzę więc po super pozytyw <3

Larisa Godfrey
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ